דף הבית בידור ופנאי בידור תחביבים ופנאי - אחר 1805טיב טעם-מהלכים להורדת מחירים וחברות חינם במועדון
1805טיב טעם-מהלכים להורדת מחירים וחברות חינם במועדון
ELYBIKORET 02/02/20 |  צפיות: 6183
1805רשת טיב טעם-הורדת מחיריםל1000מוצרים ועוד צילומים-אלי ליאון
טיב טעם היא רשת המפעילה כ40 סניפיםבכל הארץ .היא מפעילה מרכולים ויש לה גם נגיעה במפעלים רבים אחרים.
היא נוסדה כרשת שיווק ישראלית בשנת  1990ועוסקת בין השאר גם  ביבוא ושיווק של מוצרי מזון מן החיטריים וקפואים הכוללים בין היתר עוף,בקר,בשר לבן,דגים ופרות ים. היא עוסקת בנוסף לכך גם ביבוא יינותוגבינות. כמעט כל הסניפים שלה עובדים משך כלהשבוע כולל שישי ושבת יום ולילה ללא הפסק.
הרשת רכשה לעצמה שם טוב הבשרות שהיאנותנת,באיכות הטובה והמעולה של הסחורות שהיא מוכרת בחנויותיה,בתצוגה יפה,נקיהובהירה  של הדברים הנמכרים בחנות וכן בעובדה שאפר לקנות בסניפיה בכל עת סחורה שאתהצריך בכל שעות היממה ללא הפסקה או מנוחה. זהו יתרון גדול שאתה יכול לערוך אתקניותיך בכל שעה שאתה חופשי מעבודה או עיסוק אחר.
כל זה יפה ,אבל יחד עם שמה הטוב בכלהדברים שציינתי ,היא רכשה פרט לשם הטוב כנ'ל גם שם של חנויות עם מחירים גבוהים יותרמהמחירים של רשתות דומות  גדולות וידועות כשהכוונה אינה לרשתות הידועות כזולותבמיוחד.
כדי לשנות שם זה ,היא החלטיה כעתלהוביל מהלך אסטרטגי ארוך טווח להוזלת מחירים אגרסיבית. היא החליטה להוזיל את המחיר שללמעלה מ1000 מוצרים פופולריים הנמכרים בחנויותיה בכל הקטגוריות כגוןמכולת,בשר,משקאות קלים וחריפים,שימורים,ירקות, עוגות,מוצרי ניקיון,טואלטיקה,נקיוןועוד.
טיב טעם החליטה להצמיד את המחיריםשלה למחירים של סופרסל דיל כי רשת זו  ידועה כגדולה,ראויה ומובילהבשוק. מטרת מהלך זה בין השאר הוא לחזק אתהכדיאות לקניות מקיפות ברשת ולא רק מוצרים מיוחדים שאיפינו את טיב טעם ושאי אפשרהיה לקנותם ברשתות אחרות.
הורדת המחיר מתבצעת לא על ידי החלפתמוצר יקר במוצר זול יותר ועל ידי כך לפגוע לפעמים באיכות המוצר אלא ההורדה היאלאותו מוצר שנמכר עד כה והידוע באיכותו הגבוהה.כך שהאיכות של המוצר תשאר אותהאיכות.
הורדת מחירים זו כאמור,לא תפגע לאבאיכות,לא בשרות וללא פגיעה בלקוחות . לדעתה הורדה זו לא תפגע גם בהמבחינה כלכלית ועיסקית כי היא מקוה שצעד זה ימשוך לקוחות חדשים שיקנו מוצרים רביםיותר  והדבר ישמור על הרווח המקובל בענף. הרשת מאמצת את הכלל שהרווח ישאראותו ואולי גם יגדל לא על ידי מחירים גבוהים אלא ממחיר יותר נמוך ולקוחות רביםיותר.
דבר נוסף  שטיב טעם  משנה כדי לעודדלקוחות מזדמנים להפוך ללקוחותיה הקבועים שירכשו כל מה שהם צריכים בטיב טעם הואשינוי מדיניות מועדון החברים . להגשמת מטרה זו הרשת יסדה מועדוןלקוחות חדש שכל חבר במועדון יהנה מזכויות והנחות שיפורטו מפעם לפעם. ההרשמה למועדון זה הינה בחינם  וכלאחד יוכל להרשם בו ללא כל תשלום.

מודגש כי החברים במועדון הלקוחותשהיה קיים עד כה ושהשתייכות אליו היתה כרוכה בתשלום יהנו מכל הזכויות שהיו להם עדכה וזאת עד חודש ספטמבר השנה.
אם ירצו להשתייך למועדון החדש יהיהעליהם להרשם מחדש למועדון זה  בתום תקפו של  כרטיס המועדון  הישן ,כאשר ההרשמה כמולכל אדם אחר תיהיה בחינם.
חגי שלום מנכ'ל הרשת מדגיש שהמהלכיםהחדשים בשום אופן לא יפגעו באיכות המוצרים הנמכרים,במגוון שהיה שאפילו יורחב,בחוייההקולינרית שהיתה עד כה ובשירות המעולה שאפיין את טיב טעם מיום הווסדו ועדהיום.
מר שלום אומר כי ההליך הנו ארוךטווח,מגוון ואינטנסיבי שיכלול קמפיין רחב בהשקעה של קרוב לשני מיליון שקל והוא יהיהבכל ערוצי התקשורת המובילים כטלויזיה,עיתונות,רדיו, ,אינטרנט,שילוט חוצות ופעילותמגוונת ורחבה אחרת כולל פניה למגזרים שונים כגון רוסי,מבוגרים,צעירים,אתיופיועוד.
רשת טיב טעם מפעילה גם את רשת עדןטבע המובילה בישראל למכירת מזון בריא. בתחום היבוא,היצור והשיווק  היאמפעילה גם את מעדני מזרע שהוא המפעל המוביל בישראל ביצור ועיבוד בשר טרי קפוא וכןנקניקים. בנוסף לכל אלה טיב טעם כוללת גם אתהחברות ישרקו,החברה הסקוטית וסניפרים המתמחות ברכש,ביבוא שיווק , מכירה והפצה שלמוצרים בשר,דגים,גבינות,מיצים,יין ואלכוהול לאלפי בתי עסק בתחום הקמעונותוההסעדה.
ראוי לציון,למי שזה חשוב לו,שלא  כלהמוצרים  הנמכרים קיבלו הכשר.
ההנהלה  מקוה שהמהלך יצליח כי טיבטעם, גם לדעתי,רשת חביבה,שרות מעולה,מוצרים מגוונים ,יש בה מוצרים שלא נמכריםברשתות אחרות ואין כל סיבה  מדוע היא לא תהפוך לרשת הראשית ושכל משפחה תקנה בה אתכל צרכיה בשטח המזון.
לראות או לא לראות:כדאי לנסותולבדוק  את המהלך המבורך.
נכתב על ידי אלי ליאון ELYBIKORETהיום 28.1.2020 שעה 21.09


אלי ליאון

elybikoret@gmail.com

www.elybikoret.022.co.il

03-6856786
0542493488
עיתונאי-מבקר אמנות
תיאטרון,מחול,מוסיקה,קולנוע,פנאי

חבר אגודת העתונאים של תל אביב
ותא המבקרים שליד האגודה
מנהלקהילות התרבות והפנאי-אתר מוטקה

מבקר התרבות של דעתון ושל הפורטל שלנו

מבקר תרבות גם בעסקים,ק. דה מרקר,תפוז,פרשן

WORDPRESS


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ELYBIKORET

אלי ליאון-ELYBIKORET 


מאמרים נוספים מאת ELYBIKORET
 
1822דב נבון-תיאטרון תמונע
12/07/20 | תיאטרון
הצגת יחיד

1823 הכוזרי-תיאטרון תמונע
10/07/20 | תיאטרון
עפי ספר של יהודה הלוי

1821 הבן- תיאטרון הקאמרי
27/06/20 | תיאטרון
מחזה מרגש ביותר

1818אלף לילה ולילה-תיאטרון יפו
30/05/20 | תיאטרון
4 מתוך סיפורי אלף לילה ולילה

1816אורית וולף דוד דאור-מסע בשניים
24/03/20 | מוסיקה
שירים מאלבום ובכלל

1813שבילי הזמן
01/03/20 | מוסיקה
סולן פסנתרן צעיר מעולה

1811אורית וולף-לימור עובד
15/02/20 | מוסיקה
קונצרט נפלא

1810ג'נטלי-מחזמר בתיאטרון חיפה
13/02/20 | מוסיקה
מחזמר על הפליה .רוב השחקנים כההי עור

1809חלבה בטעם מלבי-אחוה
09/02/20 | עיצוב
טעם שלא קיים בעולם בחלבה יחודי לאחוה

1808רומאו ויוליה-בלט מוסיקה פרוקופייב
08/02/20 | מוסיקה
ביצוע בולשוי בלט
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI