דף הבית מיסים מיסוי בינלאומי פורקס
פורקס
efi66 15/07/11 |  צפיות: 21297

פורקס

העידן המודרני טומן בחובו יתרונות וחסרונות כלכליים. ההתפתחות המדהימה של המחשבים, רשת האינטרנט והזמינות הבלתי תאמן של תקשורת עולמית, מאפשרים לנו להרוויח כסף בדרכים חדשות שלא היינו מעלים אותן על דעתנו לפני שנים ספורות.

אם בעבר היינו צריכים לייצר דבר מה, לעבוד במפעל או במתן שירות, כיום אחוז גבוה מאוד מהמסחר העולמי מתבצע ONLINE בין מחשב למחשב ובין מדינות רחוקות מאוד, לעיתים מדינות הדוברות שפה שונה, אשר אין ביניהן קשרי מסחר מוגדרים או אפילו מוגדרות כמדינות אויב.

למשל: מסחר מטבע חוץ. המסחר במטבע חוץ ידוע בשמו פורקס. בפעילות מסחר במטבע חוץ מבצעים פעולות קנייה ומכירה של מטבעות לפי יחס מסוים בין שני מטבעות זרים של מדינות שונות. הרווח או ההפסד מתבססים על הפרשי השערים של מטבע החוץ אחד מהשני, והם יכולים להיות משמעותיים מאוד ולגרום להפסדים עצומים או לרווח משמעותי.

למעשה מדובר על דרך לעשות כסף באינטרנט דרך עבודה מול המחשב, אך יש להכיר היטב את התחום ולהיות מודעים לכך שאפשר להפסיד את כל ההשקעה ואף להכנס להתחיבויות כספיות וחובות מיותרים. בתחום הפורקס קל להפסיד ואפשר כמובן גם להרוויח, ובמקרה של הפסד יש לדעת שאין אל מי לבוא בתלונות, לא תעזור פנייה רשמית לבעלי אתר הפורקס, לא יעזרו מכתבים נרגשים ואפילו לא פניה אל עורך דין מסחרי או עורך דין אזרחי או כל עורך דין בכל תחום. בית משפט לא יכריע לטובת זה שהשקיע את כספו ולא קרא את האותיות הקטנות, וכל דיון משפטי לא אמור להניב תוצאות יעילות לגבי כך. לא יעזור בית משפט לתביעות קטנות ואפילו ערכות גבוהות יותר כמו בית משפט עליון- בג"ץ, לא יתערבו בכך.

לכן יש להיות מודעים היטב על מה חותמים, על מה מתחייבים ומה המשמעות של הפסד כלשהו. לא כדאי להשקיע כסף שאינו זמין בתעלולי מסחר מטבע חוץ ולא מומלץ למשכן בית, לקחת משכנתא, לפתוח קופת גמל או לשבור את החסכון שחל הילדים לטובת רווח זה גם אם משוכנעים שהרווח בטוח ולא ניתן להפסיד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 efi66


 


מאמרים נוספים מאת efi66
 
כל מה שרצית לדעת על קוצר ראייה מאת דר. ניר ארדינסט ופרופ' יאיר מורד
קוצר ראייה הינו הליקוי ראייה השכיח ביותר. קוצר ראייה מתאר מצב של נבדק הרואה טוב רק לטווח ראייה קצר ואינו רואה טוב לרחוק ומכאן המונח "קוצר ראייה".

מגפת קוצר ראייה - דרכים לעצור את עליית המספר במשקפיים ד"ר ניר ארדינסט ופרופ' יאיר מורד
קוצר ראייה נמצא בעלייה מתמדת בשנים האחרונות בישראל וברחבי העולם. בהפרש של פחות מדור שכיחות קוצר הראייה נסקה מעלה וכיום קוצר ראייה הינה מגפה של ממש בעולם המערבי.

משכנתא או שכירות?
משכנתא היא הלוואה בסכום גבוה המיועדת בדרך כלל לקניית דירה. המשכנתא מלווה את לוקח המשכנתא למשך שנים רבות מאוד, לעיתים 20 או 30שנה, והיא מהווה הוצאה משמעותית מההוצאות הכספיות החודשיות.

הפסקת עישון- האם דבר אפשרי או מאמץ מיותר? ואיך מפסיקים לעשן?
02/01/12 | רפואה
עישון הינו דבר מזיק, מסוכן ובעל השפעה שלילית על הגוף. למרות זאת אנשים רבים מעשנים ללא יכולת להפסיק. הבעיה העיקרית בגמילה מעישון היא שהמעשן אינו מעונין להפסיק בכך למרות שהוא מודע לסכנות הרבות, וגם אם הוא מוכן להפסיק- מירב הסיכויים הם שהוא לא מסוגל לחדול מההרגל המזיק של העישון.

סידורי פרחים הינם מתנה נצחית לכל חגיגה . מיקס של נוי , טבע וריח רענן. על ידי רשת האינטרנט אפשר להזמין פרחים בצורה לא יקרה
סידורי פרחים הם מתנה נצחית לכל מסיבה . שילוב של איכות , טבע ובושם רענן. דרך האינטרנט ניתן להזמין פרחים בצורה לא יקרה ואף מוצלחת. יש מבחר גדול ביותר של פרחים לכל מסיבה. כל חנות המכבדת את עצמה דואגת לכך שיהיה ברשותה אתר מעשי להשכרה ולהזמנת זרי פרחים דרך הרשת

אתרי מאמרים: כלי חשוב לפרסום וקידום כל עסק או אתר
פרסום באתרי מאמרים נותן אפשרות לקדם את האתר שלך, בית העסק, עסק פרטי, רעיון או מוצר. גם היום אחרי עדכוני גוגל האחרונים, עדיין יש ערך ניכר להוספת מאמרים באתרי מאמרים.

פורקס
העידן המודרני טומן בחובו יתרונות וחסרונות כלכליים. ההתפתחות המדהימה של המחשבים, רשת האינטרנט והזמינות הבלתי תאמן של תקשורת עולמית, מאפשרים לנו להרוויח כסף בדרכים חדשות שלא היינו מעלים אותן על דעתנו לפני שנים ספורות.

איך ניתן לעשות כסף דרך גלישה ברשת בלי לצאת מהבית?
חלומו של כל אדם הוא להרוויח הרבה מאוד סכומי כסף בלי לצאת מהבית ובלי לעבוד. ומה עדיף יותר מלהרוויח סכומי כסף בישיבה בבית מול המחשב, לשחק במשחקי מחשב ותוך כדי כך להרוויח סכומי כסף היישר מהגולשים אל הבנק האישי.

ניתוח קוסמטי- מאיזה גיל רצוי?
ניתוח פלסטי ממש לא נכון בכל טווח גיל. אסור לבצע ניתוח קוסמטי בטווח גיל צעיר יתר על המידה וסביר שמרבית המנתחים לא יסכימו לביצוע התהליך אם רוב המנתחים מסרבים- אולם אחד מהם מסכים, כנראככל הנראה שהרוב קובע

להרוויח כסף דרך גלישה ברשת- איך אפשר להרוויח באמצעות אינטרנט?
25/05/11 | השקעות
כמעט כל אחד מעונין להרוויח על ידי המחשב. אך איך דבר זה אפשרי? האם קיימות דרכים עדכניות להרוויח כסף באמצעות אינטרנט?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI