דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים וויפרו תרכוש את Encore Theme Technologies Private Limited, שותפת תוכנה מומחית של פינסטרה בשירותים פיננסיים
וויפרו תרכוש את Encore Theme Technologies Private Limited, שותפת תוכנה מומחית של פינסטרה בשירותים פיננסיים
חיים נוי 29/10/20 |  צפיות: 481

וויפרו תרכוש את Encore Theme Technologies Private Limited, שותפת תוכנה מומחית של פינסטרה בשירותים פיננסיים

וויפרו תהיה אחת מהשותפות הכי גדולות בעולם של פינסטרה במימון מסחר

בנגלור, הודו, 28 באוקטובר 2020, (BUSINESS WIRE):

Wipro וויפרו בע"מ (NYSE: WIT) (BSE: 507685) (NSE: WIPRO), חברת שירותי טכנולוגיית המידע, ייעוץ ותהליכים עסקיים גלובלית מובילה, הודיעה היום שהיא חתמה על הסכם סופי לרכישת Encore Theme Technologies Private Limited (Encore Theme), מומחית בהספקת פתרונות תוכנה כשירות וענן בשירותים פיננסיים.

בעשר השנים האחרונות, Encore Theme - שהמטה שלה בצ'נאי, הודו - התמקדה אך ורק ביישום חבילה רחבה של פתרונות מימון מסחר, שפותחו על ידי פינסטרה, אחת מחברות הפינטק הגדולות ביותר בעולם, במוסדות פיננסיים במזרח התיכון, אפריקה, הודו ואסיה פסיפיק. היא סיפקה בהצלחה יותר מ-75 פרויקטי מימון מסחר בקנה מידה גדול של פינסטרה לבנקים באזורים האלה.

מוסדות פיננסיים מבקשים כולם לעשות מודרניזציה בפלטפורמות המסחר שלהם ולהתמקד בדיגיטציה מקצה לקצה של רוטינות מסחריות. מימון מסחר הוא תזרים יצירת הכנסות חזק עם מבנה של בסיס עלויות גבוה, שבו הטכנולוגיה תמלא תפקיד גדול ביצירת צמיחה עתידית. וויפרו, שותפה אסטרטגית גלובלית של פינסטרה, ו-Encore Theme יאפשרו ביחד את המודרניזציה הזאת של מוסדות פיננסיים.

אנגן גוהה, סגן נשיא בכיר ומנהל גלובלי, בנקאות, שירותים פיננסיים ותשתיות, וויפרו בע"מ, אמר: "אנחנו נרגשים שהצוות ב-Encore Theme מצטרף אלינו. הם מביאים עושר של ידע במוצרי מימון מסחר יחד עם ניסיון רב בהספקת פתרונות של פינסטרה ביישומים של מימון מסחר וניהול מזומנים. יחד עם ההגעה של וויפרו ברחבי האזור והיכולות המוכחות בשילוב מערכות, זה יעזור לחזק את מעמדנו כשחקנית דומיננטית ברחבי העולם ביישום פתרונות של פינסטרה".

"הלקוחות שלנו והצוות שלנו הם חוזקות הליבה שלנו. אנחנו מאמינים בתוקף שהסינרגיה הזאת תאפשר הגעה גלובלית, תוסיף ערך לכל הלקוחות שלנו ותביא הזדמנויות חדשות שיאיצו את הצמיחה שלנו ושל הצוות שלנו. את ההחלטה להצטרף לוויפרו הניעו ערכי הליבה שלהם - אמון וכבוד לאנשים - ויושרה שאינה מוותרת בכל דבר שהם עושים", אמר ר.ק. קנתימתיאנתן, מנהל כללי מייסד ומנכ"ל, Encore Theme Technologies Pvt Ltd.

דניז פרקר, סגנית נשיא בכירה, שותפים וסביבות בפינסטרה, הוסיפה: "כשיושלם, המהלך הזה ישלב את יכולות השירותים המנוהלים הגלובליים של וויפרו עם המומחיות העמוקה של Encore Theme בתחום המסחר וניהול מזומנים. הוא יגדיל ערך ללקוחות דרך התוכנה של פינסטרה, כגון Fusion Trade Innovation, שהוא מוצר מימון המסחר המוביל בעולם, המאפשר לבנקים להגדיל יעילות ולהפחית עלויות".

הרכישה כפופה לתנאי סגירה מקובלים וצפויה להיסגר ברבעון המסתיים ב-31 בדצמבר 2020.

אודות Encore Theme

Encore Theme היא ספקית גלובלית של פתרונות תוכנה בנקאית ופיננסית של מוצרי פינסטרה. היא השותפה שצומחת הכי מהר של פינסטרה במזרח התיכון, אפריקה, הודו ואסיה פסיפיק. היא גם אחת השותפות הכי גדולות של פינסטרה במימון מסחר. Encore Theme, שהוקמה ב-2006 עם מטה בצ'נאי ומשרדים נוספים במומבאי ודובאי, מציעה פתרונות מימון מסחר שכוללים את Fusion Trade Innovation Plus (FTI), Fusion Corporate Channels (FCC) למסחר ו-Fusion Cash Management (FCM). אלה מוצעים באמצעות מודל של תוכנה כשירות או מודל של רישיון פלוס שירותים מקצועיים או מודל של שירותים מקצועיים בלבד.

אודות וויפרו בע"מ

Wiproוויפרו בע"מ (NYSE: WIT, BSE: 507685, NSE: WIPRO) היא חברה גלובלית מובילה שמספקת שירותי מחשוב, ייעוץ ותהליכים עסקיים. אנחנו רותמים את העוצמה של מחשוב קוגניטיבי, היפר- אוטומציה, רובוטיקה, ענן, ניתוחים וטכנולוגיות מתפתחות כדי לעזור ללקוחותינו להסתגל לעולם הדיגיטלי ולהצליח. אנחנו חברה שמוכרת בעולם בזכות תיק השירותים המקיף שלה, מחויבות חזקה לקיימות ואזרחות תאגידית טובה, יש לנו יותר מ-180,000 עובדים מסורים שמשרתים לקוחות בשש יבשות. יחד, אנחנו מגלים רעיונות ומחברים את הנקודות כדי לבנות עתיד חדש טוב יותר ונועז.

 

אנשי קשר

Wipro Media Contact
Purnima Burman
Wipro Limited
purnima.burman@wipro.com

מקור: Wipro Limited

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
הץ' מציינת יום הולדת 65 עם ההשקה של קמפיין חדש, "שינוי חיובי: מנהיגות לעולם טוב יותר"
חברת ההנדסה, ניהול פרויקטים ושירותים מקצועיים הגלובלית משתפת תובנות איך העולם השתנה ולאן מועדות פניו

אנדרסן גלובל מחזקת נוכחות עם חברת מיסים ירדנית
אנדרסן גלובל מתקשרת בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים מעמאן Al-Tillawi & Al-Khateeb Co., ומוסיפה מימד ליכולות הקיימות של החברה החברה של הארגון בירדן.

שירותי החירום הרפואיים הנורבגים משיגים שיתוף פעולה כלל ארצי באמצעות פתרון חדר הבקרה המאוחד של מוטורולה סולושנס
התוכנה CommandCentral מאפשרת שינוי דיגיטלי ומפשטת זרימות עבודה בשירותי החירום הרפואיים בנורבגיה

גוגנהיים השקעות דורגה על ידי Barron’s כמשפחת קרנות הנאמנות של הכנסה קבועה ממוסה הטובה ביותר
המקום הראשון משקף את הביצועים של הקרנות Total Return Bond, Macro Opportunities

בומברדייה ואסטון מרטין מודיעות על כוונה לשתף פעולה וליצור את ההתכנסות האולטימטיבית של ביצועים וסגנון
הזדמנות בלעדית ללקוחות של מטוסי המנהלים של בומברדייה לעצב את המטוס שלהם בשיתוף פעולה עם יצרנית מכוניות היוקרה הבריטית היוזמה משלימה את המובילות המבוססת של בומברדייה בעיצוב

אריון, נטג'טס ו-FLIGHTSAFETY INTERNATIONAL יבדקו פתרונות לניידות הגלובלית העתידית
נטג'טס השיגה זכויות רכישה ל-20 מטוסי מנהלים על-קוליים AS2®, והגדילה את צבר ההזמנות הגלובלי של אריון ליותר מ-10 מיליארד דולר לפני תחילת הייצור ב-2023

האקריו מישראל מציעה תמיכה ליעדי אבטחת הסייבר הלאומיים של אוסטרליה
מכללת אבטחת הסייבר המובילה בישראל האקריו הגישה היום פורמלית בקשה רשמית לממשלה הפדרלית האוסטרלית לתת הסמכה לכשירות הראשונה אי פעם באוסטרליה של צוות אבטחת סייבר תוקף "צוות אדום" - ויחד איתה תגיע פוטנציאלית מסגרת חדשה לסחר בינ"ל.

זינגה רוכשת את הצוות של Echtra Games שמנהלים המפתחים של הזיכיונות Diablo ו-Torchlight
מוסיפה צוות מפתחים כישרוניים עם ניסיון רב במשחק חוצה פלטפורמות לזינגה מביאה כלי פיתוח וטכנולוגיות חוצי פלטפורמות קנייניים של Echtra Games

לידרטק מפגישה מומחים מהענף לדון בהשפעות של קוביד-19 על האסטרטגיות של ערים חכמות בכנס MOVE America Virtual 2021 מ-17-18 במרץ
LeddarTech®, מובילה בטכנולוגיות חישה של מערכות עזר מתקדמות לנהג (ADAS) ונהיגה אוטונומית רמה 1-5, שמחה להודיע על השתתפות ב-MOVE America 2021 כנותנת חסות זהב של השולחן העגול. MOVE America Virtual 2021, שמתמקד בתנועה אוטונומית וטכנולוגיות רכב, יהיה לבטח אחד האירועים הכי אינפורמטיביים ב-2021 עד היום שמושך אנשי מקצוע וחברות שמגדירות מחדש את ענף טכנולוגיות התחבורה.

Xsight Labs סוגרת סבב גיוס רביעי בהובלת Valor ו-Atreides ובהצטרפות Fidelity
הסבב תומך בחזון תשתית הענן מקצה לקצה של Xsight Labs
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI