דף הבית קניות וצרכנות קניות וצרכנות - אחר מעבר לאופק - ארגון ימי כיף לקבוצות וארגונים
מעבר לאופק - ארגון ימי כיף לקבוצות וארגונים
מעבר לאופק 16/06/13 |  צפיות: 2810

ימי כיף או גיבוש הפכו עם הזמן לאירועים נפוצים, כאלה שמזמן כבר לא מיועדים רק לילדים, אלא גם למשפחות שלמות ואפילו רק למבוגרים. מי עורך אותם ולמי הם מיועדים?

לכולם, החל מחברות גדולות וקטנות שמעוניינות לספק לעובדים חוויה נעימה מחוץ לכותלי המשרדים, חנויות הרשת או המפעלים, ועד ארגונים וקבוצות שפועלים יחדיו באותה מסגרת או מקדישים עצמם למטרה מסוימת ורוצים לצאת קצת מהשגרה וליהנות.

כדורגל שולחני (FussBall)

ימי כיף לקבוצות, ארגונים וחברות – מדריך קצר לתכנון ההפקה

ישנם כמה אספקטים בעלי חשיבות רבה כאשר ניגשים למלאכת ארגון ימי כיף ואירועים חברתיים מסוג זה, כאשר המהותיים שבהם הינם:

בחירת קונספט

חשוב להגדיר קונספט, רעיון שעליו יהיה מבוסס האירוע, ולמרבה המזל יש לא מעט אפשרויות – פעילויות אתגריות, סדנאות, הפעלות יצירתיות, מסיבת בריכה או הפקה בפארק מים ועוד מבחר אופציות משמחות.

בחירת מקום

את המקום רצוי לבחור אחרי שהחלטתם על מה ההפקה תושתת, אבל אפשר גם לעשות את זה הפוך. בכל מקרה חייבים שהמתחם הנבחר יהיה מותאם מכל הבחינות – המיקום, הגודל והמרחב, בפנים או בחוץ וכן הלאה.

ברביקיו

לא צריך לעשות הכל בעצמכם – יש מי שמתמחה בהענקת השירות

כדאי לזכור שיש גם מקומות ואנשי מקצוע שמתמחים במתן שירותי ארגון והפקת אירועים ימי כיף לחברות וקבוצות, כך שאם אתם מתקשים או פשוט לא רוצים לקחת את המטלה על עצמכם ולדאוג לכל פרט לבד, אין שום סיבה שתאלצו לעשות זאת.

בין אם אתם מנהלי חברה, עומדים בראש ארגון, חברים בקבוצה או כל סטטוס אחר, אתם בהחלט יכולים לפנות לקבלת סיוע מקצועי, להיפגש, לקבל רעיונות, לבנות תכנית מסודרת עם פעילויות ותכנים מעניינים ופשוט לתת למי שעוסק בתחום, מבין ומנוסה בו לעשות את כל העבודה ולכם יישאר רק ליהנות מהתוצר.

ועוד עצה קטנה לדרך – מומלץ לנסות ולהיות יצירתיים, לחשוב על קהל היעד ולהתאים לו את התכנים, כדי שבסופו של דבר המשתתפים יוכלו להתרחק מהעבודה ומהשגרה לכמה שעות, לשים את הדאגות בצד, לחוות חוויה מספקת ונעימה ולחזור הביתה שמחים ומרוצים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מעבר לאופק

מעבר לאופק - מקום לאירועים פרטיים ועסקיים. 


מאמרים נוספים מאת מעבר לאופק
 
מעבר לאופק - ארגון ימי כיף לקבוצות וארגונים
ימי כיף או גיבוש הפכו עם הזמן לאירועים נפוצים, כאלה שמזמן כבר לא מיועדים רק לילדים, אלא גם למשפחות שלמות ואפילו רק למבוגרים. מי עורך אותם ולמי הם מיועדים?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI