איטריידר - שווה להכיר
נכתב על ידי: סנונית שירותי תוכן
תאריך: 10/03/13

אם אתם מחפשים כלי השקעה פשוט וקל להבנה שמתאים לכל אחד ויכול לאפשר למשקיעים לרשום רווחים גדולים תוך זמן קצר – שווה לכם להכיר את הכלי שנקרא השקעה באופציות בינאריות.

זהו כלי השקעה מסוכן, שלא מתאים לכל אחד, אבל אם אתם אוהבים מסחר מלא אקשן, מהיר ודינמי, שלא דורש השקת זמן מרובה – ושאפשר להתחיל בו גם עם מאות שקלים בלבד – יש מצב שזה מתאים לכם.

איפה משקיעים בו? אתר איטריידר הוא האתר המוביל בישראל בתחום ההשקעה של אופציות בינאריות. האתר מאפשר להשקיע במאות נכסי בסיס 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה.

כיצד מבצעים השקעה באופציות באתר איטריידר? תחילה עליכם להירשם לאתר ולפתוח בו חשבון בתהליך שלוקח דקות אחדות. לאחר מכן אתם מוזמנים לקרוא את ההסברים ואת ההדגמות באתר ולהתחיל ולבצע השקעות.

במה משקיעים? בכל רגע נתון תוכלו למצוא באתר נכסי בסיס רבים. לכל נכס כזה יש אופציה עם שער ומועד פקיעה. כאשר אתם נדרשים לבצע השקעה באופציות אתם צריכים להחליט אם להערכתם שער הפקיעה של האופציה יהיה גבוה או נמוך יותר מהשער בזמן הרכישה. את ההשקעה אתם מבצעים באמצעות בחירה בין שתי אפשרויות: אופצייה Call או אופצייה Put. אם אתם חושבים ששער האופציה יהיה יותר גבוה מהשער בזמן הרכישה עליכם לבצע השקעה באופציות באמצעות קנייה של אופציות Call. אם אתם סבורים ששער הפקיעה יהיה יותר נמוך משער הרכישה עליכם לבצע השקעה באופציות באמצעות קנייה של אופציות PUT.

כאשר תפקע האופציה תדעו האם ניחשתם נכון את כיוון המסחר והאם הצלחתם להרוויח. כמה מרוויחים? באתר איטריידר תקבלו כ- 71% תשואה על השקעה באופציות שצלחה. אם ההשקעה באופציות לא צלחה תישארו עם כ- 15% מסכום ההשקעה המקורי שלכם. שיהיה לכם בהצלחה


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article36887.aspx