דף הבית תיירות ונופש טיולים משפחתיים טיול לאפריקה- מראות עוצרי נשימה של נופים ובעלי חיים
טיול לאפריקה- מראות עוצרי נשימה של נופים ובעלי חיים
קידום ישיר 28/03/18 |  צפיות: 10553

 

פירוש המילה ספארי בשפה הסווהילית הינו "מסע" ודרום אפריקה היא מסע קסום לאוהבי הטבע במלוא עוצמתו. כדאי תמד לארגן מראש טיול לאפריקה, במיוחד אם זו לכם הפעם הראשונה עם מומחים שמארגנים טיולים אלה הכוללים טיסות, שהייה במלון או בקמפינג, מדריכים שייקחו אתכם לאזורי הספארי המדהימים ביותר של דרום אפריקה. כדאי להגיע למקומות הבולטים ביותר כגון קניה, טנזניה ואוגנדה, אשר שם נמצאים הסוואנות ורוב בעלי החיים. יש לציין כי אין טיול הדומה למשנהו באזורים השונים של הסוואנות באפריקה, ולכן כל טיול הינו חוויה אחרת.

למי שזה הטיול הראשון שלו באפריקה הדרומית, יהיה מופתע מהטבע בהדרו כמו עדרים גדולים של זברות, הצובעים את כרי העשב בגווני שחור לבן, פילים השותים ממעיין, נמרים השוחרים לטרף, ציפורים מרהיבים בגוונים של ירוק, אדום וכחול, פלמינגו הנמצאים באגמים מול שקיעה, מה שמשלב את הגוונים הוורודים של ציפורים אלה מול שקיעה עוצרת נשימה.

עונת הנדידה בספארי- חוויה בלתי נשכחת

הנדידה הגדולה, הינה אחד מפלאי הטבע המרהיבים ביותר באפריקה. עם תחילת עונת היובש, בסוף מאי, מתחילה תנועה מואצת של עדרי גאנו, צבאים וזברות והם נמצאים בתנועה לכוון מישור שמורת סרגנטי בחיפוש אחר מרעה. המשך הנדידה של עדרים אלה, יהיה לכוון מסאי מרה החלק של שמורת הטבע הידועה בקניה. בתקופה זו של הנדידה, קיים המון מזון והטורפים משאירים אף חלק ממנו בשטח הספארי. בעונה זו, הטורפים אינם כה תוקפנים וניתן לראות אריות ותנים אוכלים יחד מאותו הטרף. מדהים לראות מעגלים של נשרים המחכים לפגרים הנותרים על מנת שיאכלו ממנו גם הם. מראות אלה שוות צילום ולכן אין תייר שלא מצלם ללא הרף את המראות המרהיבים והמעניינים הללו על רקע הסוואנות של אפריקה.

אחד מהיעדים המומלצים בקרב חברות הנסיעות, הינו ללא ספק טנזניה אשר ניתן לראות את חמשת בעלי החיים הבולטים בשמורות כגון: פילים, תאו, נמרים, אריות וקרנפים. גם היפופוטמים, ג'ירפות, זברות קופים מסוגים שונים כגון שימפנזים שחיים על אגם טנגנייקה. ניתן לצפות באלף מינים של בעלי כנף. ללא ספק, הנדידה הגדולה של בעלי החיים בתחילת עונת היובש הינה החוויה המעצימה ביותר שלא כדאי לפספס.

הפארק הלאומי ארושה והר הגעש מארו

אחד הפארקים הלאומיים ששווה לטייל בהם, הוא ללא ספק הפארק הלאומי ארושה. ניתן לראות בפארק זה, יער גשם הררי,חורש עבות של עצים, סוואנות, אזורי ביצות ועוד. בשמורה עצמה, אחד מהמראות המרהיבים הינו הר הגעש מרו כאשר בקצהו ניתן לראות את הלוע העניק שלו כשהוא פעור. בכדי להמשיך בטיול המרהיב, יש לנסוע בשבר המזרח אפריקני, אותו שבר גיאולוגי ענק שחוצה את יבשת אפריקה מצפונה לדרומה שבו נמצאות ימות מפורסמות כמו: ימת ויקטוריה עם המפל המדהים שלה, ימת טנגנייקה, ימת טורקנה ועוד. גם אגם מניירה הטנזני, הינו מקום נפלא שמשלב מים, צמחייה והמון בעלי חיים.

על מנת ליהנות ולמצות את חופשת ספארי באפריקה עד תום, כדאי לפנות לחברות שאפריקה היא התמחותן. חברת טיולי מזרח אפריקה בע"מ מעסיקה צוות מומחים אשר יסייעו לכם בבחירת המסלול הנכון בזמן הנכון לטיולים מדהימים בדרומה של יבשת אפריקה. תוכלו לצפות בנדידת בעלי החיים, ליהנות מנוף של אגמים, חופים, הרים המתנשאים לגובה עצום ועוד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 קידום ישיר

קידום ישיר 


מאמרים נוספים מאת קידום ישיר
 
הונדה אופנועים טרייד אין
23/11/18 | אופנועים
אם אתם רוכבי אופנועים, לבטח ביקרתם לפחות פעם אחת במרכז המכירות והשירות של הונדה אופנועים טרייד אין בישראל. כאשר אתם מעוניינים לשדרג את הקטנוע הישן לקטנוע חדש ומתקדם יותר, ניתן יהיה למכור את הקטנוע בשוק הפרטי ולרכוש אופנוע שיהיה בשנתון מתקדם, או אופנוע חדש לחלוטין. לרוב תמיד כדאי כי תהיה זו היבואנית של אופנועי הונדה שאצלה אתם תהיו מעוניינים לרכוש אופנוע. אם יש להוסיף סכום כסף, ניתן יהיה לקבל תנאי מימון בתנאים נוחים ומשתלמים.

אומרים לכם השתלת שיער בטורקיה היא מסוכנת? שקר מוחלט
ישנם אלפי ישראלים הנוהרים לטורקיה מידי חודש לצורך השתלת שיער, חלקם חוזרים עם השתלות מוצלחות יותר וחלקם עם השתלה פחות מוצלחת, גם אני עשיתי השתלה בטורקיה והבחירה בקליניקה טובה לא הייתה פשוטה אך בסוף מצאתי קליניקה מעולה. עשיתי השתלה שהחזירה לי את הפוני מלא ושופע כפי שהייתי צעיר וזה מילא את ליבי. לכן אמליץ לכם לא להאמין לכל הפרסומים השוללים את טורקיה, טורקיה היא מדינה נהדרת לטייל בא ובטח גם להשתלת שיער עם הטכנולוגיה המתקדמת FUE.

החלפת צילינדר – כל המידע
צילינדר, הינו אחד מהמנעולים הנפוצים עבור בעלי דרות, משרדים ובתים פרטיים. בגלל צורת הצילינדר שהיא גליל, כך שניתן לפרוץ אותו באופן מקצועי, מבלי שייגרם נזק לדלת. לפעמים, לא תמיד חייבים לפרוץ צילינדר שנתקע או שהתקלקל, כי אם החלפה תספיק. החלפת צילינדר, מתבצעת באמצעות אנשי מקצוע, אשר עברו הכשרה מתאימה ומחזיקים ברישיון משטרת ישראל. לרוב הצורך בהחלפת צילינדר מתעורר בשל בלאי, שחיקה, או פגיעות מכאניות בצילינדר עצמו.

טיול לאפריקה- מראות עוצרי נשימה של נופים ובעלי חיים
פירוש המילה ספארי בשפה הסווהילית הינו "מסע" ודרום אפריקה היא מסע קסום לאוהבי הטבע במלוא עוצמתו.

ליווי משפטי לרוכשים ומוכרים של נכסי נדל"ן
דיני המקרקעין,נחשבים ברוב הארצות לתחום המשפטי הדורש התמחות. כל עורך דין אזרחי, יכול לטפל נכון בעסקאות מקרקעין . בישראל, תחום המקרקעין הינו מורכב, היות וישנן קרקעות שעדיין יש בהן חכירה. אדמות אלה, נקראות " אדמות מנהל מקרקעי ישראל".

עורך דין צוואות וירושות
29/01/18 | ירושה
צוואה, הינה מסמך אישי של כל אדם, המצווה את רכושו ליורשיו. אותו אדם פונה אל עורך דין צואות וירושות כאשר על פי החוק הוא בעל דעה צלולה ומיושבת. היתרון הרב של הצוואה, הינו שאותו דם, יכול לשנות את הצוואה במהלך חייו על פי שיקול הדעת הבלעדי שלו.

עורך דין קניית דירה
מי שעומד לבצע עסקת נדל"ן כגון רכישת דירה, עליו למצוא עורך דין קניית דירה, אשר בקיא בדיני מקרקעין, כזה העוסק בתחום המקרקעין ביום, יום ומודע לכל הקשיים בעסקאות נדל"ן. לא כדאי לפנות לעו"ד שמציע שכ"ט זול, היות והוא צעיר ולסר ניסיון, היות וקיימת משמעות מכרעת לחוזה הרכישה, מה שיסייע לרוכשים תמיד במשך הזמן

המידע היעיל על מדרסים
26/07/17 | רפואה
רבים אינם יודעים מה המטרה של מדרסים. מכיוון שהגוף שלנו נושא משקל מסוים שמופעל ברובו על כפות הרגליים המטרה היא לתמוך רקמות רכות שעשויות לקרוס על מנת לשפר את היציבה ולבלום זעזועים ולשפר את הנוחות. מדובר על הקלה והפחתה של כאבים ברגליים, בקרסוליים ואפילו בכאבי הברכיים, גב תחתון וכאבי צוואר וכתפיים. כפות הרגליים בסופו של דבר, הם היסודות והבסיס לגוף שלנו.

אינסטלטור מומלץ בתל אביב
12/06/17 | שיפוצים
תל אביב ידועה כעיר ללא הפסקה יש בה הכול, אם מקומות בילוי, בתי מלון, חנויות מפעלים, הרבה בנייני מגורים ובתים פרטיים, וכן בעלי מקצוע רבים. בגלל הלחץ על מערכות האינסטלציה, תמיד טוב שיהיה אינסטלטור מומלץ בתל אביב.

שירותי טכנאי מחשבים מקצועי
היום כל ילד שיודע לפרמט מחשב מתיימר לקרוא לעצמו טכנאי מחשבים אך לא כך פני הדברים, טכנאי מחשבים חייב להיות עם תעודת טכנאי PC וניסיון רב שנים על מנת לפתור תקלות תוכנה וחומרה במחשבים, בעולם של ימינו והטכנולוגיה המתקדמת ישנם גם את המחשבים הניידים והטאבלטים שגם בהם צריך התמחות מיוחדת
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI