דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Pyramid Analytics מדורגת ראשונה בתרחישי שימוש באנליטיקה רבודה בדו"ח Critical Capabilities for Analytics and Business Intelligence Platforms של גרטנר ל-2022
Pyramid Analytics מדורגת ראשונה בתרחישי שימוש באנליטיקה רבודה בדו"ח Critical Capabilities for Analytics and Business Intelligence Platforms של גרטנר ל-2022
חיים נוי 13/05/22 |  צפיות: 85

Pyramid Analytics מדורגת ראשונה בתרחישי שימוש באנליטיקה רבודה בדו"ח Critical Capabilities for Analytics and Business Intelligence Platforms של גרטנר ל-2022

ספקית מודיעין קבלת ההחלטות קיבלה ציון שממקם אותה בין 5 המובילות בכל תרחישי השימוש באנליטיקיה

לונדון, 11 במאי 2022, (BUSINESS WIRE):

Data & Analytics Summit של גרטנר: Pyramid Analytics (Pyramid), ספקית פלטפורמת מודיעין חלוצית לקבלת החלטות - הדור הבא של אנליטיקה עסקית עבור הארגון - בתרחישי שימוש באנליטיקה רבודה בדו"ח Critical Capabilities for Analytics and Business Intelligence Platforms של גרטנר ל-2022 1. פירמידה דורגה בין חמש הספקיות המובילות בכל ארבעת תרחישי השימוש: אנליטיקה רבודה; אנליטיקה ארגונית; אנליטיקה כללית; ניתוח חזותי בשירות עצמי. עשרים (20) חברות הוערכו לאורך ולרוחב 12 יכולות קריטיות.

נקודות מפתח:

* Pyramid דורגה במקום הראשון מבין 20 חברות עבור תרחיש השימוש אנליטיקה רבודה.

*לפי גרטנר, "אנליטיקה רבודה היא השימוש בטכנולוגיות מאפשרות כגון לימוד מכונה ובינה מלאכותית כדי לסייע בהכנת נתונים, יצירת תובנות והסבר תובנות כדי לשפר את האופן שבו אנשים חוקרים ומנתחים נתונים בפלטפורמות אנליטיקה ובינה עסקית".2

* Pyramid הוערכה בחמישה (5) דוחות Critical Capabilities for Analytics and Business Intelligence Platforms של גרטנר.

*הורידו את Critical Capabilities for Analytics and Business Intelligence Platforms של גרטנר ל-2022.

*לחצו כאן כדי לתזמן הדגמה של פלטפורמת מודיעין קבלות ההחלטות של Pyramid.

"ב-2021 הכפילה Pyramid את המאמצים בתחום ארכיטקטורת השאילתות הישירות שלה, ושיפרה את הביצועים של PYRANA, מנוע השאילתות הישירות שלה, עבור שאילתות SQL ו-MDX כאחד. Pyramid גם הוסיפה יכולות רבודות חדשות ושדרגה קיימות ברחבי הפלטפורמה - תוך שהיא נוגעת בכל ההיבטים מהכנת נתונים ועד גילוי, דרך אנליטיקה ממוכנת ותובנות. השנה, פירמידה הוסיפה גם 15 שיפורים לכלים החכמים שלה, כולל תבנית חדשה לגילוי אוטומטי כדי להניע הסברים, ניתוח מניעים מרכזיים ולוגיקה של משפיענים".3

מהו דו"ח היכולות הקריטיות של גרטנר? (מקור: גרטנר)

מסמך היכולות הקריטיות הוא ניתוח השוואתי המדרג מוצרים או שירותים מתחרים מול קבוצה של מבדלים קריטיים שזוהו על ידי גרטנר. הוא מראה לך אילו מוצרים או שירותים מתאימים ביותר לתרחישי שימוש שונים כדי לספק עצות מעשיות לגבי המוצרים/שירותים שעליכם להוסיף לרשימות הקצרים של הספקים שלכם להערכה נוספת.

כדו"ח מלווה לרבעון הקסם של גרטנר, הוא מספק תובנות מעמיקות יותר לגבי הצעות המוצרים והשירותים של ספקים על ידי הרחבת הניתוח מרבעון הקסם. השתמשו במחקר זה כדי להמשיך ולחקור דירוגי מוצרים ושירותים בהתבסס על יכולות מפתח המוגדרות לתרחישי שימוש חשובים ומבדילים.

מודיעין קבלת החלטות שלם ואחוד

פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid מספקת תובנות מונעות נתונים לכל אחד כדי לקבל החלטות מהירות וחכמות יותר. הפלטפורמה של Pyramid מספקת גישה מיידית לכל נתון, מאפשרת שירות עצמי מנוהל וממוכן לכל אדם, ומשרתת כל צורך באנליטיקה, מהפשוט ועד המורכב. על ידי שילוב ייחודי של הכנת נתונים, אנליטיקה עסקית ומדעי נתונים בפלטפורמה אחת משולבת עם בינה מלאכותית בסביבה אחת, הפלטפורמה של Pyramid מפחיתה עלויות ומורכבות תוך האצת צמיחה וחדשנות. זה מאפשר גישה אסטרטגית כלל ארגונית לבינה עסקית ואנליטיקס.

פלטפורמת מודיעין קבלת ההחלטות של Pyramid מדורגת ב-4.5 כוכבים בסולם של 1 עד 5 ומבוססת על 116 ביקורות על Gartner Peer Insights. Peer Insights™ היא פלטפורמת הדירוגים והביקורות מונעת עמיתים של גרטנר עבור פתרונות ושירותי IT ארגוניים המכסה למעלה מ-300 שווקי טכנולוגיה ו-3,000 ספקים (מקור: Gartner Peer Insights).

ציטוטים

עומרי קוהל, מנכ"ל ומייסד שותף של Pyramid Analytics : "בשנת 2017, ושוב ב-2019, גרטנר הצהירה כי אנליטיקה רבודה היא העתיד של הנתונים והאנליטיקה3. אנחנו חושבים שהעתיד הגיע. פלטפורמת מודיעין קבלת ההחלטות של Pyramid ממנפת לימוד מכונה וטכניקות בינה מלאכותית כדי לשנות את האופן שבו תוכן אנליטי מפותח, נצרך ומשותף. הפלטפורמה של Pyramid מספקת גישה מיידית לכל נתון, עונה על כל צורך באנליטיקה, ומתאימה חוויות אנליטיות לכל אדם שירוויח מהגישה לשילוב רב העוצמה של נתונים ואנליטיקה כדי לקבל החלטות חכמות. וזה כולם".

אודות פירמיד אנליטיקס

Pyramid היא ספקית פלטפורמת מודיעין חלוצית לקבלת החלטות. מודיעים לקבלת החלטות הוא הדבר הבא באנליטיקה. פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid מספקת תובנות לכל אחד לקבל החלטות מהירות וחכמות יותר. הפלטפורמה של Pyramidמספקת גישה מיידית לכל נתון, מאפשרת שירות עצמי מנוהל וממוכן לכל אדם, ומשרתת כל צורך באנליטיקה, מהפשוט ועד המורכב. על ידי שילוב ייחודי של הכנת נתונים, אנליטיקה עסקית ומדעי נתונים בהנחיית בינה מלאכותית ובסביבה אחת, הפלטפורמה של Pyramid מפחיתה עלויות ומורכבות תוך האצת צמיחה וחדשנות. זה מאפשר גישה אסטרטגית כלל ארגונית לבינה עסקית ואנליטיקה. יותר ממיליון מקבלי החלטות מסתמכים על פירמידה כדי לקבל החלטות מהירות וחכמות יותר. תזמנו הדגמה.

פירמיד אנליטיקס מאוגדת באמסטרדם ויש לה משרדים במרכזי חדשנות ועסקים גלובליים, כולל בלונדון, בניו יורק ותל אביב. הצוות שלנו חי ברחבי העולם כי גיאוגרפיה לא צריכה להיות מחסום לכישרון והזדמנות. בין המשקיעים ניתן למנות את Jerusalem Venture Partners(JVP), סקויה קפיטל ו- Viola Growth. קבלו מידע נוסף ב-Pyramid Analytics.

גלריית תמונות/מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/52715059/en

ליצירת קשר

UK / Ireland, Europe: Susie Evershed
Resonance PR: +44 (0)208 819 3170
[email protected]

North America: Heather Racicot
Resonance PR: +1 360-632-5616
[email protected]

Chas Kielt
Vice President of Global Corporate Communications and Partner Marketing, Pyramid Analytics
617.687.3371
[email protected]

מקור: Pyramid Analytics

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
תרו תפרסם את תוצאות השנה המלאה ב-26 במאי 2022
תרו תעשיות פרמצבטיקה בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה היום שבכוונתה לפרסם את התוצאות הכספיות שלה לשנה שהסתיימה ב-31 במרץ 2022 אחרי סגירת השוק ביום חמישי, ה-26 במאי 2022.

Elektros, Inc (OTC:ELEK) מבטיחה הקמת צי של רכבי Tesla, Inc כדי להשיק את חטיבת השכרת המכוניות הכל חשמליות שלה
Elektros (OTC PINK:ELEK), מובילה מתפתחת בתעשיית הרכב החשמלי, הודיעה שהחברה יזמה הזמנת רכש של מספר כלי רכב מ-Tesla, Inc כדי להזניק את חטיבת השכרת המכוניות הכל חשמליות של החברה

Mainz Biomed ומעבדות דנטה מכריזים על שותפות למסחור של ColoAlert באירופה ובאיחוד האמירויות הערביות
Dante Labs היא מובילה עולמית בתחום הגנומיקה והרפואה המדויקת Mainz מתמקדת באופן בלעדי בפיתוח כלי אבחון מהדור הבא לגילוי מוקדם של סרטן

Centrient Pharmaceuticals מכריזה על השגת ציון דרך משמעותי בייצור נקי של אנטיביוטיקה
היא החברה הראשונה שהכריזה בפומבי על תאימות של 100% ל-PNEC עבור כל מגוון מוצרי האנטיביוטיקה שלה לנטילה דרך הפה

ביקורת מחזמר- ינטל – אהבה בלתי אפשרית בחדרי חרדים – בית צבי
ינטל, העולה בבית צבי בתיאטרון רמת גן הוא מחזמר מרגש העוסק באהבה בלתי אפשרית בקרב קהילה חרדית בפולין , בתחילת המאה העשרים , ודן גם בהתמודדות האישה היהודייה עם גישת הרבנות לאופן חינוכה. ההפקה בבית צבי מאופיינת בלהקה ברוכת כישרונות מעולים של שחקנים, רקדנים וזמרים ושזורה בשירים יפים ומוזיקה קולחת .

ננוקס מודיעה על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2022 ומספקת עדכון עסקי
NANO-X IMAGING LTD )נאסד"ק: NNOX), חברת טכנולוגיית הדמיה רפואית חדשנית, הודיעה היום על התוצאות הכספיות לרבעון הראשון שהסתיים ביום 31 במרץ 2022 ומספקת עדכון עסקי.

מרי קיי משתפת פעולה עם שותפים אירופיים לתמיכה בפרויקטים מקומיים לשיקום שוניות של צדפות
שוניות של צדפות מועילות לבני האדם ולסביבה באמצעות חבילה של שירותי מערכת אקולוגית. צדפה אחת יכולה לסנן עד 240 ליטר מים ביום, וכתוצאה מכך נוצרת איכות מים טובה ומתהווה בהירות מים מוגברת ובכך ניתן לתמוך בקהילה ייחודית ומגוונת מאוד של דגים ומינים ימיים חסרי חוליות.

Advance Local הוא לקוח חדש של Sophi.io
Advance Local, מקבוצות המדיה הגדולות בארצות הברית המפעילה 10 ארגוני חדשות ומידע מובילים ומגיעה ל-55 מיליון אנשים מדי חודש, השיגה פי ארבע מיעד ההרשמה שלה באמצעות Sophi Content Paywall Engine. מול לחצים פרסומיים שהוחרפו בגלל קוביד-19, Advance Local הגדילה את המרות המנויים ב-45% באמצעות Sophi.io , פלטפורמת מיכון, מיטוב וחיזוי מבוססת בינה מלאכותית שפותחה בידי The Globe and Mail.

Velocity Global מגייסת 400 מיליון דולר בסבב צמיחה מסדרה ב'
Velocity Global, הספקית המובילה של פתרונות כישרונות גלובליים, הודיעה היום כי גייסה 400 מיליון דולר בסבב הגיוס שלה מסדרה ב', ובכך הגדילה את הערכת השווי של החברה פי שבעה לעומת התקופה המקבילה אשתקד.

Metanomic רוכשת את Intoolab, מפתחי מנוע הבינה המלאכותית הראשון המבוסס על רשת בייסאנית
הרכישה תעזור למפתחים ליצור כלכלות משחקי וידאו וחוויות Web3 טובות יותר באמצעות תובנות עמוקות על שחקנים וניתוח נתונים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI