פסיפיק גרין מבצעת בהצלחה את מודל המעבר שלה לאנרגיה מתחדשת ומודיעה על הדו"ח השנתי שלה לשנה המסתיימת ב-31 במרץ 2022
נכתב על ידי: חיים נוי
תאריך: 11/08/22

פסיפיק גרין מבצעת בהצלחה את מודל המעבר שלה לאנרגיה מתחדשת ומודיעה על הדו"ח השנתי שלה לשנה המסתיימת ב-31 במרץ 2022

דובר, דלאוור, 10 באוגוסט 2022, (ACCESSWIRE) :

Pacific Green Technologies, Inc., (OTCQB:PGTK)) מודיעה כי השלימה בהצלחה את אבן הדרך הראשונה שלה בתהליך של גיוון והסדרה של זרמי ההכנסה שלה. פסיפיק גרין עוברת מספקית ציוד טכנולוגי יחיד במגזר הימי לחברת פיתוח מונעת נכסים של "בנייה-עצמית-הפעלה" של אנרגיה מתחדשת ומערכת אגירת אנרגיה סוללות ("BESS"), בהובלת הסגירה הפיננסית ביוני 2022 של הפרויקט הראשון שלה בסך 99.98 מגה-וואט בפארק האנרגיה ריצ'בורו, כחלק מצינור 1.1 ג'יגה-וואט של פסיפיק גרין של פיתוחי BESS בבריטניה. לסיכום:

*המעבר שבוצע בהצלחה לחברת אנרגיה מתחדשת עם מודל הכנסה חוזרת מנכסי אנרגיה שפותחו באופן עצמאי

* תוצאות השנה המלאה 2022 שהושפעו מהאטה הקשורה לקוביד לעסקים ימיים

*99.98 מגה-וואט נכס פארק האנרגיה של סוללת ריצ'בורו בבנייה, עם פעילות מסחרית צפויה דרך הרשת הלאומית ביוני 2023

* ניסוח מחדש פיננסי משקף שינוי בתזמון ההכרה באבני דרך. אין השפעה על תזרימי המזומנים.

כחלק ממעבר זה, יחד עם מרווחי דלק הדוקים יותר ובעיות לוגיסטיות של מגפת הקורונה עבור לקוחות החברה וספקיה במגזר הימי, ההכנסות הופחתו לשנה שהסתיימה ב-31 במרץ 2022 ל-15.44 מיליון דולר (הכנסות לשנה המלאה 2021: 52.62 מיליון דולר) עם הפסד נקי לשנה של 10.75 מיליון דולר (הפסד נקי לשנה המלאה 2021: 1.81 מיליון דולר).

בתוך ההפסדים המוצהרים כולל מחיקה חד פעמית, ללא מזומנים, של מוניטין משולב ונכסים בלתי מוחשיים, בהיקף של 7.06 מיליון דולר ארה"ב כנגד חברת הבת הסינית פסיפיק גרין טכנולוגיות (שנגחאי) ושות' בע"מ (באופן רשמי Shanghai Engin Digital Technology Co. Ltd.) ו- Pacific Green Innoergy Technologies Ltd שנרכשו בשנים 2019 ו-2020, בהתאמה.

הניסוח מחדש של כספי העבר שצוינו בכתב התביעה של החברה בסוף השנה משקף שינוי ביחס החשבונאי לעיתוי ההכרה בהכנסות ובהוצאות בלבד, ללא השפעה על תזרימי המזומנים, היתרות או יכולתה של החברה לבצע פיתוח עסקי בתחום אגירת האנרגיה.

בששת החודשים האחרונים, המרווח בין שמנים עתירי גופרית לדלק דל גופרית התאושש ועולה על 200 דולר לטון. פסיפיק גרין הייתה עדה לעלייה משמעותית בפניות חדשות למערכות בקרת הפליטה שלה, המכונות בדרך כלל "סקרברס", נתון שהוביל למכירות נוספות של הטכנולוגיה של החברה בחודשים האחרונים.

החברה בנתה את חטיבת ה-BESS שלה, וגייסה צוות מומחים ברמה עולמית כדי ליצור פלטפורמה מובילה בתעשייה שתספק את צינור ה-1.1 GWשלה בבריטניה וכעת היא מחפשת להרחיב את הפלטפורמה מבחינה גיאוגרפית.

פסיפיק גרין השקיעה בפרויקט ה-BESS הראשון שלה בהספק של 99.98 מגה-וואט בפארק האנרגיה ריצ'בורו בבריטניה, בתמיכת שותפתה של החברה להון עצמי של 50%, Green Power Reserves Limited, חוב בכיר המסופק על ידי Close Leasing Limitedואופטימיזציה של אנרגיה על ידי Shell Energy Europe Limited. הפיתוח, Richborough Energy Park Limited, נמצא כעת בבנייה, עם פעילות מסחרית צפויה להתחיל ביוני 2023.

במהלך תקופה זו, החברה מימנה את הפיקדון כדי להבטיח את פיתוח ה- BESS השני שלה של 249 MW בבריטניה כחלק מצינור 1.1 GW.

אודות Pacific Green Technologies, Inc.

פסיפיק גרין טכנולוגיה Pacific Green Technologies Inc. מתמקדת במתן מענה לצורך של העולם באנרגיה יותר נקייה ובת קיימא. החברה מציעה פתרונות אגירת אנרגיה של סוללות ואנרגיית שמש מרוכזת כהשלמה לחטיבות הטכנולוגיות לסביבות ימיות שלה.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר של Pacific Green: www.pacificgreentechnologies.com.

ליצירת קשר:

Scott Poulter, Chairman & CEO 
Pacific Green Technologies
T: +1 (302) 601-4659

מקור: Pacific Green Technologies, Inc .

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE


 
אודות המחבר

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article62524.aspx