דף הבית בניין ואחזקה בית חכם מוצרי בית חכם: לכל לקוח ולכל כיס
מוצרי בית חכם: לכל לקוח ולכל כיס
אירה פינסקר 10/08/12 |  צפיות: 2827

בית חכם הוא בית שניתן לתקשר איתו ולתפעל אותו בלחיצת כפתור. בית חכם חוסך לנו סיורים בדירה, מונע בזבוזי אנרגיה מיותרים ונזקים כבדים אפשריים במצבים בהם אנחנו שוכחים לכבות מכשירים, ועוטף אותנו בתחושה של בטחון ונוחות. מוצרי בית חכם כוללים מגוון של פנלי שליטה, לחצני מצוקה, גלאים שונים, ממסרים, מכשירי שלט רחוק ורבים אחרים.

בעת רכישת מערכת בית חכם מומלץ לשקול אלו מוצרי בית חכם מתאימים לכם. כך, למשל, אינטרקום טלוויזיה המצוייד במסך מגע הוא מוצר מתקדם, חדשני ויעיל, אך הוא יתאים רק למקרה בו כל הדיירים בבניין רוכשים את המערכת, וישנו לובי מתאים. במידה ואתם מציידים דירה בודדת במערכת בית חכם, פנל שליטה רגיל עם מקשים עשוי להתאים יותר, וגם להיות זול יותר.

חלק ממוצרי הבית החכם מתאימים במיוחד לאותם הלקוחות שאינם מעוניינים לגשת אל הפנל המרכזי על מנת לתפעל את הבית שלהם. חלק מהלקוחות יכולים להנות ממכשיר שלט רחוק, המאפשר להדליק או לכבות מכשירים  מבלי לקום מהכיסא. כאשר מדובר באנשים אשר מתקשים לנוע בתוך הדירה, ולא מעוניינים לסחוב את השלט איתם לכל מקום, לחצן מצוקה יכול להוות פתרון מיטבי. מדובר במכשיר קטן, אשר גודלו כגודל מחזיק מפתחות או שעון. ניתן לענוד את המכשיר או לשים אותו בכיס, ובצורה כזאת למנוע את הצורך לגשת אל השלט או אל פנל השליטה.

חלק ממוצרי הבית החכם מצויידים בגלאים, כגון גלאי אש ועשן או גלאי נוכחות. בנוסף לכך, ניתן לרכוש את הגלאים בנפרד. גלאי עשן מאפשרים גילוי מוקדם של שריפה. גלאי נוכחות מיועדים למצבים בהם אנחנו עוזבים את החדר ושוכחים לכבות את האור ואת המיזוג.

מחיריהם של מוצרי הבית החכם משתנים בהתאם לסוג המוצר, לרמת מורכבותו, לדגם וכדומה. יחד עם זאת, ניתן לומר שרכישה משותפת של מערכת בית חכם על ידי כל הדיירים בבניין עשויה להוזיל משמעותית את מחיר המערכת והמוצרים לכל צרכן.

לסיכום, מוצרי בית החכם שונים ברמת מורכבות ובאפשרויות הפעלה.  נראה שקיים מבחר רחב של מוצרים המתאימים לכל סוג לקוח ולכל כיס.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אירה פינסקר


 


מאמרים נוספים מאת אירה פינסקר
 
חנויות הריון: חנויות לשופינג בתקופת ההריון
20/05/13 | קניות
חנויות הריון אינן מציעות רק מוצרים לשימוש בתקופת ההריון, אלא גם מוצרים לתינוקות ולאמהות. לכן המונח חנויות הריון מתייחס לתקופה בה מומלץ לבצע את הרכישות.

מוצרי החתלה: חיוניים ונוספים
20/05/13 | קניות
מוצרי החתלה נועדו להקל על פעילויות הטיפוח של התינוק. בין המוצרים האלה ניתן למצוא פריטים חיוניים, שקשה בלעדיהם, ופריטים שאינם הכרחיים.

עגלות תינוק: מספר הגלגלים והשלכותיו
20/05/13 | קניות
עגלות תינוק יוצרו בעבר על גבי ארבעה גלגלים באופן קבוע. יחד עם זאת, בשנים האחרונות הופיעו גם דגמים על גבי שלושה גלגלים. המאמר מביא את היתרונות ואת החסרונות התפקודיים של התצורה החדשה.

בגדי הריון: לכל משפחה ולכל תקציב
20/05/13 | אופנה
בגדי הריון מספקים מענה לצורכן של מיליוני נשים לתפקד באופן מלא בתקופת ההריון. בשוק קיימים מוצרים מקטגוריות שונות, המאפשרים לחדש את המלתחה בהתאם לאילוצי התקציב המשפחתי.

בחירה נבונה של עגלת מוצי
20/05/13 | קניות
עגלת מוצי היא עגלה יוקרתית, מתוחכמת, איכותית, אמינה ומסוגננת. בסניפי מדרלנד, המשווקת הבלעדית של מוצי בישראל, תוכלו להנות ממבחר רחב של דגמים ומייעוץ מקצועי.

טויוטה יאריס דור שלישי: נתונים עיקריים
טויוטה יאריס החדשה היא אחת המכוניות האיכותיות בשוק הרכבים הזעירים. במאמר נבחנים השינויים שבוצעו בדגם החדש של טויוטה יאריס.

טרייד אין: עסקה בטוחה
20/05/13 | צרכנות
טרייד אין נחשב בעבר לתחום אפור, כמעט על גבול הבלתי חוקי. בתי עסק קטנים ומפוקפקים הופיעו ונעלמו מהשוק. יחד עם זאת, כיום נמצאים בשוק כמה שחקנים סולידיים בתחום, אשר הפנייה אליהם נחשבת לבטוחה.

שדרוג של מכונית טויוטה בטרייד אין
20/05/13 | צרכנות
שדרוג של טויוטה בטרייד אין הוא עסקה נפוצה למדי, שכן לקוחות טויוטה שומרים בדרך כלל על נאמנות למותג. החלפת טויוטה בטרייד אין מאפשרת לבצע שתי עסקאות במקום אחד תוך חסכון משמעותי בזמן ובמאמץ.

טויוטה חדשה: הגשמת חלום
20/05/13 | צרכנות
רכישת טויוטה חדשה היא אירוע משמעותי בחיי כל נהג. שכלולים הנדסיים, אמינות גבוהה, בטיחות ונוחות בנסיעה – כל אלה יעמדו כעת לרשותו. המאמר דן בדרכים לביצוע הרכישה.

טרייד אין במחיר מחירון: תרגיל שיווקי
20/05/13 | צרכנות
עסקאות טרייד אין במחיר מחירון מוכרזות מדי פעם כמבצעים חסרי תקדים בסוכנויות רכב שונות. המאמר דן במהות המבצע, שאיננו אלא תרגיל שיווקי הנועד למשוך קהל לקוחות רחב אל הסוכנות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI