הגיע הזמן לרכוש ארון פונקציונאלי
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 07/09/16

עוד פעם אחד המדפים בחדר הארונות שקיבלתם במתנה מקבלן הבנייה התמוטט לו וכעת אתם כבר עייפים ואדישים מכדי להגיב ולהחזיר את המדף אל המקום הטבעי שלו בארון? כנראה שכבר הגיע הזמן להודות בעובדה כי הדבר הזה שאתם שמים בו את הבגדים והנעליים שלכם הוא לגמרי לא עומד בסטנדרטים של חדרי ארונות בארץ, או בעולם וכנראה שזה הרגע בו צריכים להגיע לכדי החלטה לגבי התקנה של חדר ארונות אשר יכבד את הצרכים שלכם ויהפוך את יחידת ההורים למשהו הרבה יותר נוח ומפנק ממה קיים ברגעים אלה עבורכם, גם אם זה מצריך השקעה כספית של כמה אלפי שקלים שאותם אתם מנסים שלא להוציא בכל כוחכם.


אי אפשר בלי ארון פונקציונאלי

לא כולנו עוברים אל דירה חדשה מן הקבלן שאותה שדרגנו בעוד כמה עשרות אלפי שקלים בעת הרכישה בכסף שבין כה וכה נכנס אל המשכנתא, אלא חלק מאיתנו קיבל בירושה את כל מה שבעלי הדירה הקודמים החליטו לבחור כאשר הדירה נבנתה במקור. עד כמה זה עוזר לנו בפועל? לא ממש, מכיוון שללא ההבנה כי צריכים להפוך את הדירה בצורה שתהיה יותר מתאימה אל הדיירים הנוכחיים לא ממש תהיה הרגשה של בית נוח ונעים.

זה לגמרי נכון כי התקנה של חדר ארונות היא לא דבר זול, אבל מצד שני ישנו הכוך הבלתי אפשרי הזה שבתוכו קיימים כל מיני מדפים לא הגיוניים עבור כל מה שיש לכם לתלות ולהניח, שלא לדבר על העובדה שכלל אין מקום שמיועד להנחה של כל זוגות הנעליים בצורה נוחה. מה עושים? מכירים במציאות ומוציאים את הכסף הזה עבור ארגון של חדר ארונות שבו המדפים לא נופלים, יש מקום סגור ונעים לעין לכל הנעליים והמון מקומות ספציפיים עבור מציעם, צעיפים ושאר דברים שעד כה כלל לא מצאתם.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article49713.aspx