וויפרו תרכוש את Encore Theme Technologies Private Limited, שותפת תוכנה מומחית של פינסטרה בשירותים פיננסיים
נכתב על ידי: חיים נוי
תאריך: 29/10/20

וויפרו תרכוש את Encore Theme Technologies Private Limited, שותפת תוכנה מומחית של פינסטרה בשירותים פיננסיים

וויפרו תהיה אחת מהשותפות הכי גדולות בעולם של פינסטרה במימון מסחר

בנגלור, הודו, 28 באוקטובר 2020, (BUSINESS WIRE):

Wipro וויפרו בע"מ (NYSE: WIT) (BSE: 507685) (NSE: WIPRO), חברת שירותי טכנולוגיית המידע, ייעוץ ותהליכים עסקיים גלובלית מובילה, הודיעה היום שהיא חתמה על הסכם סופי לרכישת Encore Theme Technologies Private Limited (Encore Theme), מומחית בהספקת פתרונות תוכנה כשירות וענן בשירותים פיננסיים.

בעשר השנים האחרונות, Encore Theme - שהמטה שלה בצ'נאי, הודו - התמקדה אך ורק ביישום חבילה רחבה של פתרונות מימון מסחר, שפותחו על ידי פינסטרה, אחת מחברות הפינטק הגדולות ביותר בעולם, במוסדות פיננסיים במזרח התיכון, אפריקה, הודו ואסיה פסיפיק. היא סיפקה בהצלחה יותר מ-75 פרויקטי מימון מסחר בקנה מידה גדול של פינסטרה לבנקים באזורים האלה.

מוסדות פיננסיים מבקשים כולם לעשות מודרניזציה בפלטפורמות המסחר שלהם ולהתמקד בדיגיטציה מקצה לקצה של רוטינות מסחריות. מימון מסחר הוא תזרים יצירת הכנסות חזק עם מבנה של בסיס עלויות גבוה, שבו הטכנולוגיה תמלא תפקיד גדול ביצירת צמיחה עתידית. וויפרו, שותפה אסטרטגית גלובלית של פינסטרה, ו-Encore Theme יאפשרו ביחד את המודרניזציה הזאת של מוסדות פיננסיים.

אנגן גוהה, סגן נשיא בכיר ומנהל גלובלי, בנקאות, שירותים פיננסיים ותשתיות, וויפרו בע"מ, אמר: "אנחנו נרגשים שהצוות ב-Encore Theme מצטרף אלינו. הם מביאים עושר של ידע במוצרי מימון מסחר יחד עם ניסיון רב בהספקת פתרונות של פינסטרה ביישומים של מימון מסחר וניהול מזומנים. יחד עם ההגעה של וויפרו ברחבי האזור והיכולות המוכחות בשילוב מערכות, זה יעזור לחזק את מעמדנו כשחקנית דומיננטית ברחבי העולם ביישום פתרונות של פינסטרה".

"הלקוחות שלנו והצוות שלנו הם חוזקות הליבה שלנו. אנחנו מאמינים בתוקף שהסינרגיה הזאת תאפשר הגעה גלובלית, תוסיף ערך לכל הלקוחות שלנו ותביא הזדמנויות חדשות שיאיצו את הצמיחה שלנו ושל הצוות שלנו. את ההחלטה להצטרף לוויפרו הניעו ערכי הליבה שלהם - אמון וכבוד לאנשים - ויושרה שאינה מוותרת בכל דבר שהם עושים", אמר ר.ק. קנתימתיאנתן, מנהל כללי מייסד ומנכ"ל, Encore Theme Technologies Pvt Ltd.

דניז פרקר, סגנית נשיא בכירה, שותפים וסביבות בפינסטרה, הוסיפה: "כשיושלם, המהלך הזה ישלב את יכולות השירותים המנוהלים הגלובליים של וויפרו עם המומחיות העמוקה של Encore Theme בתחום המסחר וניהול מזומנים. הוא יגדיל ערך ללקוחות דרך התוכנה של פינסטרה, כגון Fusion Trade Innovation, שהוא מוצר מימון המסחר המוביל בעולם, המאפשר לבנקים להגדיל יעילות ולהפחית עלויות".

הרכישה כפופה לתנאי סגירה מקובלים וצפויה להיסגר ברבעון המסתיים ב-31 בדצמבר 2020.

אודות Encore Theme

Encore Theme היא ספקית גלובלית של פתרונות תוכנה בנקאית ופיננסית של מוצרי פינסטרה. היא השותפה שצומחת הכי מהר של פינסטרה במזרח התיכון, אפריקה, הודו ואסיה פסיפיק. היא גם אחת השותפות הכי גדולות של פינסטרה במימון מסחר. Encore Theme, שהוקמה ב-2006 עם מטה בצ'נאי ומשרדים נוספים במומבאי ודובאי, מציעה פתרונות מימון מסחר שכוללים את Fusion Trade Innovation Plus (FTI), Fusion Corporate Channels (FCC) למסחר ו-Fusion Cash Management (FCM). אלה מוצעים באמצעות מודל של תוכנה כשירות או מודל של רישיון פלוס שירותים מקצועיים או מודל של שירותים מקצועיים בלבד.

אודות וויפרו בע"מ

Wiproוויפרו בע"מ (NYSE: WIT, BSE: 507685, NSE: WIPRO) היא חברה גלובלית מובילה שמספקת שירותי מחשוב, ייעוץ ותהליכים עסקיים. אנחנו רותמים את העוצמה של מחשוב קוגניטיבי, היפר- אוטומציה, רובוטיקה, ענן, ניתוחים וטכנולוגיות מתפתחות כדי לעזור ללקוחותינו להסתגל לעולם הדיגיטלי ולהצליח. אנחנו חברה שמוכרת בעולם בזכות תיק השירותים המקיף שלה, מחויבות חזקה לקיימות ואזרחות תאגידית טובה, יש לנו יותר מ-180,000 עובדים מסורים שמשרתים לקוחות בשש יבשות. יחד, אנחנו מגלים רעיונות ומחברים את הנקודות כדי לבנות עתיד חדש טוב יותר ונועז.

 

אנשי קשר

Wipro Media Contact
Purnima Burman
Wipro Limited
purnima.burman@wipro.com

מקור: Wipro Limited

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


 
אודות המחבר

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article57787.aspx