דף הבית פיננסים וכספים השקעות איטריידר - שווה להכיר
איטריידר - שווה להכיר
סנונית שירותי תוכן 10/03/13 |  צפיות: 2837

אם אתם מחפשים כלי השקעה פשוט וקל להבנה שמתאים לכל אחד ויכול לאפשר למשקיעים לרשום רווחים גדולים תוך זמן קצר – שווה לכם להכיר את הכלי שנקרא השקעה באופציות בינאריות.

זהו כלי השקעה מסוכן, שלא מתאים לכל אחד, אבל אם אתם אוהבים מסחר מלא אקשן, מהיר ודינמי, שלא דורש השקת זמן מרובה – ושאפשר להתחיל בו גם עם מאות שקלים בלבד – יש מצב שזה מתאים לכם.

איפה משקיעים בו? אתר איטריידר הוא האתר המוביל בישראל בתחום ההשקעה של אופציות בינאריות. האתר מאפשר להשקיע במאות נכסי בסיס 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה.

כיצד מבצעים השקעה באופציות באתר איטריידר? תחילה עליכם להירשם לאתר ולפתוח בו חשבון בתהליך שלוקח דקות אחדות. לאחר מכן אתם מוזמנים לקרוא את ההסברים ואת ההדגמות באתר ולהתחיל ולבצע השקעות.

במה משקיעים? בכל רגע נתון תוכלו למצוא באתר נכסי בסיס רבים. לכל נכס כזה יש אופציה עם שער ומועד פקיעה. כאשר אתם נדרשים לבצע השקעה באופציות אתם צריכים להחליט אם להערכתם שער הפקיעה של האופציה יהיה גבוה או נמוך יותר מהשער בזמן הרכישה. את ההשקעה אתם מבצעים באמצעות בחירה בין שתי אפשרויות: אופצייה Call או אופצייה Put. אם אתם חושבים ששער האופציה יהיה יותר גבוה מהשער בזמן הרכישה עליכם לבצע השקעה באופציות באמצעות קנייה של אופציות Call. אם אתם סבורים ששער הפקיעה יהיה יותר נמוך משער הרכישה עליכם לבצע השקעה באופציות באמצעות קנייה של אופציות PUT.

כאשר תפקע האופציה תדעו האם ניחשתם נכון את כיוון המסחר והאם הצלחתם להרוויח. כמה מרוויחים? באתר איטריידר תקבלו כ- 71% תשואה על השקעה באופציות שצלחה. אם ההשקעה באופציות לא צלחה תישארו עם כ- 15% מסכום ההשקעה המקורי שלכם. שיהיה לכם בהצלחה


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 סנונית שירותי תוכן


 


מאמרים נוספים מאת סנונית שירותי תוכן
 
ניתוח החלפת מפרק ברך
אם אתם סובלים מכאבים ממושכים ועזים בברך ואם אתם בגיל חמישים ומעלה, יתכן ששווה לכם לשקול לבצע ניתוח לפתרון הבעיה.

סדנאות לחברות
חברות רבות מחפשות דרכים להעשיר את העובדים שלהן, לתרום להם ידע וכל זאת מבלי להעיק ותוך שימוש באירועים שמשאירים רושם חיובי וגורמים לעובדים גם הנאה.

אופציות השקעה
31/03/13 | בורסת ת"א
רוצים להשקיע בשוק ההון, אבל אין לכם כוח וזמן להעמיק בקריאה של דוחות ובמעקב אחר כל אתרי החדשות הכלכליים?

כאב בברך
25/03/13 | רפואה
אחת הבעיות הרפואיות הנפוצות ביותר היא כאב בברך. על פי מספר מחקרים שנערכו בקרב אנשים מבוגרים בגילאי 60 ומעלה, כאבי ברכיים תוקפים יותר משישים אחוזים מהאוכלוסייה.

אופציות דיגיטליות - מה זה אומר
24/03/13 | בורסת ת"א
אם אתם מחפשים דרך קלה ופשוטה באופן יחסי להשקיע בשוק ההון ולהרוויח (או לפחות לנסות להרוויח) סכומי כסף גדולים, אתם יכולים לנסות ולעשות זאת באמצעות כלי השקעות שנקרא אופציות בינאריות או אופציות דיגיטליות.

כלב חדש בבית – טיפים לחינוך חבר המשפחה החדש
19/03/13 | חיות בית
כלב חדש שמגיע הביתה הוא כמו ילד קטן שמצטרף לחיק המשפחה. וכמו עם תינוק חדש, גם כאן ישנם תמיד חבלי לידה שצריך לעבור על מנת שתוכלו להתרגל אחד לשני.

איטריידר - שווה להכיר
10/03/13 | השקעות
אם אתם מחפשים כלי השקעה פשוט וקל להבנה שמתאים לכל אחד ויכול לאפשר למשקיעים לרשום רווחים גדולים תוך זמן קצר – שווה לכם להכיר את הכלי שנקרא השקעה באופציות בינאריות.

כאב גב - למה זה קורה?
אם אתם סובלים מבעיות של כאב גב - יתכן שהסיבה לכך נעוצה במקום שלא חשבתם עליו: שולחן העבודה שלכם.

חיזוק ברכיים
כאבי ברכיים הם מהבעיות הרפואיות הנפוצות ביותר. חלק מהאנשים סובלים מבעיות של כאבי ברכיים בשל פציעות או תאונות שהתרחשו בזמן של עיסוק ספורטיבי כזה או אחר, אחרים סובלים מפציעות שנגרמו בשל תאונות דרכים או נפילות

מידע על אופציות בינאריות
03/03/13 | השקעות
אם אתם מחפשים דרך לא מסובכת להשקיע בשוק ההון מהבית, שווה לכם להכיר את אחת משיטות ההשקעה הפופולריות ביותר בשנים האחרונות: השקעה באמצעות קנייה של אופציות בינאריות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI