דף הבית רוחניות אסטרולוגיה אסטרולוגיה - אורלי שגב
אסטרולוגיה - אורלי שגב
אורי פנג 04/12/12 |  צפיות: 11260

אסטרולוגיה

האם גם אתם תוהים מידי פעם לגבי עתידכם? חוסר וודאות מדאיג אתכם? אנשים רבים מתעניינים בקריאת ההורוסקופ השבועי שלהם בדיוק בשל העובדה שהם מעוניינים בקבלת הכוונה לגבי עתידם. תחום חיזוי המאורעות לפי כוכבי הלכת בשילוב עם תאריכי הלידה והמזלות קרוי אסטרולוגיה. תחום האסטרולוגיה מרתק אנשים רבים כיוון שהם כל הזמן מחפשים סימנים לגבי עתידם שהרי חוסר וודאות גורם לנו ללחצים מיותרים.

אסטרולוגיה

גרפולוגיה

הדבר תקף גם בטבע כאשר חיות יודעות בוודאות כיצד עליהם לשרוד ולשמור על צאצאיהם. בנוסף לתחום האסטרולוגיה קיים גם תחום הנקרא גרפולוגיה שהוא בעצם משלים את התחום הראשון. גרפולוגיה בוחנת את כתב ידו של האדם ולפי כתב זה מעידה על אופיו ותכונותיו השונות. שילוב בין אסטרולוגיה לגרפולוגיה נחשב בעייני רבים למנצח כיוון שהם גם מקבלים הכוונה לגבי מאורעות קרובים ובנוסף לומדים על תכונותיהם.

גרפולוגיה

חשיבות למצבכם הנפשי

אבחנה דרך הגרפולוגיה יכולה לתת הכוונה לאדם לגבי התאמה זוגית, חברית ועסקית בהתאם לתכונותיו. כמו כן דרך שילוב של אסטרולוגיה וגרפולוגיה ניתן להגיע לקבלת החלטות כאשר מצויים בפרשת דרכים חשובה בחיים. קיימת חשיבות רבה גם למצב הנפשי שלכם בעת ההכוונה כיוון שאדם השלם עם עצמו מבחינה נפשית יכול להיות קשוב יותר לסביבה ולקבל את תכונותיו וגם את השוני באחר בצורה טובה יותר.

התעניינות נשים באסטרולוגיה

מחקרים הראו שנשים מתעניינות בתחום האסטרולוגיה יותר מגברים אולי בשל העובדה שהן תקשורתיות יותר לסביבה ותמיד מנסות למצוא התאמה בחייהן וכמו כן חוששות יותר מחוסר וודאות מאשר גברים. הדבר חשוב עוד יותר כאשר נשים משלבות אסטרולוגיה עם מציאת בן זוג.

קבלת העצמי

בכל אופן חשוב מאוד שתאמינו בעצמכם ותקבלו את עצמכם ולאחר מכן תוכלו להיות פתוחים יותר לתכונות האופי שלכם. אבחון בתחום האסטרולוגיה נפוץ מאוד בקרב רבים המחפשים את אותה וודאות ורוגע בחייהם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורי פנג


 


מאמרים נוספים מאת אורי פנג
 
דיירקט סחר - שימור לקוחות
26/06/13 | צרכנות
אחת הסיבות להצלחתה של חברת דיירקט סחר היא בכך שחברה זו יודעת לשמר את לקוחותיה מעבר להיותה חברת צרכנות מובילה הדואגת בראש ובראשונה לצרכן.

דיירקט סחר - זכויות הצרכן
חברת דיירקט סחר דואגת לצרכן בצורה הטובה ביותר ויוצרת תחרותיות במשק על ידי הורדת מחירים

דיירקט סחר - מגוון מוצרי צריכה
29/05/13 | צרכנות
חברת דיירקט סחר פועל למען הלקוח בכל מחיר על מנת ליצור עבורו הנאה משירותיות טובה.

דיירקט סחר - התמיכה בלקוח
08/05/13 | קניות
חברת דיירקט סחר פועלת רבות למען הצרכן ומעניקה לו יחס אישי בכל רכישה. מעבר לכך החברה מציעה מגוון רחב של מוצרי איכות שונים עבורך כצרכן.

סדנת צחוק לאירועים
מתכנן אירוע? ערב גיבוש? תוכל תמיד להינות מסדנת צחוק של שלמה צחוק ולשלבה באירוע שלך בצורה מעולה. סדנת צחוק המשולבת עם יוגה צחוק תתרום לך רבות לרוגע הנפשי.

קסמה של דיירקט סחר
15/04/13 | צרכנות
קיימות חברות רבות המשווקות מוצרים ביתיים. חברת דיירקט סחר נחשבת לחברה המובילה בתחום זה ובמאמר זה אפרט מדוע. מהו למעשה קסמה של דיירקט סחר?

סדנאות צחוק - שלמה צחוק
שלמה צחוק מעביר סדנאות צחוק באירועים רבים ויוצר עבורך שינוי חיובי בנפש. סדנת צחוק נחשבת למבוקשת מאוד בשנים האחרונות בשל העובדה שהיא מטיבה עם הנפש.

שערים חשמליים ומחסומים
שערים חשמליים ומחסומים הפכו עם השנים מעבר לאביזר הגנתי גם לאביזר דקורטיבי. הדבר תקף לאביזרי הגנה רבים כמו דלתות מתרוממות, תריסים וסורגי גלילה לחנויות ומפעלים ושערי כנף.

טפט - ישראל סקנדינביה
חברת ישראל סקנדינביה משקיעה רבות בהתקנת אריגי פיברגלס איכותיים עבורך. ממש כמו הטפט האריג מוסיף דקורציה לעיצוב פנים ומעבר לכך תורם רבות לתמיכה בו.

קידום אתרים באינטרנט - אופק חדש
במאמר זה אסביר על חשיבותו של שירות קידום אתרים באינטרנט בשילוב עם כתיבת מאמרים. עולם האינטרנט יצר למעשה אפשרויות שיווק רבות של בתי עסק שונים כאשר המרכזית מבינהן היא קידום אתרים באינטרנט.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI