דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות תקליטנים
תקליטנים
ashlayla10 10/09/13 |  צפיות: 1609

כל משפחה שבפתח ביתה מגיעה שמחה כמו חתונת בן או בר מצווה וכו', החלק הארי שבאירוע הוא תקליטנים ומגנטים לאירועים. תקליטנים תפקידם הוא להנעים את הערב לאורחים המגיעים להשתתף בשמחת המשפחה. לפני תחילת האירוע מגיעה המשפחה להתעניין בעיסוקם של תקליטנים ובאיכותם. התקליטנים שואלים באיזה קהל מדובר ובאיזה סוג של אורחים מדובר, ומה הם העדפותיהם המוזיקליות בכדי להתאים את עצמם.

מתפקידם של תקליטנים להביא איתם ציוד טכנולוגי משמעותי ושימושי לאירוע, עם מגברים שירעישו וירקידו את הקהל לאורך כל הערב. בדרך כלל הצלחת הערב נתונה לידיהם של תקליטנים אשר בניסיונם הרב יתרמו לערב מהנה. קורה שנוצרת אי הבנה בין התקליטנים למשפחה המארחת וזה גורם לתקלה מאוד כואבת למשפחה אשר חיכו זמן רב לאירוע המשמח שלהם.

תקליטנים לפעמים כועסים שהמשפחה בעלת האירוע מביאה אומנים זרים וזה משבש את מהלך עבודתם כתקליטנים שאמורים להיות מרכז השמחה וההרקדה של האורחים הנכבדים. כמובן שתענוג הופעתם של תקליטנים כרוך בתשלום לא מבוטל ולכן המשפחה המזמינה את התקליטנים רוצה תמורה מלאה לכספה ולא אי הצלחת האירוע בשל שאננות של תקליטנים תגרום לעגמת נפש כואבת ויקרה מאוד, ולא פעם מצב זה הסתיים בתביעה משפטית מצד המשפחה.

יש תקליטנים שהם בעלי סגנון של מוזיקה מסויםשהם מופיעים במוסדות או באירועי חברות, או בבתי מלון שהבעלים אומרים להם מראש את סגנון המוזיקה שרצוי שיתנגן כמו שירה בציבור. לתקליטנים רבים יש הסכמים, שהם מופיעים באופן קבוע באירועים מסוימים כמו במועדונים, שם גם הם צריכים להתחשב בכל פלחי השוק של הציבור. יש בתי ספר מיוחדים בהם לומדים איך להיות תקליטנים, שם הם מקבלים הדרכה מלאה כיצד להתאים את עצמם לכל אירוע ולכל סוגי האדם. תפקידם של תקליטנים הוא בראש ובראשונה לדאוג שכל אירוע בו הם מתקלטים יוכתר בהצלחה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ashlayla10


 


מאמרים נוספים מאת ashlayla10
 
שירה בציבור
08/10/13 | שירה
שירה בציבור זו לא הופעה והחשוב הוא שהקהל ישתתף בשירה ויהיה שמח. מיוד ההגברה אותו יביאו הזמר או הזמרת שמארגנים ערב שירה בציבור חשוב ויש לוודא כי יש להם את כל הציוד ואף ציוד גיבוי למקרה וחלילה יתקלקל חלק מהציוד בערב זה. ציוד שיהיה בטונים גבוהים יצרום לקהל והקהל ששר, אף לא יוכל לשמוע את עצמו שר, וזה בעצם המטרה של ערב כזה. יש הרבה סוגים של ערבי שירה בציבור, יש את השירים הישראליים והלועזים כמו בשנות השישים שזו תקופה האהובה על כולם. יש לארגן מקום שיתאים לאמן השירה בציבור כמו מקום למסך המקרן, מן במה

תקליטנים
כל משפחה שבפתח ביתה מגיעה שמחה כמו חתונת בן או בר מצווה וכו', החלק הארי שבאירוע הוא תקליטנים. תקליטנים תפקידם הוא להנעים את הערב לאורחים המגיעים להשתתף בשמחת המשפחה. לפני תחילת האירוע מגיעה המשפחה להתעניין בעיסוקם של תקליטנים ובאיכותם. התקליטנים שואלים באיזה קהל מדובר ובאיזה סוג של אורחים מדובר, ומה הם העדפותיהם המוזיקליות בכדי להתאים את עצמם.

עריכת ארועים
לקראת הוצאתו לפועל של אירוע כל שהוא, אם זה חתונה, בר או בת מצווה, ברית או אפילו אירוע יום הולדת מיוחד, יש הרבה מאד לוגיסטיקה שיש לטפל בה והרבה מאד עניינים טכניים לסגור כמו האולם, העיצוב של האולם, בחירת הקייטרינג, התקליטן וכמובן בחירת החברה שתספק לכם את השירות של צילום אירועים. חברת צילום אירועים היא הספק בין החשובים שתצטרכו לבחור לקראת האירוע משום שחברת צילום אירועים היא זו שבסופו של האירוע תספק לכם מזכרת אמיתית ומוחשית של האירוע שלכם. מדוע זה כל כך אמיתי ומוחשי? משום שבזמן האירוע אתם עצמכם תהיו
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI