דף הבית קניות וצרכנות צרכנות טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
אוהד זמלר 20/10/14 |  צפיות: 5359

מבין כלל המסורים הקיימים, מסור שולחן הינו המסור המשוכלל והמעניין ביותר שישנו. מסור שולחני הוא מסור שמאפשר לחתוך באופן מדויק פלטות ומשטחים משלל סוגים של חומרים כגון עץ, אלומיניום ועוד. מהירותו של להב הדיסק של המסור השולחני הינה מהירות גבוהה באופן יחסי, מה שמאפשר לו להתמודד ביעילות ובדייקנות עם אותם משטחים ופלטות שמנוסרים על ידו.

מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.

טיפים לשימוש ורכישה של מסור שולחני

· זהירות- כאשר מנסרים באמצעות מסור שולחן יש לנקוט באמצעי זהירות, וחשוב מאוד לקרוא את הוראות הבטיחות אשר מצורפות אליו. בנוסף, יש לדאוג לכך שכל חלקי המכשיר יהיו מחוברים כראוי, ושהמסור יתאים לסוגה של העבודה אותה אתם מתכוונים לבצע. כמו כן, יש להיזהר מרתע של הפלטה או המשטח שאתם עובדים עליו, היות ורתע (Kickback) של המשטח עלול לפגוע הן בכם והן במסור השולחני.

· בחירת להב- כאשר בוחרים להב של מסור שולחני לעץ כגון מסור שולחן מקיטה יש לשים לב לשני דברים- גודל הלהב והחומר ממנו הוא מורכב. אם התקציב שלכם מוגבל או שזה המסור השולחני הראשון אותו אתם קונים, מסור שולחן עם להב דיסק שיש בו שילוב של מספר חומרים הינו הדבר שיתאים עבורכם, ועם מסור כזה תוכלו לחתוך כמעט את כל מה שתרצו. שימו לב- שימוש בלהב שהינו גס יתר על המידה עלול להעיף שבבים בעת חיתוך החומר, ושימוש בלהב דק מדי כאשר חותכים עץ, יכול לגרום לשריפה של העץ ולפגיעה במסור השולחני.

· מותג מוכר- ישנם הרבה מותגים שמייצרים מסור שולחני לעץ עם מתקן קבוע או נייד. החברות המובילות והמוכרות מוכרות מסורים שולחניים איכותיים ומשוכללים שכוללים תוספות מצוינות כגון מתקנים עבור איסוף של השבבים או חיבור לסרגלי סימון ולשואבים. רכשו מסור שולחן של חברה מוכרת כגון מסור שולחן מקיטה, וכך תוכלו ליהנות ממסור בטיחותי אשר יחזיק הרבה זמן, ושהאחריות עליו תהיה אמינה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI