דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים יזם רשת המלונות הנודע לאנס שנר, הבעלים של 48 מותגי מלונות מריוט ומלונות שונים אחרים, ממליץ על שימוש בטכנולוגיית הפלטפורמה החכמה Plug & Play של סקיי בבתי המלון שלו וכן לרשת מלונות מובילה
יזם רשת המלונות הנודע לאנס שנר, הבעלים של 48 מותגי מלונות מריוט ומלונות שונים אחרים, ממליץ על שימוש בטכנולוגיית הפלטפורמה החכמה Plug & Play של סקיי בבתי המלון שלו וכן לרשת מלונות מובילה
חיים נוי 13/05/22 |  צפיות: 61

יזם רשת המלונות הנודע לאנס שנר, הבעלים של 48 מותגי מלונות מריוט ומלונות שונים אחרים, ממליץ על שימוש בטכנולוגיית הפלטפורמה החכמה Plug & Play של סקיי בבתי המלון שלו וכן לרשת מלונות מובילה

מר שנר יעמוד גם בראש הוועדה המייעצת למלונות של סקיי, מכיוון שהוא מאמין בתוקף שטכנולוגיית הפלטפורמה החכמה Plug & Playשל סקיי "משנה את כללי המשחק" עבור מגזרי האירוח, הלינה ובניית הדירות

מיאמי, פלורידה, 11 במאי 2022, (ACCESSWIRE) :

SQL Technologies Corp. (נאסד"ק: SKYX) (Sky Technologies או 'החברה'), חברה שמשפרת באופן משמעותי את הבטיחות בבתים ובבניינים, וכן מקדמת אורח חיים של בית חכם, עם טכנולוגיות פלטפורמה חכמות מובילות שינוי ולמעלה מ-60 פטנטים מונפקים וממתינים לאישור ברחבי העולם, הודיעה היום כי יזם המלון הנודע לאנס ט. שנר יעמוד בראש המועצה המייעצת למלונות של Sky שהוקמה לאחרונה.

לאנס ט. שנר מכהן כיו"ר ומנכ"ל קבוצת מלונות שנר. בוגר אוניברסיטת אלפרד, הוא מספק את האסטרטגיה העסקית ואת הרוח היזמית עבור משפחת Shaner של חברות. תחת הנהגתו, החברות השלימו כמה מיליארדי דולרים בעסקאות והפכו לקבוצה עסקית מובילה ומכובדת המורכבת מיותר מ-60 מותגי מלונות מריוט, הילטון, IHG, Choice ומלונות מותג עצמאיים עם מעל 3,500 עובדים ברחבי העולם. מריוט העניק לאחרונה לקבוצת המלונות שלו את פרס " Intention to Return" לשנת 2021, שנחשב על ידי מריוט לפרס המשמעותי ביותר שלהם, שכן הוא מצביע על הסתברות הצרכנים לחזור.

בנוסף להישגיו העסקיים, לאנס הוכר על שירותו בתפקידי ניהול רבים בקהילתו, כולל יזם השנה של מחוז מרכז ופרס מפעל חיים CBICC לשנת 2019.

בראשות מר Shaner, הוועדה המייעצת למלונות צפויה לסייע בהנעת אימוץ SkyPlug החכם ופלטפורמת Skyהקשורה למתקני לינה כולל בתי מלון, אתרי נופש, תעשיית השכרת הנופש הגדלה ובנייני דירות.

מר שנר אמר: "אני מצפה להצטרף ל-Sky, שכן אני מאמין מאוד שלטכנולוגיית הפלטפורמה החכמה של החברה יש את היכולת להפוך את המלונות לחכמים ובטוחים יותר באופן מיידי, תוך דקות ספורות לחדר וימים ספורים בלבד למלון שלם. זהו שינוי משחק עבור מגזרי האירוח, הלינה ובניית הדירות. אני מאמין באמונה שלמה שהטכנולוגיה של החברה תאפשר לבתי מלון ומבנים להיות חכמים כסטנדרט החדש".

רני כהן, מייסד ויו"ר סקיי טכנולוגיות, הוסיף: "אנו זוכים לקבל בברכה את לאנס לוועדה המייעצת החדשה שלנו - זוהי הכרה משמעותית עבורנו, שכן היא מגיעה מבעל מלון ומפתח מוביל בארה"ב עם עומק וניסיון במגוון העצום של סוגי הבנייה שהטכנולוגיה שלנו יכולה לשפר. אנו מצפים לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם לאנס כדי לשלב את המוצרים שלנו במלונות שלו תוך המשך דיונים ברמה גבוהה עם רשתות מלונות גדולות. ככל שאנו ממשיכים לבנות את הוועדות המייעצות שלנו בתעשייה, אנו מאמינים שאנו ממוצבים היטב כדי להאיץ את מסלול המסחור שלנו ולהפוך את השקות המוצרים הקרובות להכנסות ולאימוץ שוק המוני".

אודות SQL Technologies Corp.

מכיוון שהחשמל הוא סטנדרט בכל בית ובניין, המשימה שלנו היא להפוך בתים ובניינים להיות בטוחים וחכמים כסטנדרט.

ל- SQL Technologies Corp. )נאסד"ק: d/b/a Sky Technologies - (SKYX יש סדרה של פלטפורמת טכנולוגיות מתקדמות-בטוחות-חכמות שמובילות שינוי רב, עם למעלה מ-60 פטנטים ובקשות ממתינות לפטנטים בארצות הברית ובאופן גלובלי. הטכנולוגיות שלנו שמות דגש על איכות גבוהה וקלות שימוש, תוך שיפור משמעותי הן בבטיחות והן באורח החיים בבתים ובבניינים. אנו מאמינים שהמוצרים שלנו הם הכרח בכל חדר בבתים ובבניינים אחרים בארצות הברית ובעולם כולו. לקבלת מידע נוסף, אנא בקרו באתר האינטרנט שלנו https://skyplug.com או עקבו אחרינו ב- LinkedIn.

קשרי משקיעים

Lucas A. Zimmerman
MZ North America
(949) 259-4987
[email protected]

מקור:SQL Technologies, Inc. dba Sky Technologies

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
תרו תפרסם את תוצאות השנה המלאה ב-26 במאי 2022
תרו תעשיות פרמצבטיקה בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה היום שבכוונתה לפרסם את התוצאות הכספיות שלה לשנה שהסתיימה ב-31 במרץ 2022 אחרי סגירת השוק ביום חמישי, ה-26 במאי 2022.

Elektros, Inc (OTC:ELEK) מבטיחה הקמת צי של רכבי Tesla, Inc כדי להשיק את חטיבת השכרת המכוניות הכל חשמליות שלה
Elektros (OTC PINK:ELEK), מובילה מתפתחת בתעשיית הרכב החשמלי, הודיעה שהחברה יזמה הזמנת רכש של מספר כלי רכב מ-Tesla, Inc כדי להזניק את חטיבת השכרת המכוניות הכל חשמליות של החברה

Mainz Biomed ומעבדות דנטה מכריזים על שותפות למסחור של ColoAlert באירופה ובאיחוד האמירויות הערביות
Dante Labs היא מובילה עולמית בתחום הגנומיקה והרפואה המדויקת Mainz מתמקדת באופן בלעדי בפיתוח כלי אבחון מהדור הבא לגילוי מוקדם של סרטן

Centrient Pharmaceuticals מכריזה על השגת ציון דרך משמעותי בייצור נקי של אנטיביוטיקה
היא החברה הראשונה שהכריזה בפומבי על תאימות של 100% ל-PNEC עבור כל מגוון מוצרי האנטיביוטיקה שלה לנטילה דרך הפה

ביקורת מחזמר- ינטל – אהבה בלתי אפשרית בחדרי חרדים – בית צבי
ינטל, העולה בבית צבי בתיאטרון רמת גן הוא מחזמר מרגש העוסק באהבה בלתי אפשרית בקרב קהילה חרדית בפולין , בתחילת המאה העשרים , ודן גם בהתמודדות האישה היהודייה עם גישת הרבנות לאופן חינוכה. ההפקה בבית צבי מאופיינת בלהקה ברוכת כישרונות מעולים של שחקנים, רקדנים וזמרים ושזורה בשירים יפים ומוזיקה קולחת .

ננוקס מודיעה על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2022 ומספקת עדכון עסקי
NANO-X IMAGING LTD )נאסד"ק: NNOX), חברת טכנולוגיית הדמיה רפואית חדשנית, הודיעה היום על התוצאות הכספיות לרבעון הראשון שהסתיים ביום 31 במרץ 2022 ומספקת עדכון עסקי.

מרי קיי משתפת פעולה עם שותפים אירופיים לתמיכה בפרויקטים מקומיים לשיקום שוניות של צדפות
שוניות של צדפות מועילות לבני האדם ולסביבה באמצעות חבילה של שירותי מערכת אקולוגית. צדפה אחת יכולה לסנן עד 240 ליטר מים ביום, וכתוצאה מכך נוצרת איכות מים טובה ומתהווה בהירות מים מוגברת ובכך ניתן לתמוך בקהילה ייחודית ומגוונת מאוד של דגים ומינים ימיים חסרי חוליות.

Advance Local הוא לקוח חדש של Sophi.io
Advance Local, מקבוצות המדיה הגדולות בארצות הברית המפעילה 10 ארגוני חדשות ומידע מובילים ומגיעה ל-55 מיליון אנשים מדי חודש, השיגה פי ארבע מיעד ההרשמה שלה באמצעות Sophi Content Paywall Engine. מול לחצים פרסומיים שהוחרפו בגלל קוביד-19, Advance Local הגדילה את המרות המנויים ב-45% באמצעות Sophi.io , פלטפורמת מיכון, מיטוב וחיזוי מבוססת בינה מלאכותית שפותחה בידי The Globe and Mail.

Velocity Global מגייסת 400 מיליון דולר בסבב צמיחה מסדרה ב'
Velocity Global, הספקית המובילה של פתרונות כישרונות גלובליים, הודיעה היום כי גייסה 400 מיליון דולר בסבב הגיוס שלה מסדרה ב', ובכך הגדילה את הערכת השווי של החברה פי שבעה לעומת התקופה המקבילה אשתקד.

Metanomic רוכשת את Intoolab, מפתחי מנוע הבינה המלאכותית הראשון המבוסס על רשת בייסאנית
הרכישה תעזור למפתחים ליצור כלכלות משחקי וידאו וחוויות Web3 טובות יותר באמצעות תובנות עמוקות על שחקנים וניתוח נתונים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI