חשבת ללמוד הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים? מכללת אורט היא המקום!
נכתב על ידי: הדס כהן
תאריך: 04/02/15

זה לא משנה איפה אתה עומד: בין אם אתה חייל משוחרר שעוד מתלבט, ובין אם אתה רוצה להעשיר את הידע שלך ולהתחיל לעסוק במקצוע שאתה אוהב- אורט היא הבחירה הטבעית שלך ללימוד הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים.

מה כולל המקצוע אדריכלות ועיצוב פנים?

המקצוע הוא למעשה שילוב של שני מקצועות מרתקים בעלי בסיס משותף- אדריכלות לצד עיצוב הפנים; שניהם מכילים בתוכם את ההגדרה של העוסק בהם, כאמן בתחום הבניה. המקצועות האלו מבוקשים מכיוון שלתוצאות העבודה שלהם יש השפעה קריטית על אורח חייו של האדם שחי את היום- יום השוטף שלו לצד המבנה שנבנה או עוצב בהשראת האמן.

מהי חשיבות הדיפלומה?

לאחר שעברת בהצלחה את המבחנים הפנימיים של המכללה ובנוסף את המשחנים החיצוניים של מה"ט (המכון להכשרה טכנולוגית), תקבל את הדיפלומה הנכספת. בלי הדיפלומה, ספק שתוכל להיכנס ולהתחיל לעבוד בתחום מכיוון שבעזרת הדיפלומה תזכה להכרה פורמאלית בתחום. במוסדות הלימוד של אורט המבחנים החיצוניים הם של מה"ט, ככה שתוכל להיות בראש שקט.

באילו עבודות תוכל לעסוק?

בפניו של בוגר של לימודי הנדסת אדריכלות ועיצוב פנים פתוחים תפקידים רבים ומגוונים כמו למשל בתחום שרטוטים ותכנונים אדריכליים, תפקידים במשרדים העוסקים בעיצוב פנים ותכנון בנייה, פעולות ועבודות מול הרשויות השונות, ניהול פרויקטים, בקרה ומדידה, או עיסוק בשטח כעצמאיים.

וכל מה שנותר לך..

אחרי שבחרת את הסניף מבין הסניפים של אורט הפזורים ברחבי הארץ שבו יהיה לך הכי נוח ללמוד, כל מה שנותר עליך הוא לבחור את מסלול הלימודים: מסלול יום- נמשך שנתיים וחצי, או מסלול ערב- נמשך שלוש וחצי שנים וכולל את ימי שישי.

ומכאן.. השמיים הם הגבול! בהצלחה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article45316.aspx