דף הבית תחבורה ורכב רכב מעדיפים רכב מיני
מעדיפים רכב מיני
יחיאל לוי 17/06/18 |  צפיות: 2998

שוק הרכב הוא כזה שבו יש תנודות מידי כמה שנים אל עבר דגמים מאוד מסוימים. בשנים האחרונות יכולים לראות כי מלבד הטרנד המאוד פופולארי של רכישת רכבי שטח על ידי כל משפחה, יש גם מעבר מאוד ברור של אנשים לרכישה של רכבים מסוג מיני שנעשתה הרכב המועדף על בעלי רישיון רבים.

מה סוד הקסם של רכב זה ומדוע רבים מעדיפים קיה פיקנטו על פני רכבי מיני אחרים? קראו את הדברים החשובים הבאים ואולי תעברו גם אתם אל אותה קבוצה של אנשים שצורה מאוד ברורה מעדיפים רכבים קטנים בגודל ועתירי יתרונות חשובים אחרים.


למה עדיף רכב מסוג מיני

· חניה - עבור האנשים אשר גרים בעיר גדולה מדובר במצוקה מאוד גדולה שבה קשה מאוד למצוא מקום חניה פנוי, עם שני רכבים אשר קיימים במשפחה שבה יש רק מקום חניה צמוד אחד. כאשר מוצאים מקום חניה כמעט תמיד מדובר במקום מאוד קטן, ולכן רכישה של רכב מסוג מיני כמו קיה פיקנטו ודומיו הוא צעד שהופך את החיפוש אחר החניה הפנויה למשהו הרבה יותר נוח.

· עלות - העלות שבין רכב משפחתי לבין רכב שהוא יותר קטן היא בפערים של עשרות אלפי שקלים, ולכן אם מחפשים אחר רכב שני עבור משפחה זו בהחלט אופציה מאוד נוחה שבה יכולים לבצע שימוש יעיל מבלי לשלם הון תועפות אלא רק עלות קטנה עבור שימוש שבמקרים רבים הוא הכרחי.

· עיצוב - מכונית קטנה יותר באופן כמעט תמידי תעיד על רוח יותר צעירה ואווירה יותר ספורטיבית. עיצוב ברכבי מיני מושך בצורה קבועה אנשים צעירים ואנשים שצעירים ברוחם ורכבים מסוג כזה מעדיפים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI