דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים SOLVE FSHD מכריזה על מינוי המנהלת הביצועית ד"ר אווה צ'ין ומבנה הון סיכון-פילנתרופי
SOLVE FSHD מכריזה על מינוי המנהלת הביצועית ד"ר אווה צ'ין ומבנה הון סיכון-פילנתרופי
חיים נוי 13/05/22 |  צפיות: 76

SOLVE FSHD מכריזה על מינוי המנהלת הביצועית ד"ר אווה צ'ין ומבנה הון סיכון-פילנתרופי

פותר את מודל הפילנתרופיה עבור המיזם של FSHD. המודל יאפשר ל-SOLVE FSHD להיות עצמאי כלכלית באמצעות החזר על השקעות

ןנקובר, קולומביה הבריטית, 11 במאי 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

מודל הפילנתרופיה של FSHD

פותר את מודל הפילנתרופיה עבור המיזם של FSHD. המודל יאפשר ל-SOLVE FSHD להיות עצמאי כלכלית באמצעות החזר על השקעות

לאחר ההשקה עטורת התשבחות האחרונה של SOLVE FSHD , הארגון שמח להכריז באופן רשמי על מינויה של ד"ר אווה צ'ין למנהלת ביצועית. מייסד SOLVE FSHD, צ'יפ ווילסון, התחייב באופן אישי להיקף של 100 מיליון דולר למציאת תרופה למחלת ניוון שרירי פנים (FSHD), מחלה נדירה בה שאובחנה בו בגיל 32. בתפקיד המנהלת הביצועית הבכירה של SOLVE FSHD, ד"ר צ'ין תהיה אחראית להתאמת מטרות הארגון למומחיות של חוקרים, מדענים וחברות כדי לקדם ולממן את הגילוי והפיתוח של טיפולים חדשים ל-FSHD.

"הניסיון וההתמחות של ד"ר צין במחלות נוירו-שריריות נדירות מוסיפים ערך עצום לארגון שלנו. אנו נרגשים לזכות במומחיות ובהדרכה שלה כדי להשיג את מטרת הארגון למצוא תרופה ל-FSHD עד דצמבר 2027", אומר צ'יפ ווילסון, מייסד SOLVE FSHD . הוא הוסיף, "בתוך מספר שבועות בלבד מהשקת הארגון, SOLVE FSHD קיבלה מענה אדיר לקריאה לבקשות למענקים מוסמכים וטכנולוגיות טיפוליות חדשות, והן ייבחנו בהנהגתה של ד"ר צ'ין. בנוסף, היא עבדה ללא לאות לבניית בריתות חזקות בתעשייה עבור SOLVE FSHD, העריכה מקרוב את הפרויקטים המרגשים שעומדים למימון, והקלה על הזדמנויות שיתופיות לקבלת מימון ברחבי המגזר האקדמי והתעשייה לטובת מחקר ופיתוח תרופות FSHD".

ד"ר צ'ין קיבלה את הדוקטורט שלה בפיזיולוגיה מאוניברסיטת ווטרלו בקנדה והשלימה את הכשרת הפוסט-דוקטורט באוניברסיטת סידני, אוסטרליה ובמרכז הרפואי UT Southwestern בדאלאס, בה התמקדה בסידן תוך תאי בעייפות שרירים ובבקרת תעתוק גנים לקביעת סוגי סיבים ופלסטיות של השריר.

"אני גאה להצטרף לצוות Solve FSHD, לתמוך בצ'יפ ובמשפחת וילסון במשימתנו לשפר את איכות החיים עבור אלה שנפגעו ממחלות עצב-שריר נדירות באמצעות מימון של פרויקטי מחקר מוסמכים ומחקר פרה-קליני וקליני שיאיצו מציאת תרופה ל-FSHD", אמרה ד"ר אווה צ'ין.

הקריירה של ד"ר צ'ין נמתחת על פני האקדמיה ותעשיית והתרופות, עם תפקידים קודמים בפייזר, אוניברסיטת מרילנד, MyoTherapeutics, Cytokinetics ו-NMD Pharma. בתקופת היותה בבפייזר, אווה שינתה את הקריירה שלה ממחקר אקדמי המתמקד במנגנונים תאיים ומולקולריים של תפקוד השריר לגילוי ופיתוח טיפולים ממוקדים לשרירים. במהלך חמש השנים האחרונות, היא הובילה את הפיתוח הלא-קליני של מועמדים רבים לתרופות בניסויים קליניים ל-ALS, SMA, מיאסטניה גרביס וקרדיומיופתיה היפרטרופית.

תחת הדרכתה של ד"ר צ'ין, מודל המימון הפילנתרופי של Solve FSHD ינצל באופן אסטרטגי את המחויבות הכספית של ווילסון כדי לתמוך במענקים הראשוניים, השקעות בחברות בשלבים מוקדמים המתמקדים ב-FSHD וכדי לתמרץ חברות תרופות בתחום המחלות הנוירו-שריריות כדי שיגבירו את ההתמקדות שלהן ב-FSHD. מודל הפילנתרופיה של המיזם יאפשר לארגון להיות בר-קיימא באופן כלכלי באמצעות החזר על השקעות. ההשקעות בהזדמנויות מחקר ברות קיימא, אם כי בעלות סיכון גבוה, עשויות להוביל השקעה מחדש בארגון כדי לתמוך בהמשך ביוזמות מימון ומענקים.

"כדי לנצל את ההתקדמות האחרונה בתחום הטיפול הגנטי, SOLVE FSHD בנה פלטפורמת מימון יצירתית כדי להקל על פיתוח טיפולים המאטים במהירות, עוצרים או אפילו הופכים חולשה ל-FSHD", אמר ד"ר ג'ון דיי, MD, Ph.D, מנהל התוכנית לרפואה נוירו-שרירית באוניברסיטת סטנפורד.

"ההצטרפות של מישהי עם הניסיון והיכולות של ד"ר אווה צ'ין ל-SOLVE FSHD הינה קריטית לביסוס התוכנית הקפדנית מבחינה מדעית הדרושה כדי להגדיר ולאמת טיפולים בטוחים ויעילים במהירות האפשרית", אמר ד"ר ג'ון דיי, MD, Ph.D, רפואה נוירו-שרירית, המרכז הרפואי למדעי המוח בסטנפורד.

אודות Solve FSHD

Solve FSHD מממנת פעילויות מחקר ופיתוח חדשניות של ביוטכנולוגיה וביופארמה המאיצות טיפולים חדשניים בטיפול במחלת ניוון שרירים (FSHD). הוא ממומן במלואו ונוצר על ידי היזם והפילנתרופ הקנדי צ'יפ וילסון. המייסד של חברת הלבשה אתלטית בהשראת יוגה Lululemon Athletica inc. חי עם FSHD במשך שלושת העשורים האחרונים של חייו. הוא התחייב לתרום 100 מיליון דולר מכספו כדי ליצור את Solve FSHD ולהניע מימון לפרויקטים שמתאימים למשימת הארגון: להאיץ את המחקר לטיפולים חדשים ולמצוא תרופה להפרעה עד 2027.

הודעות עתידיות למימון מענקים יהיו זמינות באתר האינטרנט של Solve FSHD  :

https://solvefshd.com/

עבור חברות בשלבים מוקדמים, צרו קשר עם Solve FSHD באמצעות האימייל [email protected]

אם יש לך FSHD וברצונך לברר על ניסויים קליניים או להיכלל ברישום FSHD - בקרו באתר האינטרנט של Solve FSHD - https://solvefshd.com/

לבירורים בתקשורת או לבקשת ראיון לתקשורת, אנא צרו קשר:

Kamran Shaikh, Account Director
PR Associates
[email protected]
778-846-5406

תמונת יח"צ המצורפת להודעה לעיתונות זו, זמינה בכתובת:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/0e87aacb-92f4-4723-9e7e-e24021cff5f7

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
תרו תפרסם את תוצאות השנה המלאה ב-26 במאי 2022
תרו תעשיות פרמצבטיקה בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה היום שבכוונתה לפרסם את התוצאות הכספיות שלה לשנה שהסתיימה ב-31 במרץ 2022 אחרי סגירת השוק ביום חמישי, ה-26 במאי 2022.

Elektros, Inc (OTC:ELEK) מבטיחה הקמת צי של רכבי Tesla, Inc כדי להשיק את חטיבת השכרת המכוניות הכל חשמליות שלה
Elektros (OTC PINK:ELEK), מובילה מתפתחת בתעשיית הרכב החשמלי, הודיעה שהחברה יזמה הזמנת רכש של מספר כלי רכב מ-Tesla, Inc כדי להזניק את חטיבת השכרת המכוניות הכל חשמליות של החברה

Mainz Biomed ומעבדות דנטה מכריזים על שותפות למסחור של ColoAlert באירופה ובאיחוד האמירויות הערביות
Dante Labs היא מובילה עולמית בתחום הגנומיקה והרפואה המדויקת Mainz מתמקדת באופן בלעדי בפיתוח כלי אבחון מהדור הבא לגילוי מוקדם של סרטן

Centrient Pharmaceuticals מכריזה על השגת ציון דרך משמעותי בייצור נקי של אנטיביוטיקה
היא החברה הראשונה שהכריזה בפומבי על תאימות של 100% ל-PNEC עבור כל מגוון מוצרי האנטיביוטיקה שלה לנטילה דרך הפה

ביקורת מחזמר- ינטל – אהבה בלתי אפשרית בחדרי חרדים – בית צבי
ינטל, העולה בבית צבי בתיאטרון רמת גן הוא מחזמר מרגש העוסק באהבה בלתי אפשרית בקרב קהילה חרדית בפולין , בתחילת המאה העשרים , ודן גם בהתמודדות האישה היהודייה עם גישת הרבנות לאופן חינוכה. ההפקה בבית צבי מאופיינת בלהקה ברוכת כישרונות מעולים של שחקנים, רקדנים וזמרים ושזורה בשירים יפים ומוזיקה קולחת .

ננוקס מודיעה על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2022 ומספקת עדכון עסקי
NANO-X IMAGING LTD )נאסד"ק: NNOX), חברת טכנולוגיית הדמיה רפואית חדשנית, הודיעה היום על התוצאות הכספיות לרבעון הראשון שהסתיים ביום 31 במרץ 2022 ומספקת עדכון עסקי.

מרי קיי משתפת פעולה עם שותפים אירופיים לתמיכה בפרויקטים מקומיים לשיקום שוניות של צדפות
שוניות של צדפות מועילות לבני האדם ולסביבה באמצעות חבילה של שירותי מערכת אקולוגית. צדפה אחת יכולה לסנן עד 240 ליטר מים ביום, וכתוצאה מכך נוצרת איכות מים טובה ומתהווה בהירות מים מוגברת ובכך ניתן לתמוך בקהילה ייחודית ומגוונת מאוד של דגים ומינים ימיים חסרי חוליות.

Advance Local הוא לקוח חדש של Sophi.io
Advance Local, מקבוצות המדיה הגדולות בארצות הברית המפעילה 10 ארגוני חדשות ומידע מובילים ומגיעה ל-55 מיליון אנשים מדי חודש, השיגה פי ארבע מיעד ההרשמה שלה באמצעות Sophi Content Paywall Engine. מול לחצים פרסומיים שהוחרפו בגלל קוביד-19, Advance Local הגדילה את המרות המנויים ב-45% באמצעות Sophi.io , פלטפורמת מיכון, מיטוב וחיזוי מבוססת בינה מלאכותית שפותחה בידי The Globe and Mail.

Velocity Global מגייסת 400 מיליון דולר בסבב צמיחה מסדרה ב'
Velocity Global, הספקית המובילה של פתרונות כישרונות גלובליים, הודיעה היום כי גייסה 400 מיליון דולר בסבב הגיוס שלה מסדרה ב', ובכך הגדילה את הערכת השווי של החברה פי שבעה לעומת התקופה המקבילה אשתקד.

Metanomic רוכשת את Intoolab, מפתחי מנוע הבינה המלאכותית הראשון המבוסס על רשת בייסאנית
הרכישה תעזור למפתחים ליצור כלכלות משחקי וידאו וחוויות Web3 טובות יותר באמצעות תובנות עמוקות על שחקנים וניתוח נתונים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI