מעדיפים רכב מיני
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 17/06/18

שוק הרכב הוא כזה שבו יש תנודות מידי כמה שנים אל עבר דגמים מאוד מסוימים. בשנים האחרונות יכולים לראות כי מלבד הטרנד המאוד פופולארי של רכישת רכבי שטח על ידי כל משפחה, יש גם מעבר מאוד ברור של אנשים לרכישה של רכבים מסוג מיני שנעשתה הרכב המועדף על בעלי רישיון רבים.

מה סוד הקסם של רכב זה ומדוע רבים מעדיפים קיה פיקנטו על פני רכבי מיני אחרים? קראו את הדברים החשובים הבאים ואולי תעברו גם אתם אל אותה קבוצה של אנשים שצורה מאוד ברורה מעדיפים רכבים קטנים בגודל ועתירי יתרונות חשובים אחרים.


למה עדיף רכב מסוג מיני

· חניה - עבור האנשים אשר גרים בעיר גדולה מדובר במצוקה מאוד גדולה שבה קשה מאוד למצוא מקום חניה פנוי, עם שני רכבים אשר קיימים במשפחה שבה יש רק מקום חניה צמוד אחד. כאשר מוצאים מקום חניה כמעט תמיד מדובר במקום מאוד קטן, ולכן רכישה של רכב מסוג מיני כמו קיה פיקנטו ודומיו הוא צעד שהופך את החיפוש אחר החניה הפנויה למשהו הרבה יותר נוח.

· עלות - העלות שבין רכב משפחתי לבין רכב שהוא יותר קטן היא בפערים של עשרות אלפי שקלים, ולכן אם מחפשים אחר רכב שני עבור משפחה זו בהחלט אופציה מאוד נוחה שבה יכולים לבצע שימוש יעיל מבלי לשלם הון תועפות אלא רק עלות קטנה עבור שימוש שבמקרים רבים הוא הכרחי.

· עיצוב - מכונית קטנה יותר באופן כמעט תמידי תעיד על רוח יותר צעירה ואווירה יותר ספורטיבית. עיצוב ברכבי מיני מושך בצורה קבועה אנשים צעירים ואנשים שצעירים ברוחם ורכבים מסוג כזה מעדיפים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article54148.aspx