מתיחת פנים
נכתב על ידי: ubebig@gmail.com
תאריך: 06/12/14

יש מקרים רבים של אנשים אשר עור הפנים שלהם נעשה רפוי ומופיעים קפלים בקדמת האוזן מתחת לסנטר או בצוואר. יש עודף עור במקומות אלו כתוצאה מצניחת רקמות הפנים והצוואר. התוצאה היא שהפנים אינם נראות טוב, ומצב זה גורם לכך שהאנשים נראים הרבה יותר מבוגרים מכפי גילם. זה מצב לא נוח ולא נעים מבחינה חברתית, אסתטית ועוד, ולכן, נשים וגברים רבים יבקשו במקרים אלו למתוח את הפנים.  רופאים בכירורגיה פלסטית מבצעים פרוצדורות אלו בקליניקות מקצועיות ומסודרות.

סוגי מתיחות פנים

ניתן למנות שני סוגי פרוצדורות של מתיחת פנים האחת היא מקיפה יותר, ונעשית, בדרך כלל, בגילאים מבוגרים ואז מהדקים את כל רקמת החיבור העוטפת את שריר הפנים, מסירים עודפי עור ומוסיפים שומן לפי הצורך. את השומן שואבים ממקומות אחרים בגוף ועבודת פיסול פנים זאת חייבת להתבצע בדייקנות מרובה. פלסטיקאים מומחים שמבצעים פרוצדורה זאת יוצרים עור פנים מתוח שמאפשר מראה פנים צעיר ואסתטי מאוד מבלי ליצור מראה לא טבעי וחסר הבעה.

תהליך הניתוח

מתיחת פנים קלה נעשית על ידי חתך אחד בקדמת האוזן ומתיחה קלה של עור הפנים עד להבאתו למצב הרצוי. שתי הפרוצדורות נעשות בהרדמה מקומית כאשר הניתוח המורכב יותר נמשך בין שעתיים לחמש. נדרש אשפוז של יום אחד ובעקבותיו יחזור המנותח לביתו להמשך תהליך הריפוי. יש צורך בהכנות מתאימות לקראת הניתוח, וכמו כן, יש הוראות שצריך לבצע לאחריו. ועל כל אלה יסביר הרופא וצוות המרפאה לקראת הניתוח ולאחריו. תהליך ההחלמה אורך כשבועיים שבמהלכם נעלמים שטפי הדם.

בחירת כירורג פלסטי מומחה

מומלץ לכל מי שמבקש לבצע מתיחת פנים וגם צוואר לחפש ולמצוא מנתח מקצועי ומנוסה שביצע בעבר פרוצדורות כאלו לאנשים רבים כמו דר יעקב בר. מדובר בהליך רפואי שבמסגרתו יש צורך בשמירה על בריאות המנותח, והתוצאה חייבת להיות מוצלחת, שכן מדובר פה בניתוח שנועד לשפר את מראה הפנים. כדאי לקבל המלצות מחברים שבצעו אצלו פרוצדורה כזאת בעבר ולהתקשר לרופא. בקליניקה יסביר הרופא על כל התהליך וייטע את הביטחון העצמי בכל אחד לגבי הצלחת הניתוח. הוא יבצע את כל התהליך לשביעות רצון הלקוחות שלו.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article44852.aspx