דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים LeddarTech מביאה טכנולוגיית היתוך ותפיסה תחושתית של נתונים גולמיים לאירועי ADAS ו-AD לרכב בסין ובארצות הברית
LeddarTech מביאה טכנולוגיית היתוך ותפיסה תחושתית של נתונים גולמיים לאירועי ADAS ו-AD לרכב בסין ובארצות הברית
חיים נוי 10/08/22 |  צפיות: 160

LeddarTech מביאה טכנולוגיית היתוך ותפיסה תחושתית של נתונים גולמיים לאירועי ADAS ו-AD לרכב בסין ובארצות הברית

קוויבק, 10 באוגוסט 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

®LeddarTech, מובילה עולמית באספקת טכנולוגיית חישת ADAS ו-AD הגמישה, החזקה והמדויקת ביותר, שמחה להכריז על סדרה של אירועים בסין ובארצות הברית המתמקדות בהדגמת הטכנולוגיה החדשה ביותר שלה, LeddarVision™, פתרון מיזוג ותפיסה תחושתית ייחודית של נתונים.

השימוש של LeddarTech בהיתוך נתונים גולמי מזהה מכשולים קטנים מאוד על הכביש בשיעורי זיהוי טובים יותר, כשהוא מבטיח פחות אזעקות שווא מאשר פתרונות 'היתוך אובייקטים' מדורות קודמים. בנוסף, הפתרון מצליח לגלות גם מכשולים שאינם מסווגים וכך מספק שכבת בטיחות נוספת לרכב.

LeddarVision הוא פתרון גמיש, חזק, חסכוני, אגנוסטי לחיישן וניתן להתאמה המספק מודלים סביבתיים תלת ממדיים מדויקים ביותר. בנוסף, התוכנה תומכת בכל רמות האוטונומיה של SAE על ידי יישום אלגוריתמים של בינה מלאכותית וראייה ממוחשבת, והיתוך הנתונים הגולמיים מחיישנים המופעלים ביישומי L2-L5.

הפורום הבינלאומי ה-12 לאנרגיית רכבים חדשה - 18-19 באוגוסט - סוז'ו , סין

המהדורה ה-12 של הכנס והתערוכה הזו בנושא טכנולוגיות ועיצוב רכבים חדשים מפגישה מאות חברי VIP ומשתתפי תעשייה איכותיים מיותר מ-15 מדינות ועם למעלה מ-50 דוברים מוערכים.

LeddarTech תציג את "פתרון אתגרי תפיסת ADAS/AD חשובים - היתוך נתונים גולמיים וטכנולוגיית תפיסה תחושתית".

מתי: 18 באוגוסט 2022, 12:00-12:30 CST (שעון זמן רגיל בסין).

איפה: מלון שנגרי-לה, סוזהו, סין.

הרשמה כאן.

כנס ותערוכה עולמית ל-ADAS וטכנולוגיית רכבים אוטונומיים - 7-8 בספטמבר - סן חוזה, ארצות הברית

תערוכת טכנולוגיות ה-ADAS ו-AV החדשות הזו כוללת מוצרים ופתרונות לפיתוח ובניית הדור הבא של רכבים מחוברים ואוטונומיים לחלוטין.

חלון הראווה של LeddarVision (דוכן מס' 1052): מהנדסים מישראל ומצפון אמריקה ידגימו כיצד טכנולוגיית היתוך נתונים גולמיים מפשטת את המורכבות של ערכות חיישנים ומבטלת את התלות בחומרה כדי לספק ללקוחות את הגמישות להרחיב ולספק ביצועי ADAS ו-AD טובים יותר במהירות.

היכן: מרכז הכנסים סן חוזה מקנרי, סן חוזה, ארה"ב

דוכן: 1052

רישום: כאן

בקרו כאן כדי ללמוד היכן עוד LeddarTech נמצא בעולם.

אודות לידרטק

LeddarTech לידרטק שהוקמה ב-2007 היא חברת חישה סביבתית מקצה לקצה מקיפה על ידי שהיא מאפשרת ללקוחות לפתור אתגרי חישה ותפיסה קריטיים לאורך כל שרשרת הערך. LeddarTech מספקת פתרונות תפיסה חסכוניים הניתנים להרחבה מרמה 2 ADAS לרמה 5 אוטונומיה מלאה עם LeddarVision™ פלטפורמת מיזוג ותפיסה של חיישני נתונים גולמיים המייצרת מודל סביבתי תלת מימדי מקיף ממגוון סוגי חיישנים ותצורות. LeddarTech תומכת גם ביצרני LiDAR וספקי רכב מסוג Tier 1-2 עם אבני בניין טכנולוגיות מרכזיות כגון LeddarEngine™ היגוי אלומה דיגיטליים וה- LeddarEngine™, הבנויה על טכנולוגיית Leddar™של LeddarTech תוך שימוש בטכניקות לכידה ועיבוד אותות מוגנים בפטנט כדי ליצור טכנולוגיה עשירה ונקייה יותר. אות החזרה בעלות נמוכה יותר. ה- LeddarEngine כולל שילוב של LiDAR SoC ותוכנה משולב מאוד וניתן להרחבה המאפשר למפתחי LiDAR ולספקי רכב ברמה 1-2 לעצב פתרונות LiDAR משלהם. החברה אחראית לכמה חידושים בפתרונות חישה מרחוק בחזית הקידמה ברכב וניידות, עם יותר מ-120 טכנולוגיות עם פטנטים (שהוענקו או תלויים ועומדים) שמחזקים את היכולות של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית.

