אסטרולוגיה - אורלי שגב
נכתב על ידי: אורי פנג
תאריך: 04/12/12

אסטרולוגיה

האם גם אתם תוהים מידי פעם לגבי עתידכם? חוסר וודאות מדאיג אתכם? אנשים רבים מתעניינים בקריאת ההורוסקופ השבועי שלהם בדיוק בשל העובדה שהם מעוניינים בקבלת הכוונה לגבי עתידם. תחום חיזוי המאורעות לפי כוכבי הלכת בשילוב עם תאריכי הלידה והמזלות קרוי אסטרולוגיה. תחום האסטרולוגיה מרתק אנשים רבים כיוון שהם כל הזמן מחפשים סימנים לגבי עתידם שהרי חוסר וודאות גורם לנו ללחצים מיותרים.

אסטרולוגיה

גרפולוגיה

הדבר תקף גם בטבע כאשר חיות יודעות בוודאות כיצד עליהם לשרוד ולשמור על צאצאיהם. בנוסף לתחום האסטרולוגיה קיים גם תחום הנקרא גרפולוגיה שהוא בעצם משלים את התחום הראשון. גרפולוגיה בוחנת את כתב ידו של האדם ולפי כתב זה מעידה על אופיו ותכונותיו השונות. שילוב בין אסטרולוגיה לגרפולוגיה נחשב בעייני רבים למנצח כיוון שהם גם מקבלים הכוונה לגבי מאורעות קרובים ובנוסף לומדים על תכונותיהם.

גרפולוגיה

חשיבות למצבכם הנפשי

אבחנה דרך הגרפולוגיה יכולה לתת הכוונה לאדם לגבי התאמה זוגית, חברית ועסקית בהתאם לתכונותיו. כמו כן דרך שילוב של אסטרולוגיה וגרפולוגיה ניתן להגיע לקבלת החלטות כאשר מצויים בפרשת דרכים חשובה בחיים. קיימת חשיבות רבה גם למצב הנפשי שלכם בעת ההכוונה כיוון שאדם השלם עם עצמו מבחינה נפשית יכול להיות קשוב יותר לסביבה ולקבל את תכונותיו וגם את השוני באחר בצורה טובה יותר.

התעניינות נשים באסטרולוגיה

מחקרים הראו שנשים מתעניינות בתחום האסטרולוגיה יותר מגברים אולי בשל העובדה שהן תקשורתיות יותר לסביבה ותמיד מנסות למצוא התאמה בחייהן וכמו כן חוששות יותר מחוסר וודאות מאשר גברים. הדבר חשוב עוד יותר כאשר נשים משלבות אסטרולוגיה עם מציאת בן זוג.

קבלת העצמי

בכל אופן חשוב מאוד שתאמינו בעצמכם ותקבלו את עצמכם ולאחר מכן תוכלו להיות פתוחים יותר לתכונות האופי שלכם. אבחון בתחום האסטרולוגיה נפוץ מאוד בקרב רבים המחפשים את אותה וודאות ורוגע בחייהם.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article34842.aspx