LeddarTech מביאה טכנולוגיית היתוך ותפיסה תחושתית של נתונים גולמיים לאירועי ADAS ו-AD לרכב בסין ובארצות הברית
נכתב על ידי: חיים נוי
תאריך: 10/08/22

LeddarTech מביאה טכנולוגיית היתוך ותפיסה תחושתית של נתונים גולמיים לאירועי ADAS ו-AD לרכב בסין ובארצות הברית

קוויבק, 10 באוגוסט 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

®LeddarTech, מובילה עולמית באספקת טכנולוגיית חישת ADAS ו-AD הגמישה, החזקה והמדויקת ביותר, שמחה להכריז על סדרה של אירועים בסין ובארצות הברית המתמקדות בהדגמת הטכנולוגיה החדשה ביותר שלה, LeddarVision™, פתרון מיזוג ותפיסה תחושתית ייחודית של נתונים.

השימוש של LeddarTech בהיתוך נתונים גולמי מזהה מכשולים קטנים מאוד על הכביש בשיעורי זיהוי טובים יותר, כשהוא מבטיח פחות אזעקות שווא מאשר פתרונות 'היתוך אובייקטים' מדורות קודמים. בנוסף, הפתרון מצליח לגלות גם מכשולים שאינם מסווגים וכך מספק שכבת בטיחות נוספת לרכב.

LeddarVision הוא פתרון גמיש, חזק, חסכוני, אגנוסטי לחיישן וניתן להתאמה המספק מודלים סביבתיים תלת ממדיים מדויקים ביותר. בנוסף, התוכנה תומכת בכל רמות האוטונומיה של SAE על ידי יישום אלגוריתמים של בינה מלאכותית וראייה ממוחשבת, והיתוך הנתונים הגולמיים מחיישנים המופעלים ביישומי L2-L5.

הפורום הבינלאומי ה-12 לאנרגיית רכבים חדשה - 18-19 באוגוסט - סוז'ו , סין

המהדורה ה-12 של הכנס והתערוכה הזו בנושא טכנולוגיות ועיצוב רכבים חדשים מפגישה מאות חברי VIP ומשתתפי תעשייה איכותיים מיותר מ-15 מדינות ועם למעלה מ-50 דוברים מוערכים.

LeddarTech תציג את "פתרון אתגרי תפיסת ADAS/AD חשובים - היתוך נתונים גולמיים וטכנולוגיית תפיסה תחושתית".

מתי: 18 באוגוסט 2022, 12:00-12:30 CST (שעון זמן רגיל בסין).

איפה: מלון שנגרי-לה, סוזהו, סין.

הרשמה כאן.

כנס ותערוכה עולמית ל-ADAS וטכנולוגיית רכבים אוטונומיים - 7-8 בספטמבר - סן חוזה, ארצות הברית

תערוכת טכנולוגיות ה-ADAS ו-AV החדשות הזו כוללת מוצרים ופתרונות לפיתוח ובניית הדור הבא של רכבים מחוברים ואוטונומיים לחלוטין.

חלון הראווה של LeddarVision (דוכן מס' 1052): מהנדסים מישראל ומצפון אמריקה ידגימו כיצד טכנולוגיית היתוך נתונים גולמיים מפשטת את המורכבות של ערכות חיישנים ומבטלת את התלות בחומרה כדי לספק ללקוחות את הגמישות להרחיב ולספק ביצועי ADAS ו-AD טובים יותר במהירות.

היכן: מרכז הכנסים סן חוזה מקנרי, סן חוזה, ארה"ב

דוכן: 1052

רישום: כאן

בקרו כאן כדי ללמוד היכן עוד LeddarTech נמצא בעולם.

אודות לידרטק

LeddarTech לידרטק שהוקמה ב-2007 היא חברת חישה סביבתית מקצה לקצה מקיפה על ידי שהיא מאפשרת ללקוחות לפתור אתגרי חישה ותפיסה קריטיים לאורך כל שרשרת הערך. LeddarTech מספקת פתרונות תפיסה חסכוניים הניתנים להרחבה מרמה 2 ADAS לרמה 5 אוטונומיה מלאה עם LeddarVision™ פלטפורמת מיזוג ותפיסה של חיישני נתונים גולמיים המייצרת מודל סביבתי תלת מימדי מקיף ממגוון סוגי חיישנים ותצורות. LeddarTech תומכת גם ביצרני LiDAR וספקי רכב מסוג Tier 1-2 עם אבני בניין טכנולוגיות מרכזיות כגון LeddarEngine™ היגוי אלומה דיגיטליים וה- LeddarEngine™, הבנויה על טכנולוגיית Leddar™של LeddarTech תוך שימוש בטכניקות לכידה ועיבוד אותות מוגנים בפטנט כדי ליצור טכנולוגיה עשירה ונקייה יותר. אות החזרה בעלות נמוכה יותר. ה- LeddarEngine כולל שילוב של LiDAR SoC ותוכנה משולב מאוד וניתן להרחבה המאפשר למפתחי LiDAR ולספקי רכב ברמה 1-2 לעצב פתרונות LiDAR משלהם. החברה אחראית לכמה חידושים בפתרונות חישה מרחוק בחזית הקידמה ברכב וניידות, עם יותר מ-120 טכנולוגיות עם פטנטים (שהוענקו או תלויים ועומדים) שמחזקים את היכולות של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית.

למידע נוסף על לידרטק, בקרו בבקשה באתר www.leddartech.com וגם ב- LinkedIn, Twitter, Facebookו- YouTube.

ליצירת קשר:

Daniel Aitken, Vice-President, Global Marketing, Communications and Investor Relations, LeddarTech Inc.
Tel.: + 1-418-653-9000 ext. 232 [email protected]

קשרי משקיעים:

[email protected]
https://investors.leddartech.com/

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire


 
אודות המחבר

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article62519.aspx