דף הבית חינוך ולימודים חינוך אחר חשבת ללמוד הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים? מכללת אורט היא המקום!
חשבת ללמוד הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים? מכללת אורט היא המקום!
הדס כהן 04/02/15 |  צפיות: 9815

זה לא משנה איפה אתה עומד: בין אם אתה חייל משוחרר שעוד מתלבט, ובין אם אתה רוצה להעשיר את הידע שלך ולהתחיל לעסוק במקצוע שאתה אוהב- אורט היא הבחירה הטבעית שלך ללימוד הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים.

מה כולל המקצוע אדריכלות ועיצוב פנים?

המקצוע הוא למעשה שילוב של שני מקצועות מרתקים בעלי בסיס משותף- אדריכלות לצד עיצוב הפנים; שניהם מכילים בתוכם את ההגדרה של העוסק בהם, כאמן בתחום הבניה. המקצועות האלו מבוקשים מכיוון שלתוצאות העבודה שלהם יש השפעה קריטית על אורח חייו של האדם שחי את היום- יום השוטף שלו לצד המבנה שנבנה או עוצב בהשראת האמן.

מהי חשיבות הדיפלומה?

לאחר שעברת בהצלחה את המבחנים הפנימיים של המכללה ובנוסף את המשחנים החיצוניים של מה"ט (המכון להכשרה טכנולוגית), תקבל את הדיפלומה הנכספת. בלי הדיפלומה, ספק שתוכל להיכנס ולהתחיל לעבוד בתחום מכיוון שבעזרת הדיפלומה תזכה להכרה פורמאלית בתחום. במוסדות הלימוד של אורט המבחנים החיצוניים הם של מה"ט, ככה שתוכל להיות בראש שקט.

באילו עבודות תוכל לעסוק?

בפניו של בוגר של לימודי הנדסת אדריכלות ועיצוב פנים פתוחים תפקידים רבים ומגוונים כמו למשל בתחום שרטוטים ותכנונים אדריכליים, תפקידים במשרדים העוסקים בעיצוב פנים ותכנון בנייה, פעולות ועבודות מול הרשויות השונות, ניהול פרויקטים, בקרה ומדידה, או עיסוק בשטח כעצמאיים.

וכל מה שנותר לך..

אחרי שבחרת את הסניף מבין הסניפים של אורט הפזורים ברחבי הארץ שבו יהיה לך הכי נוח ללמוד, כל מה שנותר עליך הוא לבחור את מסלול הלימודים: מסלול יום- נמשך שנתיים וחצי, או מסלול ערב- נמשך שלוש וחצי שנים וכולל את ימי שישי.

ומכאן.. השמיים הם הגבול! בהצלחה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI