דף הבית רפואה ובריאות ניתוחים פלסטיים מתיחת פנים
מתיחת פנים
ubebig@gmail.com 06/12/14 |  צפיות: 2135

יש מקרים רבים של אנשים אשר עור הפנים שלהם נעשה רפוי ומופיעים קפלים בקדמת האוזן מתחת לסנטר או בצוואר. יש עודף עור במקומות אלו כתוצאה מצניחת רקמות הפנים והצוואר. התוצאה היא שהפנים אינם נראות טוב, ומצב זה גורם לכך שהאנשים נראים הרבה יותר מבוגרים מכפי גילם. זה מצב לא נוח ולא נעים מבחינה חברתית, אסתטית ועוד, ולכן, נשים וגברים רבים יבקשו במקרים אלו למתוח את הפנים.  רופאים בכירורגיה פלסטית מבצעים פרוצדורות אלו בקליניקות מקצועיות ומסודרות.

סוגי מתיחות פנים

ניתן למנות שני סוגי פרוצדורות של מתיחת פנים האחת היא מקיפה יותר, ונעשית, בדרך כלל, בגילאים מבוגרים ואז מהדקים את כל רקמת החיבור העוטפת את שריר הפנים, מסירים עודפי עור ומוסיפים שומן לפי הצורך. את השומן שואבים ממקומות אחרים בגוף ועבודת פיסול פנים זאת חייבת להתבצע בדייקנות מרובה. פלסטיקאים מומחים שמבצעים פרוצדורה זאת יוצרים עור פנים מתוח שמאפשר מראה פנים צעיר ואסתטי מאוד מבלי ליצור מראה לא טבעי וחסר הבעה.

תהליך הניתוח

מתיחת פנים קלה נעשית על ידי חתך אחד בקדמת האוזן ומתיחה קלה של עור הפנים עד להבאתו למצב הרצוי. שתי הפרוצדורות נעשות בהרדמה מקומית כאשר הניתוח המורכב יותר נמשך בין שעתיים לחמש. נדרש אשפוז של יום אחד ובעקבותיו יחזור המנותח לביתו להמשך תהליך הריפוי. יש צורך בהכנות מתאימות לקראת הניתוח, וכמו כן, יש הוראות שצריך לבצע לאחריו. ועל כל אלה יסביר הרופא וצוות המרפאה לקראת הניתוח ולאחריו. תהליך ההחלמה אורך כשבועיים שבמהלכם נעלמים שטפי הדם.

בחירת כירורג פלסטי מומחה

מומלץ לכל מי שמבקש לבצע מתיחת פנים וגם צוואר לחפש ולמצוא מנתח מקצועי ומנוסה שביצע בעבר פרוצדורות כאלו לאנשים רבים כמו דר יעקב בר. מדובר בהליך רפואי שבמסגרתו יש צורך בשמירה על בריאות המנותח, והתוצאה חייבת להיות מוצלחת, שכן מדובר פה בניתוח שנועד לשפר את מראה הפנים. כדאי לקבל המלצות מחברים שבצעו אצלו פרוצדורה כזאת בעבר ולהתקשר לרופא. בקליניקה יסביר הרופא על כל התהליך וייטע את הביטחון העצמי בכל אחד לגבי הצלחת הניתוח. הוא יבצע את כל התהליך לשביעות רצון הלקוחות שלו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ubebig@gmail.com


 


מאמרים נוספים מאת ubebig@gmail.com
 
מה חשוב לדעת על הדברת עכברים
עונת הקיץ מתקרבת ומביאה עמה כל מני תופעות כמו ג'וקים. תיקנים, נחשים וכמובן עכברים. עכבר הוא יונק חכם שחובב במיוחד מקומות חשוכים ורטובים.

הקמת אקווריום – כלל העובדות והדברים שחשוב לדעת
06/06/15 | תחביבים
אנשים רבים כיום ברחבי המדינה מחליטים להציב אקווריום בביתם. לפריט נוי זה ישנם מספר יתרונות על פני פריטים אחרים בבית. הראשון, מדובר בעצם בבעל חיים ללא צוררך בתחזוקה תדירה. השני, מדובר בפריט עיצובי מיוחד ודינמי, בו בעצם כל הזמן הנוף משתנה עם תזוזת הדגים. השלישי, ידוע כי אקווריומים ותנועת המים שבתוכם ישנה השפעה מרגיעה על גוף האדם, על פי המסורת הבודהיסטית גוף מים עם דגים מעודד את ההרמוניה בבית.

למי מתאים טיפול של עיבוי שפתיים
ענף הרפואה האסתטית הולך ומתפתח מדי שנה, מדי חודש ואפילו מדי יום. תחום הרפואה כולו נחשף לחידושים ופיתוחים חדשים המתאפשרים בזכות טכנולוגיות חדשות

אוהל בין רגע לטיולים
אנשים רבים אוהבים לטייל לשם הנאה, לצורך הכרת מקומות חדשים, לבילוי בחיק הטבע במסגרת זוגית, משפחתית ועוד. יש סוגי טיולים שונים ואחד הנפוצים ביותר אצל צעירים ושוחרי טבע הם טיולים עם לינת שטח. בטרקים כאלו יש חשיבות רבה להתארגנות מהירה בעת ההגעה לאתר הלינה ובעת עזיבתו. צריך להקים אוהל במהירות לפני שהחשיכה יורדת, ולעיתים, ימי ההליכה הם ארוכים ומתישים. אוהל בן רגע הוא פתרון מושלם למטיילים מהסוג הזה מאחר והקמתו הינה קלה ומהירה.

על ריסוס לבית ועל הדגשים שיש לשים לב בעת ביצועו
הרבה אנשי בוחרים לבצע בביתם אחת לשנה בעיקר לקראת עונת הקיץ החמה ריסוס. ריסוס לבית מאפשר לטפל בבעיה של חרקים ומזיקים וגם מונע את הופעתם

טיפול מילוי קמטים בפנים
סובלים מקמטים? יש לזה פתרון! טיפול ייחודי למילוי קמטים יישר את עור הפנים שלכם ויהפוך אותם להיות צעירים ורעננים כבעבר!

התקרחות גברית – ניתן לנצח את הגנטיקה
תופעת זו הינה תופעה נפוצה מאוד בארצנו. רובנו מאשימים את תופעה זו בשל הקרינה החזקה מהשמש, בשל איכות האוויר הנמוכה בארץ. אך לרוב כלל לא מדובר בגורמים אלו אשר גורמים לאיבוד השיער בקרב גברים.

אבחון ליקויי למידה אצל ילדים
ליקויים בלמידה למיניהם מהוות את נחלתם של ילדים רבים בימנו אנו - אחת הסיבות לעלייה בכמות הילדים אשר מתמודדים עם הבעיה, נובעת מהעובדה, כי בשנים האחרונות ישנה מודעות גבוהה יותר לקיומה

שתלים דנטליים – מה זה בכלל?
שתל דנטלי הוא מושג מעולם רפואת השיניים, והוא למעשה התקן שנועד להשלים שיניים חסרות. המתכת שהוא עשוי ממנה תהיה תמיד אצילה, בדרך כלל טיטניום, או זירקוניום.

אודות בוכנות הידראוליות
בוכנות הידראוליות מציגות מכשיר כוח שעובד באופן קווי. בעיקרון מדובר על גליל שבתוכו פועלת בוכנה שנעה בזכות לחץ שמונע ע"י נוזל. משאבת שמן מזרימה בלחץ אדיר את השמן
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI