דף הבית בניין ואחזקה ריהוט הגיע הזמן לרכוש ארון פונקציונאלי
הגיע הזמן לרכוש ארון פונקציונאלי
יחיאל לוי 07/09/16 |  צפיות: 4911

עוד פעם אחד המדפים בחדר הארונות שקיבלתם במתנה מקבלן הבנייה התמוטט לו וכעת אתם כבר עייפים ואדישים מכדי להגיב ולהחזיר את המדף אל המקום הטבעי שלו בארון? כנראה שכבר הגיע הזמן להודות בעובדה כי הדבר הזה שאתם שמים בו את הבגדים והנעליים שלכם הוא לגמרי לא עומד בסטנדרטים של חדרי ארונות בארץ, או בעולם וכנראה שזה הרגע בו צריכים להגיע לכדי החלטה לגבי התקנה של חדר ארונות אשר יכבד את הצרכים שלכם ויהפוך את יחידת ההורים למשהו הרבה יותר נוח ומפנק ממה קיים ברגעים אלה עבורכם, גם אם זה מצריך השקעה כספית של כמה אלפי שקלים שאותם אתם מנסים שלא להוציא בכל כוחכם.


אי אפשר בלי ארון פונקציונאלי

לא כולנו עוברים אל דירה חדשה מן הקבלן שאותה שדרגנו בעוד כמה עשרות אלפי שקלים בעת הרכישה בכסף שבין כה וכה נכנס אל המשכנתא, אלא חלק מאיתנו קיבל בירושה את כל מה שבעלי הדירה הקודמים החליטו לבחור כאשר הדירה נבנתה במקור. עד כמה זה עוזר לנו בפועל? לא ממש, מכיוון שללא ההבנה כי צריכים להפוך את הדירה בצורה שתהיה יותר מתאימה אל הדיירים הנוכחיים לא ממש תהיה הרגשה של בית נוח ונעים.

זה לגמרי נכון כי התקנה של חדר ארונות היא לא דבר זול, אבל מצד שני ישנו הכוך הבלתי אפשרי הזה שבתוכו קיימים כל מיני מדפים לא הגיוניים עבור כל מה שיש לכם לתלות ולהניח, שלא לדבר על העובדה שכלל אין מקום שמיועד להנחה של כל זוגות הנעליים בצורה נוחה. מה עושים? מכירים במציאות ומוציאים את הכסף הזה עבור ארגון של חדר ארונות שבו המדפים לא נופלים, יש מקום סגור ונעים לעין לכל הנעליים והמון מקומות ספציפיים עבור מציעם, צעיפים ושאר דברים שעד כה כלל לא מצאתם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI