דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים 374Water תציג קלינטק ב-IFAT במינכן מה-30 במאי עד ה-3 ביוני 2022
374Water תציג קלינטק ב-IFAT במינכן מה-30 במאי עד ה-3 ביוני 2022
חיים נוי 13/05/22 |  צפיות: 52

374Water תציג קלינטק ב-IFAT במינכן מה-30 במאי עד ה-3 ביוני 2022

374Water תציג את טכנולוגיית AirSCWO™ שלה לטיפול בבוצת שפכים ופסולת תעשייתית מסוכנת ולא מסוכנת כחלק מההתרחבות הגלובלית שלה ברחבי בריטניה ואירופה

מינכן, גרמניה, 11 במאי 2022, (ACCESSWIRE):

374Water Inc.(OTCQB:SCWO), חברת קלינטק בעלת השפעה חברתית, תציג ותשתתף ב-Internationale Fachmesse für Abwassertechnik(IFAT)במינכן, יריד הסחר המוביל בעולם לניהול מים, ביוב, פסולת וחומרי גלם. מה-30 במאי עד ה-3 ביוני, במרכז Messe München במינכן, גרמניה, IFAT תציג את הטכנולוגיות הסביבתיות החדשניות ביותר בתעשיית השפכים וניהול הפסולת. 374Water מובילה ניהול פסולת בר-קיימא באמצעות מערכות ה-AirSCWO™ שלה, שהורסות תרכובות אורגניות ומספקות פתרון ירוק, ניתן להרחבה, לחיסול פסולת.

IFAT מחברת בין אנשי מקצוע בתעשייה כדי לשים דגש על מוצרים שונים להגנת הסביבה ולסילוק פסולת המופיעים מתוך המגזר. 374Water, המיוצגת על ידי ד"ר טלי חריף, מנהלת פיתוח עסקי בבריטניה ואירופה, תארח את המשתתפים בביתן B2.500. ד"ר חריף תראה כיצד מערכות AirSCWO™ מסלקות מגוון של פסולת כגון בוצת ביוב, פסולת ביולוגית, פסולת מזון, פסולת תעשייתית וכימיקלים כגון PFAS, ומייצרות משאבים הניתנים להשבה.

מערכת AirSCWO™ של 374Water רותמת את הכוח של חמצון מים סופר-קריטי כדי לחסל מעל 99.9% מהמוצקים והמזהמים מזרמי פסולת שונים תוך שימוש ב-Omniprocessor. היחידות הטרומיות, הקומפקטיות והמודולריות הן חסכוניות ומאפשרות פריסה קלה באתרים חדשים וקיימים לייצור פסולת. נכון לעכשיו, יחידה של טון אחד ליום פועלת באוניברסיטת דיוק בצפון קרוליינה, ארצות הברית, והיחידה המסחרית הראשונה של החברה בנפח עבודה של שישה טון ליום נרכשה לאחרונה על ידי מחלקת התברואה של מחוז אורנג' בפאונטיין ואלי, קליפורניה, ארצות הברית.

"כאשר עסקים וגופי שלטון מקומי ברחבי העולם רוצים לעדכן את תשתית הטיפול בפסולת שלהם, הכרחי שהם יאמצו טכנולוגיות ירוקות חדשות שיכולות למקד ולחסל מזהמים מתפתחים המאיימים על בריאות הציבור", אמר קובי נגר, יו"ר ומנכ"ל 374Water. "אנו מחכים להצגת הפתרון שלנו בתערוכת IFAT השנה עם היתרונות של הרחבת יכולות ניהול בר-קיימא של פסולת".

ההתרחבות הגלובלית של 374Water מלווה את התחזקות תקנות הטיפול בפסולת וכימיקלים הממשלתיות ברחבי העולם. הולנד, גרמניה, נורבגיה, דנמרק ושוודיה מציעות ליישם הגבלות רחבות יותר על השימוש ב-PFAS בשנה הבאה. הנציבות האירופית הכריזה לאחרונה על רפורמות ב-REACH שצפויות לשנות באופן מהותי את הכללים הנוכחיים להגבלות והרשאות REACH. בנוסף, האיחוד האירופי השיק מחקר ב-2020 כדי להעריך את הקריטריונים להתפתחות של האפקטיביות, היעילות, הרלוונטיות, הקוהרנטיות והערך המוסף של הוראת האיחוד האירופי לגבי טיפול בבוצת הביוב בכל מדינות האיחוד האירופי. תוצאות ההערכה ישפיעו על החלטת הנציבות בדבר הצורך להתקדם בהערכת השפעה להצעה לתיקון ההנחיה, כפי שמתואר בתוכנית הפעולה החדשה לכלכלה מעגלית. מוקדם יותר השנה הודיעה 374Water על התרחבותה לישראל עם חברת בת חדשה, 374Water Sustainability Israel LTD.

374Water מצפה ל- IFAT מינכן כאשר החברה ממשיכה בהתרחבותה בבריטניה ובאירופה. לקבלת מידע נוסף על הכנס, בקרו בכתובת IFAT.de. למידע נוסף על 374 Water, בקרו בכתובת 374water.com.

אודות 374Water

374Water היא חברת קלינטק בעלת השפעה חברתית שבסיסה בארצות הברית, שהמשימה שלה היא לשמור על סביבה נקייה ובריאה ומקיימת חיים. אנו חלוצים בעידן חדש של ניהול פסולת בר קיימא התומך בכלכלה מעגלית ומאפשר לארגונים להשיג את יעדי הקיימות שלהם.

https://www.374water.com/

למידע נוסף:

374 Water:

Richard Davis

(786) 412-7015

[email protected]

קשרי משקיעים

Hayden IR:

James Carbonara

(646)-755-7412

[email protected]

קשרי מדיה

FischTank PR:

[email protected]

מקור: 374Water, Inc.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
תרו תפרסם את תוצאות השנה המלאה ב-26 במאי 2022
תרו תעשיות פרמצבטיקה בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה היום שבכוונתה לפרסם את התוצאות הכספיות שלה לשנה שהסתיימה ב-31 במרץ 2022 אחרי סגירת השוק ביום חמישי, ה-26 במאי 2022.

Elektros, Inc (OTC:ELEK) מבטיחה הקמת צי של רכבי Tesla, Inc כדי להשיק את חטיבת השכרת המכוניות הכל חשמליות שלה
Elektros (OTC PINK:ELEK), מובילה מתפתחת בתעשיית הרכב החשמלי, הודיעה שהחברה יזמה הזמנת רכש של מספר כלי רכב מ-Tesla, Inc כדי להזניק את חטיבת השכרת המכוניות הכל חשמליות של החברה

Mainz Biomed ומעבדות דנטה מכריזים על שותפות למסחור של ColoAlert באירופה ובאיחוד האמירויות הערביות
Dante Labs היא מובילה עולמית בתחום הגנומיקה והרפואה המדויקת Mainz מתמקדת באופן בלעדי בפיתוח כלי אבחון מהדור הבא לגילוי מוקדם של סרטן

Centrient Pharmaceuticals מכריזה על השגת ציון דרך משמעותי בייצור נקי של אנטיביוטיקה
היא החברה הראשונה שהכריזה בפומבי על תאימות של 100% ל-PNEC עבור כל מגוון מוצרי האנטיביוטיקה שלה לנטילה דרך הפה

ביקורת מחזמר- ינטל – אהבה בלתי אפשרית בחדרי חרדים – בית צבי
ינטל, העולה בבית צבי בתיאטרון רמת גן הוא מחזמר מרגש העוסק באהבה בלתי אפשרית בקרב קהילה חרדית בפולין , בתחילת המאה העשרים , ודן גם בהתמודדות האישה היהודייה עם גישת הרבנות לאופן חינוכה. ההפקה בבית צבי מאופיינת בלהקה ברוכת כישרונות מעולים של שחקנים, רקדנים וזמרים ושזורה בשירים יפים ומוזיקה קולחת .

ננוקס מודיעה על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2022 ומספקת עדכון עסקי
NANO-X IMAGING LTD )נאסד"ק: NNOX), חברת טכנולוגיית הדמיה רפואית חדשנית, הודיעה היום על התוצאות הכספיות לרבעון הראשון שהסתיים ביום 31 במרץ 2022 ומספקת עדכון עסקי.

מרי קיי משתפת פעולה עם שותפים אירופיים לתמיכה בפרויקטים מקומיים לשיקום שוניות של צדפות
שוניות של צדפות מועילות לבני האדם ולסביבה באמצעות חבילה של שירותי מערכת אקולוגית. צדפה אחת יכולה לסנן עד 240 ליטר מים ביום, וכתוצאה מכך נוצרת איכות מים טובה ומתהווה בהירות מים מוגברת ובכך ניתן לתמוך בקהילה ייחודית ומגוונת מאוד של דגים ומינים ימיים חסרי חוליות.

Advance Local הוא לקוח חדש של Sophi.io
Advance Local, מקבוצות המדיה הגדולות בארצות הברית המפעילה 10 ארגוני חדשות ומידע מובילים ומגיעה ל-55 מיליון אנשים מדי חודש, השיגה פי ארבע מיעד ההרשמה שלה באמצעות Sophi Content Paywall Engine. מול לחצים פרסומיים שהוחרפו בגלל קוביד-19, Advance Local הגדילה את המרות המנויים ב-45% באמצעות Sophi.io , פלטפורמת מיכון, מיטוב וחיזוי מבוססת בינה מלאכותית שפותחה בידי The Globe and Mail.

Velocity Global מגייסת 400 מיליון דולר בסבב צמיחה מסדרה ב'
Velocity Global, הספקית המובילה של פתרונות כישרונות גלובליים, הודיעה היום כי גייסה 400 מיליון דולר בסבב הגיוס שלה מסדרה ב', ובכך הגדילה את הערכת השווי של החברה פי שבעה לעומת התקופה המקבילה אשתקד.

Metanomic רוכשת את Intoolab, מפתחי מנוע הבינה המלאכותית הראשון המבוסס על רשת בייסאנית
הרכישה תעזור למפתחים ליצור כלכלות משחקי וידאו וחוויות Web3 טובות יותר באמצעות תובנות עמוקות על שחקנים וניתוח נתונים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI