דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים טכנאי מזגנים
טכנאי מזגנים
ניר אבנעים 13/12/13 |  צפיות: 3250

טכנאי מזגנים הוא אדם שיודע להתקין מזגנים , לתקן מזגנים , ולטפל בסוגי הבעיות השונים עם המזגן .

בימי הקיץ מאוד נתקשה למצוא טכנאי מזגנים פנוי כי לרוב טכנאי המזגנים מאוד עמוסים בתקופה זו .

ישנם טכנאי מזגנים שמתמחים רק בחלק מן המזגנים

מזגן מרכזי , מיני מרכזי , מזגן חלון , מזגן נייד , מזגן עילי

מומלץ לבחור בחברה איכותית בעלת שם כגון " מרכז המזגנים " שהם שולחים טכנאי בכל מצב בו נשארת תקוע עם המזגן המקולקל ולא משאירים אותך ללא מענה .

כאשר נפנה לטכנאי ונסביר לו את מהות הבעיה אנו יכולים להטעות אותו ותמיד עדיף לקבל הצעת מחיר במקום  כי בטלפון האינפורמציה של הלקוח לא תמיד מדוייקת .

חשוב שהטכנאי יהייה מקצועי בעל מוניטין כדי שלא יפשל בתיקון המזגן או התקנת המזגן .

ישנם מקרים בהם הטכנאי הוא לא מקצועי מספיק וכאשר יתקין את המזגן בצורה לא טובה אנו נזדקק כל שנה למלא גז במזגן בגלל בריחת גז  . מזגן שבורח לו הגז פירושו שלא התקינו אותו טוב .

התקנת מזגן חלון , מזגן יחיד ומזגן מרכזי הם שונות  .

במזגן חלון ההתקנה היא מינימלית ולכן היא תיהייה הזולה ביותר

במזגן יחיד עלות ההתקנה תיהייה סטנדרטית לפי מחיר שוק של התקנות המזגנים

במזגן מרכזי עלות ההתקנה לרוב תיהייה גבוהה משני הדוגמאות אך משתנה מטכנאי לטכנאי כי כל טכנאי מזגנים יעריך את העבודה הנדרשת בצורה שונה  .


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ניר אבנעים


 


מאמרים נוספים מאת ניר אבנעים
 
שמירה נכונה על חיי המחשב הנייד שלכם
בעבר הלא רחוק, מחשבים ניידים היה ניתן למצוא אצל אנשי עסקים ואצל כאלה שהיו יכולים להרשות לעצמם לרכוש כזה. היום כמעט אצל כל אדם קיים מחשב נייד, הודות לירידת המחירים ולביקוש ההולך וגודל של התאמת מחשבים ניידים לשוק הפרטי. אין זה ספק שכיף להיות בעל מחשב נייד, הוא מאפשר לקחת אותו לכול מקום אפשרי ולעבוד עליו ללא מגבלת זמן או מקום.

תיקון מחשבים ניידים - תיקון מחשבים ניידים בקיץ 2017
ימי הקיץ, הם לכאורה ימים רגועים יותר, במקומות עבודה רבים יוצאים לחופשות מרוכזות, הורים לוקחים את הילדים שלהם לטיולים, זוגות נוסעים לחופשות וסטודנטים נהנים מחופשת קיץ לפני שנת הלימודים החדשה.

תיקון מחשבים ניידים
ישנם תקלות שונות ומרובות אשר עלולות לקרות למחשב נייד, מכול מיני סיבות שונות. מחשב נייד, רגיש ופגיע יותר מאשר מחשב נייח. תיקון מחשב נייד הינו דבר שלא כל אחד מסוגל לעשות בפני עצמו, על כן ישנו צורך לפנות אל טכנאי מחשבים ניידים או אל מעבדה לתיקון מחשב נייד.

מקלדת למחשב נייד
המקלדת במחשב הנייד, מאפשרת למשתמש להקליד נתונים למחשב, אם זה בעבודה על תוכנות אופיס שונות או גלישה באינטרנט.

מאוורר למחשב נייד
תפקיד המאוורר במחשב הנייד, הינו, לקרר את המעבד בפרט ואת המחשב בכלל. מעבד המחשב פועל כל זמן שהמחשב דולק, ופעולתו גוררת פליטת חום. חום זה מסוכן למחשב ולכן כל יצרניות המחשבים הניידים, התקינו בפנים המחשב, מאוורר המזרים אוויר קר למעבד דרך גוף קירור מיוחד היושב על המעבד וכן על כרטיס המסך של המחשב.

תיקון מחשב נייד
בעידן בו אנשים עובדים עם המחשבים הניידים שלהם, כאשר הוא מתקלקל אחד השיקולים בבחירת טכנאי מחשבים ניידים הוא בבחירת טכנאי מחשבים ניידים עד בית הלקוח שיבוא אליהם הביתה, ויתקן להם מיד את המחשב הנייד. מחשב נייד מקולקל זה אומר הפסד כספי. אבל מלבד השיקול של הגעת טכנאי עד בית הלקוח כדאי מאוד לבחור בטכנאי מיומן ומנוסה שיש לו ניסיון בתיקון מחשבים ניידים.

דלתות פנים וכל מה שבפנים
רשת מחסני הדלת גאה להציג להציג : דלתות פנים עשויות אלומיניום

רב בריח
רב בריח וכללללל הדלתות שלה

דלתות כניסה לביתכם
דלתות כניסה 2014 , כל הסגנונות , כל העיצובים , כל מה שרק רציתם לדעת .

מחפש דלת פנים ?
מחפש דלת פנים בירושלים ? רשת מחסני הדלת תעזור לך למצוא מגוון ענק של דלתות פנים מכל המותגים דלתות רב בריח , דלתות דור דזיין , דלתות שריונית חוסם ועוד
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI