מגוון קורסי אנגלית און ליין
נכתב על ידי: רוני ארז
תאריך: 08/10/13

התפתחות האינטרנט בעשור האחרון, לצד חדירתה לכל בית אב ועסק ולכל תחום עניין, הפכה את הרשת לכלי רב עוצמה המייעל ומשפר את איכות החיים. אחת האופציות החדשות שהרשת מציעה לגולשים בה הינה לימודים און ליין בתחומים רבים ושונים, כולל קורסי לימוד אנגלית באינטרנט.

קורסי אנגלית באינטרנט

קורסי אנגלית באינטרנט מוצעים במספר דרכים עיקריות, כשהמשותף לכולם הינה האפשרות ללמוד בקצב, בזמן וברמה המתאימים במדויק לצרכי התלמיד:

  • ערכתקורסים מלאה ומוקלטת המחולקת לשיעורים שמועברים על ידי מורה.
  • תוכנתלימוד המספקת קורס שלם שמתקדם בהתאם לקצב של התלמיד.
  • קורס אוןליין אישי או בקבוצה בוידיאו מול מורה.

ערכת קורסים מלאה

ערכת קורסים מוקלטת מספקת מערך שיעורים שלם, הכולל הנחייה של מורים לצד ערכות תרגול אינטראקטיביות שעליהן מקבל התלמיד משוב. תלמידים אשר לומדים אנגלית בשיטה זו זוכים ליהנות מקורס מלא ולהתקדם בהתאם לקצבם וליכולותיהם האישיות, כולל לעיתים גם סיוע נוסף און ליין מול מורה.

תוכנת לימוד אנגלית

תוכנות ללימודי אנגלית באינטרנט מספקות קורס שלם ואינטראקטיבי, המאפשר לתלמידים להתקדם בקצב שלהם ולקבל משוב מלא אודות הצלחתם. מדובר בתוכנות חכמות אשר מעלות את רמת הקושי של השיעורים בהתאם לקצב ההתקדמות ומוצעות במגוון נושאים ורמות, כגון אנגלית מתחילים, מתקדמים, עסקית, אנגלית מדוברת או התמקדות בהגדלת אוצר המילים.

קורס און ליין

לימודי אנגלית באינטרנט מוצעים גם במסגרת קורסים פרטיים או קבוצתיים, מול  מורים אנושיים  העובדים כעצמאיים או כשכירים. קורסים אלו מתקיימים בזמן אמת באמצעות שיחת וידיאו בשעות ובזמנים המתאימים לכל הצדדים. קצב ותוכן הלימודים מותאמים לצרכיו וליכולותיו הספציפיות של כל תלמיד, בין אם מדובר בלימודי הכנה לבגרות, לימודי אנגלית עסקית, לימודים לבחינת אמיר או לצורך העשרה אישית. כמו כן, קרסים אלו ניתנים לצפייה חוזרת כך שכל תלמיד יכול לשנן את החומר הנלמד בזמנו החופשי.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article40043.aspx