דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Onapsis מכריזה על פתרון חדשה לשיפור האבטחה עבור לקוחות SAP
Onapsis מכריזה על פתרון חדשה לשיפור האבטחה עבור לקוחות SAP
חיים נוי 13/05/22 |  צפיות: 74

Onapsis מכריזה על פתרון חדשה לשיפור האבטחה עבור לקוחות SAP

החברה מספקת פתרון ניהול פגיעויות חדש כדי לעזור לארגונים מוגבלי משאבים להילחם בגידול בהיקף ההתקפות על יישומי SAP קריטיים

בוסטון, 10 במאי 2022, (BUSINESS WIRE):

Onapsis, המובילה באבטחת סייבר ותאימות עבור יישומים קריטיים לעסקים, הודיעה על השקת Onapsis Assess Baseline. בעולם בו יישומים קריטיים לעסקים מותקפים כל יום, פתרון חדש זה מאיץ את היכולות של ארגונים להפעיל את תוכניות ניהול הפגיעויות שלהם לסביבת SAP על ידי התאמה טובה יותר ל-Onapsis Assess Baseline.

הצמיחה המעריכית של התקפות כופר ממוקדות והאיום המוגבר של לוחמת סייבר בשל עימות גלובלי פירושם שארגונים חייבים להעריך מחדש את האופן שבו הם מאבטחים את המערכות הקריטיות ביותר שלהם. בתוך נוף מתפתח ואגרסיבי יותר של איומים, חברות נאבקות לעמוד בקצב של תיקון המספר ההולך וגדל של פגיעויות שמנוצלות בידי גורמי איומים כדי לקבל גישה ליישומים העסקיים הקריטיים שלהם. Onapsis Assess Baseline מעצימה חברות בכל גודל להאיץ את הזמן לערך על ידי פישוט הפריסה עם מול תוכנה כשירות חדש, עם טביעת רגל אפסית והתמקדות בקבוצת ליבה ממוקדת של פגיעויות קריטיות כצעד ראשון במסע להבטחת אבטחת הסייבר, התאימות והזמינות של יישומי SAP שלהם. כאשר ארגונים מוכנים לקחת על עצמם יותר, Onapsis Assess Baseline מציע הרחבה קלה למרחב נוסף לניהול פגיעויות, כמו גם יכולות ניטור איומים מתמשך ובדיקות אבטחה עבור יישומים.

היתרונות הארגוניים המרכזיים שמוצעים עם Onapsis Assess Baseline:

· צמצום התקורה של היישום  עם פריסה מואצת: בין אם בענן משלהם, התקנה מקומית, או באמצעות פלטפורמת התוכנה כשירות של Onapsis, Assess Baseline מציע פריסה ויישום מהירים עם סריקה שלהטביעת רגל אפסית.

· האצת זמן לערך עבור ניהול פגיעויות ב-SAP: משתמשי התוכנה כשירות של Onapsis יכולים לבצע סריקה עם Assess Baseline מול רשימות האבטחה של SAP המומלצות כבסיס למערכות ה-SAP של הארגון, ובתוך שעות. הסריקות מספקות הקשר רב עוצמה לפגיעויות קריטיות, הוראות כיצד לטפל בכך, וביטחון מלא שהטלאים הוחלו, תוך חיסכון במשאבים יקרי ערך וזמן.

· טכנולוגיה שמתאימה עצמה וגדלה כשאתם מוכנים: פרסו את הפתרון איפה שאתם רוצים. סרקו את כל המרחב של SAP. התחילו בקטן וכוונו תחילה אל המערכות הקריטיות ביותר, יישרו אותן לקו הבסיס, ולאחר מכן הרחיבו את היקף האבטחה ברחבי הארגון בתנאים שלכם.

"אבטחה ליישומים הקריטיים לעסקים  תמיד הייתה מאתגרת, אבל יש כיום כוונת גדולה יותר על גבם של - יותר מאי פעם - כששחקני איומים מתוחכמים מכוונים יותר ויותר למערכות תכנון משאבים ארגוניות (ERP)", אמר מריאנו נוניז, מנכ"ל Onapsis. "עזרנו בהצלחה לארגונים הגדולים בעולם שמשלבים באופן מתוחכם את היישומים העסקיים שלהם עם תוכניות אבטחת הסייבר והתאימות שלהם. כעת, Assess Baseline מקל על לקוחות שמתחילים באבטחת יישומי ה-SAP שלהם להגן על היישומים שחשובים לעסקים שלהם במהירות וביעילות".

פלטפורמת Onapsis מאבטחת את יישומי ה-SAP הקריטיים ששומרים שכלכלה העולמית תתפקד. הפלטפורמה נבנתה במטרה לספק ניהול פגיעויות משפיע, זיהוי איומים מתקדם, בדיקת קוד מותאמת ותאימות אוטומטית לרגולציות המאפשרים לארגונים להאיץ את היוזמות העסקיות ואת ההמרה והדיגיטלית שלהם. פלטפורמת Onapsis מעודכנת עד לעומק האיומים האחרונים עם מודיעין ואבטחה ממעבדות המחקר של Onapsis. צוות מוביל שוק זה גילה יותר מ-800 פגיעויות יום אפס ואחראי למספר התראות CERT קריטיות גלובליות.

"נוף האיומים של ימינו דורש גישה הוליסטית לאבטחת יישומי SAP קריטיים לעסקים כגון תוכנת ERP", אמר סטיב ביסקי, מנהל שירותי מיכון וסיכוני ERP לאומי עם RSM US LLP. "מרגש לראות את Onapsis ממשיכה לחדש עם פתרונות שיסייעו לחברות במסע הבשלת האבטחה שלהן. רישיון ה-Baseline החדש יכול לעזור לסלול את הדרך לארגונים נוספים נספים ליצור נקודת כניסה לתחום של ניהול פגיעויות עבור יישומי SAP שיכול לעזור לשמור על הביטחון ועל התאימות של הנתונים והיישומים הקריטיים שלהם".

משתתפים בוועידת SAP Sapphire? בקרו בדוכן של Onapsis, #PA219, כדי ללמוד עוד פרטים.

לקביעת מועד לשיחה עם מומחה של Onapsis במהלך Sapphire, אנא בקרו בכתובת: https://onapsis.com/sapphire-22

אודות Onapsis

Onapsis מגנה על היישומים העסקיים הקריטיים המנהלים את הכלכלה העולמית, מהליבה ועד הענן. פתרון אבטחת הסייבר והציות לרגולציות של החברה, Onapsis Platform, מספק באופן ייחודי ניהול פגיעויות, זיהוי איומים ותגובה, אבטוח שינוי ותאימות מתמשכת עבור יישומים עסקיים קריטיים מספקים מובילים כגון SAP, Oracle, Salesforce ופלטפורמות תוכנה כשירות אחרות.

מטה Onapsis נמצא בבוסטון, מסצ'וסטס, עם משרדים בהיידלברג, גרמניה ובואנוס איירס, ארגנטינה, והחברה משרתת בגאווה  יותר מ-300 מהמותגים המובילים בעולם, כולל 20% מהמותגים ברשימת Fortune 100, 6 מתוך 10 חברות הרכב המובילות, 5 מתוך 10 חברות הכימיקלים המובילים, 4 מתוך 10 חברות הטכנולוגיה המובילות, ו-3 מתוך 10 חברות הגז והנפט המובילות.

Onapsis Platform מופעלת בידי מעבדות המחקר של Onapsis, הצוות האחראי על הגילוי והטיפול של יותר מ-800 פגיעויות יום אפס ביישומים קריטיים לעסקים. טווח מחקר האיומים והפלטפורמה שלנו מורחב אף יותר באמצעות חברות ייעוץ וביקורת מובילות כמו Accenture, Deloitte, IBM, PwC ו-KPMG - מה שהופך את הפתרונות של Onapsis לסטנדרט בסיוע לארגונים להגן על מידע קריטי ששמור בענן, במחשוב היברידי ובאופן מקומי.

לקבלת מידע נוסף, צרו איתנו קשר בטוויטר או בלינקדאין, או בקר אותנו בכתובת https://onapsis.com/.

למידע נוסף:

10Fold Communications for Onapsis
Mariah Simank, 512-971-3702
[email protected]

מקור: Onapsis

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
תרו תפרסם את תוצאות השנה המלאה ב-26 במאי 2022
תרו תעשיות פרמצבטיקה בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה היום שבכוונתה לפרסם את התוצאות הכספיות שלה לשנה שהסתיימה ב-31 במרץ 2022 אחרי סגירת השוק ביום חמישי, ה-26 במאי 2022.

Elektros, Inc (OTC:ELEK) מבטיחה הקמת צי של רכבי Tesla, Inc כדי להשיק את חטיבת השכרת המכוניות הכל חשמליות שלה
Elektros (OTC PINK:ELEK), מובילה מתפתחת בתעשיית הרכב החשמלי, הודיעה שהחברה יזמה הזמנת רכש של מספר כלי רכב מ-Tesla, Inc כדי להזניק את חטיבת השכרת המכוניות הכל חשמליות של החברה

Mainz Biomed ומעבדות דנטה מכריזים על שותפות למסחור של ColoAlert באירופה ובאיחוד האמירויות הערביות
Dante Labs היא מובילה עולמית בתחום הגנומיקה והרפואה המדויקת Mainz מתמקדת באופן בלעדי בפיתוח כלי אבחון מהדור הבא לגילוי מוקדם של סרטן

Centrient Pharmaceuticals מכריזה על השגת ציון דרך משמעותי בייצור נקי של אנטיביוטיקה
היא החברה הראשונה שהכריזה בפומבי על תאימות של 100% ל-PNEC עבור כל מגוון מוצרי האנטיביוטיקה שלה לנטילה דרך הפה

ביקורת מחזמר- ינטל – אהבה בלתי אפשרית בחדרי חרדים – בית צבי
ינטל, העולה בבית צבי בתיאטרון רמת גן הוא מחזמר מרגש העוסק באהבה בלתי אפשרית בקרב קהילה חרדית בפולין , בתחילת המאה העשרים , ודן גם בהתמודדות האישה היהודייה עם גישת הרבנות לאופן חינוכה. ההפקה בבית צבי מאופיינת בלהקה ברוכת כישרונות מעולים של שחקנים, רקדנים וזמרים ושזורה בשירים יפים ומוזיקה קולחת .

ננוקס מודיעה על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2022 ומספקת עדכון עסקי
NANO-X IMAGING LTD )נאסד"ק: NNOX), חברת טכנולוגיית הדמיה רפואית חדשנית, הודיעה היום על התוצאות הכספיות לרבעון הראשון שהסתיים ביום 31 במרץ 2022 ומספקת עדכון עסקי.

מרי קיי משתפת פעולה עם שותפים אירופיים לתמיכה בפרויקטים מקומיים לשיקום שוניות של צדפות
שוניות של צדפות מועילות לבני האדם ולסביבה באמצעות חבילה של שירותי מערכת אקולוגית. צדפה אחת יכולה לסנן עד 240 ליטר מים ביום, וכתוצאה מכך נוצרת איכות מים טובה ומתהווה בהירות מים מוגברת ובכך ניתן לתמוך בקהילה ייחודית ומגוונת מאוד של דגים ומינים ימיים חסרי חוליות.

Advance Local הוא לקוח חדש של Sophi.io
Advance Local, מקבוצות המדיה הגדולות בארצות הברית המפעילה 10 ארגוני חדשות ומידע מובילים ומגיעה ל-55 מיליון אנשים מדי חודש, השיגה פי ארבע מיעד ההרשמה שלה באמצעות Sophi Content Paywall Engine. מול לחצים פרסומיים שהוחרפו בגלל קוביד-19, Advance Local הגדילה את המרות המנויים ב-45% באמצעות Sophi.io , פלטפורמת מיכון, מיטוב וחיזוי מבוססת בינה מלאכותית שפותחה בידי The Globe and Mail.

Velocity Global מגייסת 400 מיליון דולר בסבב צמיחה מסדרה ב'
Velocity Global, הספקית המובילה של פתרונות כישרונות גלובליים, הודיעה היום כי גייסה 400 מיליון דולר בסבב הגיוס שלה מסדרה ב', ובכך הגדילה את הערכת השווי של החברה פי שבעה לעומת התקופה המקבילה אשתקד.

Metanomic רוכשת את Intoolab, מפתחי מנוע הבינה המלאכותית הראשון המבוסס על רשת בייסאנית
הרכישה תעזור למפתחים ליצור כלכלות משחקי וידאו וחוויות Web3 טובות יותר באמצעות תובנות עמוקות על שחקנים וניתוח נתונים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI