חבילות ספורט
נכתב על ידי: אבנר כהן
תאריך: 11/08/13

בכל שנה מתקיימות פעילויות ספורטיביות בעולם. חובבי ספורט רבים רוכשים חבילות ספורט כדי לצפות קבוצה שהם אוהדים.

לדוגמא. ברצלונה היא עיר ספורט ידועה בספרד. יש בה קבוצות כדורגל, כדורסל ועוד. ישראלים רבים אוהדים את קבוצות הספורט של עיר זו ובכל פעם שמתקיים משחק חשוב של הקבוצה הם נוסעים לברצלונה כדי לצפות במשחק.

חברת התעופה והתיירות יוצאות בחבילות ספורט קרוב למועד המשחק החשוב ומציעות לקהל הלקוחות כרטיסי טיסה, חדר במלון וכרטיס כניסה למשחק.

יש כאלה חבילות ספורט שכוללות כרטיס טיסה, כרטיס כניסה למשחק ובצמוד כרטיס טיסה חזרה לארץ, חובבי הספורט לכמה שעות בברצלונה והם אינם זקוקים לחדר במלון.

הגברת מכירת חבילות ספורט היא בתקופה בה נערכים מפעלי ספורט עולמיים כמו מונדיאל, אולימפיאדה, אליפויות עולם או אליפות אירופה. בתקופה זו מוגברות הטיסות למדינת היעד וחובבי ספורט רבים רוכשים את חבילות הספורט כדי ליהנות מהספורט החביב עליהם.

בתקופת החורף אפשר למצוא חבילות ספורט בעיקר לחובבי ספורט החורף הלוא הוא ספורט ההחלקה על השלג, הסקי. מרבית ארצות אירופה אבל לא רק גם באמריקה, אסיה ואוסטרליה הקימו אתרי סקי באזורים בהם השלג נעלם ומחזיק זמן רב.

בישראל לצערנו אין מקום לעסוק בספורט זה מאחר והמקום היחידי הוא החרמון שרוב ימות החורף סגור למבקרים ובימים שהוא  פתוח כל עם ישראל נמצא במקום.  חובבי הסקי הישראלים נאלצים לצאת למדינות השונות בעולם כדי לעסוק בגלישה וחברות התיירות והתעופה יוצאות בחודשי החורף בחבילות ספורט המיועדות לחובבי הסקי.

חבילות ספורט בחורף כוללות בנוסף לכרטיס טיסה גם מקום בצימר או מלונית באזור האתר, אפשרות להשכרת רכב, אף כי הדבר אינו מומלץ למי שאינו יודע לנהוג בתנאי מזג אוויר קשים ועל גבי קרח, השכרת ציוד והשכרת שירותי מדריך גלישה.

מתנות

מי אינו אוהב לקבל מתנות. הבעיה עם מתנות היא בבחירתן. יש אנשים שמוזמנים לאירוע מסוים שאינו בתוך המשפחה הוא קשור לחבר מהעבודה לא בדיוק אירוע מחייב אבל אי אפשר לבוא ללא מתנות. לא תמיד אנחנו מכירים את המארח ולא יודעים מה הוא אוהב, איך מעוצב ביתו ומהן המתנות המתאימות ביותר לקנותן.


לצורך זה יש מתנות ניטרליות כמו עציץ, צלחת פירות, מפה או כלי למטבח. אם יש למארח את כל זה יהיה לו עוד אחד ואם חסר לו יהיה לו עתה.

לרכוש מתנות לקרובי משפחה קל יותר אתה מכיר את אופי האדם, עיצוב הבית שלו והטעם האישי. יש מתנות מיוחדות לכל אירוע. אם מגיעים למסיבת יום הולדת אפשר לרכוש מתנות אישיות כמו ספר, עניבה ועוד.


אם האירוע הוא יום נישואין אפשר לרכוש משהו משותף לשני בני הזוג כמו פריט לדירה, או להעניק יום כיף במועדון ספא, כרטיס להצגה או למי שמקורב יותר לזוג אפילו בילוי רומנטי במלון בוטיק. הכל ביחס לקרבה.


ישנם מקומות עבודה המעניקים מתנות לעובדים שפורשים מהעבודה, לימי הולדת או לחגים. אחד הדברים הקשים ביותר היא מציאת מתנות לעובדים לראש השנה ופסח. ישנם עדיין מפעלים שמעניקים מתנה אבל רובם עברו לתת תלושי קנייה דבר שמקל על מנהלי המפעל.

הקושי הגדול ביותר במציאת מתנות הוא בין בני זוג. רוב הזוגות רוכשים לעצמם את כל מה שהם שצריכים. אבל בכל זאת ישנם אירועים שעל בני הזוג לציין והם צריכים לקנות האחד לשני מתנות.


זוגות רבים החליטו שלא לקנות האחד לשני מתנות לכל אירוע אלא לעשות משהו משותף אחת לשנה בצורה גדולה. לדוגמא במקום לקנות כמה מתנות במשך השנה בהשקעה קטנה יוצאים אחת לשנה לסוף שבוע מהנה בצימר או במלון בוטיק, נוסעים לסוף שבוע לחו"ל או קונים משהו משותף שחסר בבית.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article39305.aspx