למידע נוסף על לידרטק, בקרו בבקשה באתר www.leddartech.com וגם ב- LinkedIn, Twitter, Facebookו- YouTube.

ליצירת קשר:

Daniel Aitken, Vice-President, Global Marketing, Communications and Investor Relations, LeddarTech Inc.
Tel.: + 1-418-653-9000 ext. 232 [email protected]

קשרי משקיעים:

[email protected]
https://investors.leddartech.com/

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
EB5 Capital חוגגת גזירת סרט ב-Rivergate (JF28)
חברי צוות EB5 Capital, יחד למפתחים IDI Group Companies ו-PTM Partners בחגיגת טקס גזירת הסרט של Rivergate, הידוע גם בשם Viridium, פרויקט JF28 של EB5 Capital הממוקם בוודברידג', וירג'יניה. אירוע זה מהווה ציון דרך חשוב לפרויקט, השלב השני בבניה של קהילת דירות יוקרה הכוללת 720 יחידות להשכרה על פני 13.5 דונם.

מרכז הריצוף של דנטה גנומיקה בדובאי קיבל הסמכת מעבדה רפואית ISO 15189 כדי להביא ריצוף גנום שלם קליני למיליארד המטופלים הבאים
Dante Genomics, מובילה עולמית בתחום הגנומיקה והרפואה המדויקת, הודיעה כי המעבדה שלה בדובאי, המשמשת כמרכז עולמי לחצי הכדור המזרחי, קיבלה הסמכת מעבדה רפואית ISO 15189 כדי להביא ריצוף גנום שלם קליני לבתי חולים ורופאים במזרח התיכון, אסיה ואפריקה.

Legitify, כלי אבטחת הקוד הפתוח של Legit Security, מוסיף תמיכה עבור GitLab ו-GitHub Enterprise Server
Legit Security , חברת אבטחת סייבר עם פלטפורמה ארגונית המגנה על שרשרת אספקת התוכנה של ארגונים מפני התקפה ומבטיחה אספקת יישומים מאובטחת, הודיעה היום כי התמיכה של Legitify, כלי האבטחה בקוד פתוח שהיא מחזיקה בנוסף לפלטפורמת התוכנה כשירות הארגונית שלה, הורחבה כך שהיא כוללת עתה את GitHub Enterprise Server ו-GitLab.

Evigence הבטיחה מימון של 18 מיליון דולר באמצעות סדרה B להרחבת המסחור של מערכת ניהול הטריות
Evigence, חברת טכנולוגיית ריטייל ומזון המספקת לראשונה נתוני טריות לאופטימיזציה של מוצרי המזון, הודיעה על סגירת מימון של 18 מיליון דולר באמצעות גיוס סבב B.

Evigence הבטיחה מימון של 18 מיליון דולר באמצעות סדרה B להרחבת המסחור של מערכת ניהול הטריות
Evigence, חברת טכנולוגיית ריטייל ומזון המספקת לראשונה נתוני טריות לאופטימיזציה של מוצרי המזון, הודיעה על סגירת מימון של 18 מיליון דולר באמצעות גיוס סבב B.

קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים מכריזה על מתקן מכירות ושירות חדש בקטאר
Nikkiso אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים גאה להכריז על הרחבה נוספת של יכולות המכירות והשירות שלהם לשוק במזרח התיכון. Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases Middle East QFZ LLC תמוקם בפארק החדשנות העסקית בראס בופונטס, קטאר

תרו מוסרת תוצאות ל-31 בדצמבר 2022
תרו תעשיות פרמצבטיקה בע"מ (NYSE:TARO) פרסמה היום תוצאות כספיות לא מבוקרות ברבעון ובתשעת החודשים שהסתיימו ביום 31 בדצמבר 2022.

דאק קריק טכנולוגיות זכתה להכרה בזכות המחויבות יוצאת דופן שלה לגיוון, הגינות והכלה על ידי Insurance Business America
חברת האינשורטק נבחרה כזוכה בפרס 5 כוכבים לגיוון, הגינות והכלה לשנת 2023

מרי קיי מציגה ממצאים חדשים על היתרונות של תמצית עלים בוטניים בכנס השנתי של האגודה האמריקנית לתזונה
Mary Kay Inc, מובילה עולמית בחדשנות בתחום טיפוח העור ומדעי התזונה, חקרה לאחרונה את היתרונות של חליטת עלים בוטניים כאשר היא כלולה במשקאות תזונתיים המכילים חלבון, שומן וסיבים.

אנדרסן גלובל מחזקת את טביעת הרגל האוסטרלית
אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה האוסטרלית שלה באמצעות הסכם שיתוף פעולה עם חברת השירותים המקצועיים BoardRoom, ומוסיפה שלושה מיקומים בסידני, מלבורן ובריסבן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI