הרמת חזה לעיצוב מושלם של השדיים
נכתב על ידי: ubebig@gmail.com
תאריך: 14/02/15

הרמת חזה -  מי צריך את זה?

אין ספק כי בתהליך ההתבגרות עם כל הלידות וההנקות, עם השינויים במשקל ועם חוסר הגמישות של העור בהתבגרותנו, השדיים של האישה משנים צורתם, צונחים ומתרוקנים לעיתים. מה אם כן האפשרויות העומדות בפנייך? כיום זה פשוט וכמו תרופת פלא של ממש: ניתוח הרמת חזה זה שם המשחק. ההרמה תעצב לך מחדש את השדיים למראה זקוף ועסיסי המעוצב כראוי. אם תרצי להגדיל את החזה תוך כדי ההרמה, גם זאת אפשרות קיימת ומצוינת עבורך!

התאמה לניתוח

חשוב לדעת מהו מצבך הבריאותי לפני הבחירה בניתוח הרמת חזה. חשוב לדעת אם יש היסטוריה של מחלות במשפחה, מחלות הקשורות לסרטן השד, לשחלות או לכל מחלה שנוגעת לשדיים. כל אישה מעל גיל 30 תצטרך לעבור בדיקת כירורג לפני הניתוח וכמובן גם בדיקת ממוגרפיה. ד"ר בר, אחד המובילים בתחום רפואת הכירורגיה, יסביר לך לפרטי פרטים על הליך הניתוח, על צורך החתך בהתאם למבנה השדיים שלך ועל שתלי סיליקון אם יידרשו לך.

היערכות מוקדמת לניתוח

ביום הניתוח תלבשי חזייה ספורטיבית ללא ריפוד או ברזלים שרוכסניה נמצאים קדימה. אין ספק כי ההערכות המוקדמת לניתוח נחוצה לצורך תוצאה טובה. חשוב לא לעשן במהלך שלושת השבועות טרום הניתוח ואחריו, לכן אם את מעשנת כבדה, כדאי שתתרגלי כבר מעכשיו הפסקת סיגריות כליל. נדגיש כי הניתוח לא מפריע להנקה, אך ישפיע על מראה השדיים, ולכן חשוב לשקול זאת בחוכמה.

הרמה והגדלה

הניתוח יתבצע לאורך שלוש שעות בהרדמה כללית. מסירים בניתוח את עודפי העור, רקמת השדיים מתעצבות במראה זקוף, הפטמה והעטרה עוברות למיקום גבוה יותר. עם הצלקת תוכלי להתיידד בקלות כיוון שהיא עדינה מאוד. הצלקת ממוקמת סביב העטרה וממנה כלפי מטה. במצב של שדיים נפולים הזקוקים להרמה ולהגדלה יונח השתל תחת שריר החזה ותחת השדיים. כך לא ייווצרו קפלים תת עוריים.לכן גם גם מומלץ לעתים לשלב את הניתוח יחד עם מתיחת בטן

שתלים

השתלים במקרה הזה יהיו שתלי סיליקון כדי להעניק לשדיים צורה יפה ויציבה. השתלים עמידים וכשמדובר בנשים צעירות, יש לוודא כי הן מודעות לעובדה שלאורך השנים הן תצטרכנה להחליף לשתלים חדשים. שתל בצורה עגולה יקנה מראה מלא ואילו שתל בצורת טיפה יקנה מראה טבעי יותר המשתלב היטב בגוף האישה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article45385.aspx