דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר האם יש ברשותכם מצלמות אבטחה לבית?
האם יש ברשותכם מצלמות אבטחה לבית?
sharontal80 24/03/14 |  צפיות: 4135

הגנה על ביתנו ובני משפחתנו הוא הדבר החשוב לנו מכל. לכן חשוב שבכל בית ודירה תהיה לפחות מצלמת אבטחה אחת אשר תרתיע ואף תתפוס גנב בשעת מעשה. מצלמות האבטחה עוזרות לנו בנוסף על מנת שנוכל לצפות בתיעוד האירוע ולתת למשטרה את כל הפרטים האפשריים על מנת שתוכל לאתר אותו. וגם אם לא נחלנו הצלחה באיתור הפושע, הרי שמצלמות אבטחה לבית עדיין יעילות מאוד ועדיפות לעומת לא היו כלל.

ישנן כמה סוגי מצלמות אבטחה אשר מיועדות לבתים ושאר מבנים אחרים כמו בתי עסק, בתי מלון ושאר מבנים אחרים. כל אחד יכול לבחור את המצלמה המתאימה לו, על פי תקציבו הכספי, על פי גודל המבנה ועל פי קריטריונים אחרים כמו חברה העוסקת בתחומים מסווגים או בית פרטי המכיל חפצים יקרים מאוד ועל כן יש צורך במצלמות אבטחה רבות ומשוכללות ככל האפשר.


ישנן מצלמות אבטחה לבית גלויות וישנן סמויות, זאת על מנת לתת מענה למצבים שונים

בדרך כלל בבתים נראה מצלמות אבטחה גלויות מחוץ לבית באזור הגינה ובתוכו וזאת לשם הרתעה. לא נחזיק רק מצלמות אבטחה סמויות מפני שהן אינן נועדו להיות מופעלות בעת מעשה פריצה ולא נרצה כי כל חפצינו יילקחו.

מצלמות אבטחה סמויות מטרתן בדרך כלל לעקוב אחר התנהגות של בן אדם מסוים, כאשר בבתים יהיה מדובר לצורך העניין במטפלת של התינוק או כל בעל מקצוע אחר אשר כרגע בביתנו לבד, כמו הקבלנים והשיפוצניקים. זאת על מנת לבדוק את אמינותם, שכן הם אינם יודעים שהם מצולמים והתנהגותם תהיה טבעית ואמיתית. בעזרת מצלמות אבטחה לבית מסוג זה נוכל לעצור התנהגות בזויה של אדם מסוים בביתנו ולמנוע מצב חוזר זה בעתיד.


ישנן מצלמות אבטחה לבית מסוגים שונים אשר באות לתת מענה שונה כמו מצלמות אבטחה המתאימות למקומות חשוכים, מצלמות אבטחה ביתיות אשר מתאימות למתן זום וכאלו אשר מאפשרות הטיה למיקומים שונים של זוויות הצפייה. בבתים גדולים יהיו לרוב מספר סוגים של מצלמות בהתאם לחדרים וגודלם ובבתים קטנים נראה נוכחות של מצלמות בודדות ופשוטות יותר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 sharontal80


 


מאמרים נוספים מאת sharontal80
 
שיזוף בהתזה - מהיר, יעיל ונגיש במיוחד
הקיץ הישראלי אולי נראה נצחי, אך גם הוא מתפוגג, וכמו בכל שנה, הסתיו והחורף מגיעים, ועימם השיזוף שלנו הולך ונעלם, ומפנה את מקומו לעור החיוור והמראה הפחות חיוני והפחות חי ויפה.

אלמנטים חשובים של עיצוב המשרד
28/07/15 | נדל"ן
השאלה הראשונה היא מי אתם ואיזה משרד יש לכם: האם זה משרד של עסק בתחום התחבורה? או אולי בתחום הסטארט אפ?

פופאפ למגוון רב של אירועי קידום מכירות
יחידות פופאפ איכותיות מצטיינות בקומפקטיות רבה – המיכל שבו נארזת המערכת משמש לכם כשולחן תצוגה וגם הוא מעוצב בצבע ובאיכות גבוהה.

עיצוב לוגו כמסר לעולם
כדי לעצב לוגו לחברה יש צורך בהרבה יותר מאשר כישרון גרפי. עיצוב לוגו דורש הרבה יותר מאשר מחשבה וכישרון. הוא מצריך חוש מיוחד המסוגל לבטא את הרעיון העומד בבסיסו של הארגון בסמל אחד פשוט

שיפוצים בתל אביב – להוריד קירות במחשבה
24/04/14 | שיפוצים
אם אתם מתגוררים באזור המרכז ומחפשים קבלן שיפוצים בתל אביב כדי לשדרג את הבית שלכם, כדאי לדעת כי יש מגוון גדול של דברים שכדאי לחשוב עליהם בתחום זה.

אופניים חשמליות מחיר
מחירן של אופניים חשמליות אינו הפרמטר היחיד שעליכם לבדוק בנקודות הרכישה. על מנת לבחון את טיב האופניים, מומלץ לקחת אותן לנסיעת מבחן.

טיפול בפיגמנטציה להעלמת כתמים
טיפול בפיגמנטציה יכול פעמים רבות להעלים באופן מושלם את אותם הכתמים, וחשוב לדעת שיש היום לא מעט סוגים של טיפולים שנועדו להתמודד עם פיגמנטציה ברמות השונות שלה

אדריכלות ועיצוב פנים- כיצד לבחור משרד מקצועי?
17/04/14 | נדל"ן
מצאתם מגרש לבנות עליו בית חדש? מעצבים או משפצים את הדירה הישנה? אתם וודאי מחפשים משרד אדריכלות ועיצוב פנים לעבוד איתו בדרך אל מימוש היעדים שלכם.

האם יש ברשותכם מצלמות אבטחה לבית?
בעזרת מצלמות אבטחה לבית מסוג זה נוכל לעצור התנהגות בזויה של אדם מסוים בביתנו ולמנוע מצב חוזר זה בעתיד.

גיטרות חשמליות - איכות צליל שלא הכרתם!
23/03/14 | מוסיקה
יתרונן הבולט של גיטרות חשמליות הוא המגבר שניתן להרכיב אליהן. המגבר מאפשר להנמיך רעשי רקע הנובעים מהנגינה ולספק איכות צליל נקיה יותר
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI