תקליטנים
נכתב על ידי: ashlayla10
תאריך: 10/09/13

כל משפחה שבפתח ביתה מגיעה שמחה כמו חתונת בן או בר מצווה וכו', החלק הארי שבאירוע הוא תקליטנים ומגנטים לאירועים. תקליטנים תפקידם הוא להנעים את הערב לאורחים המגיעים להשתתף בשמחת המשפחה. לפני תחילת האירוע מגיעה המשפחה להתעניין בעיסוקם של תקליטנים ובאיכותם. התקליטנים שואלים באיזה קהל מדובר ובאיזה סוג של אורחים מדובר, ומה הם העדפותיהם המוזיקליות בכדי להתאים את עצמם.

מתפקידם של תקליטנים להביא איתם ציוד טכנולוגי משמעותי ושימושי לאירוע, עם מגברים שירעישו וירקידו את הקהל לאורך כל הערב. בדרך כלל הצלחת הערב נתונה לידיהם של תקליטנים אשר בניסיונם הרב יתרמו לערב מהנה. קורה שנוצרת אי הבנה בין התקליטנים למשפחה המארחת וזה גורם לתקלה מאוד כואבת למשפחה אשר חיכו זמן רב לאירוע המשמח שלהם.

תקליטנים לפעמים כועסים שהמשפחה בעלת האירוע מביאה אומנים זרים וזה משבש את מהלך עבודתם כתקליטנים שאמורים להיות מרכז השמחה וההרקדה של האורחים הנכבדים. כמובן שתענוג הופעתם של תקליטנים כרוך בתשלום לא מבוטל ולכן המשפחה המזמינה את התקליטנים רוצה תמורה מלאה לכספה ולא אי הצלחת האירוע בשל שאננות של תקליטנים תגרום לעגמת נפש כואבת ויקרה מאוד, ולא פעם מצב זה הסתיים בתביעה משפטית מצד המשפחה.

יש תקליטנים שהם בעלי סגנון של מוזיקה מסויםשהם מופיעים במוסדות או באירועי חברות, או בבתי מלון שהבעלים אומרים להם מראש את סגנון המוזיקה שרצוי שיתנגן כמו שירה בציבור. לתקליטנים רבים יש הסכמים, שהם מופיעים באופן קבוע באירועים מסוימים כמו במועדונים, שם גם הם צריכים להתחשב בכל פלחי השוק של הציבור. יש בתי ספר מיוחדים בהם לומדים איך להיות תקליטנים, שם הם מקבלים הדרכה מלאה כיצד להתאים את עצמם לכל אירוע ולכל סוגי האדם. תפקידם של תקליטנים הוא בראש ובראשונה לדאוג שכל אירוע בו הם מתקלטים יוכתר בהצלחה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article39753.aspx