מטבחים
נכתב על ידי: miriluli
תאריך: 24/12/14

מטבחים רבים מעוצבים בסגנון מודרני. מטבחים מודרניים לרוב מצטיינים בפונקציונאליות שמתאימה לצרכים של המשתמשים במטבח. כמו כן, מטבחים מודרניים מעוצבים בצורה מרהיבת עין. מטבחים הם מקום בו בני הבית מבלים זמן רב. אם בגיחות למקרר, אם בבישול ארוחות ואם באכילה של ארוחות במהלך היום. לכן כדאי להשקיע בעיצובם של מטבחים. כמו כן, יש לדאוג לכך שהמטבח יהיה נוח לעבודה כמה שרק ניתן ואם אפשרי גם מרווח. תכונות אלה יהפכו את חוויית הבישול למהנה ומענגת במיוחד.

מטבחים מודרניים הינם מטבחים שמאובזרים בכלים רבים המקלים על חיינו. רבים ממכשירי החשמל המצויים במטבח אי אפשר להחליף כי הם הפכו לחלק בלתי נפרד משגרת חייהם של ישראלים רבים. מטבחים אחרים מצויידים במכשירים שנועדו לנוחות ולשיפור איכות החיים אך הם רחוקים מלהיות הכרחיים לשגרה. כיום ישנם מטבחים בהם פלטות גז חשמלי החליפו את מקומם של פלטות גז קלאסיות. חובבי בישול רבים יעדיפו להשתמש בפלטות גז רגילות. אלה טוענים כי הבישול על פלטות אלה הוא נוח יותר. לעומתם, חובבים של חידושים בתוך מטבחים יעידו כי פלטות חשמליות אינן דורשות החלפה של בלוני גז, אין להן ריח והן הופכות את הבישול לחווייה קלה, נעימה ואפקטיבית לא פחות מבישול על גז.

מטבחים מודרניים מציעים חידושים רבים נוספים. ישנם קולטי אדים המצויים מתחת לארונות מטבח. קולטי אדים דואגים לכך שהאדים מהבישול לא ייהרסו את ארונות העץ.  כמעט כל המטבחים מכילים מכשירי חשמל שאי אפשר בלעדיהם: תנורים, מקררים ומכשירי מיקרוגל. במטבחים השייכים לחובבי גאדג'טים ניתן למצצוא כלי מטבח שונים. לעתים כלי מטבח אלה מיותרים ולעתים הם משפרים את חוויית הבישול בתוך כל מטבח. כך או כך, חובבי גאדג'טים או חובבי מסורת, לכל אחד ישנן אפשרויות בלתי נדלות למטבחים מעוצבים ומטבחים קלסיים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article44989.aspx