דק סינטטי מחיר שכדאי לכל אחד
נכתב על ידי: dadon
תאריך: 24/05/16

השימוש בדק סינטטי מאוד נפוץ לאחרונה בעיצוב בתים, משרדים, מבני תעשייה או מבנים אחרים. זאת מכיוון שמחירו של דק סינטטי מאפשר באמת כמעט לכל אחד להשתמש בו מבלי להוציא הוצאה גבוהה כשהוא מעצב את אותו מבנה. אז בהחלט אפשר להכריז כי דק סינטטי מחיר שכדאי לכל אחד.

למה בעצם דק סינטטי מחיר שכדאי לכל אחד?

דקים סינטטיים הם דקים שיוצרו במפעל. הם נוצרו בתהליך כימי ותעשייתי של הדבקת שבבי עץ ביחד על מנת שייווצרו רצועות דקות אותם אפשר להדביק על רצפת המרפסת וליצור דק יפה לבית שלך. בניגוד לדק מעץ מלא המיוצר מחיתוך של עץ לאותם רצועות דקים ובצם מצריך כריתת עצים יקרה, דק סינטטי מיוצר בחומרי גלם קיימים והתהליך הוא לא יקר. בשל כך דק סינטטי מחיר שכדאי לכל אחד.

גם התחזוקה אינה מורכבת מדיי

מלבד זאת שהמחיר של דק סינטטי אינו גבוה ושווה כל נפש, התחזוקה של דק סינטטי אינה מורכבת וכל אחד יכול לבצע אותה. אין צורך להזמין איש מקצוע שיתחזק את הדק. בתחזוקת הדק הסינטטי דורשת למעשה בניגוד לדק מעץ מלא, בדק סינטטי אין צורך לערוך טיפול תקופתי. אין צורך בחומרים מיוחדים בכדי לנקות דק סינטטי. אין צורך בחומרים מיוחדים בכדי להבריק את הדק הסינטטי כי צבע לוחות  של דק הסינטטי אינם דוהים. זאת אומרת שגם בנושא התחזוקה אפשר להגיד על דק סינטטי מחיר שכדאי לכל אחד.

גרסה חדשה של דק סינטטי

כיום קיימת עוד גרסה של דק סינטטי המצדיקה את הכינוי שנכתב פה - דק סינטטי מחיר שכדאי לכל אחד. הגרסה החדשה היא דק אקולוגי. הדק האקולוגי מיוצר מפולימר של פי.וי.סי מוקצף שיצר לוחות של דק סינטטי. לדק זה יש עמידות גבוהה בפני כתמים במיוחד כתמי שמן והוא גם חסין מאש ברמה מאוד גבוהה. לדק האקולוגי יש מראה אחד ולא דוגמאות שונות אבל יש לו מגוון רחב של צבעים. את הדק האקולוגי אפשר להתקין בשיטת ההברגה שהיא דומה לשיטת ההתקנה של דק מעץ מלא. זהו דק סינטטי לכל דבר ומחירו עדיין כדאי לכל אחד.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article48804.aspx