דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים מודל הפריסה הרב-ארגוני של Napier מאפשר עלות מופחתת עבור ארגונים תחת רגולציה
מודל הפריסה הרב-ארגוני של Napier מאפשר עלות מופחתת עבור ארגונים תחת רגולציה
חיים נוי 22/06/22 |  צפיות: 44

 

מודל הפריסה הרב-ארגוני של Napier מאפשר עלות  מופחתת עבור ארגונים תחת רגולציה

לונדון, 21 ביוני 2022, (BUSINESS WIRE):

Napier, ספקית של פתרונות מובילים לעמידה ברגולציות ללחימה בפשעים פיננסיים, הכריזה על יכולת פריסה מרובת ארגונים עבור חברות תחת רגולציה המעוניינות לפשט ולהרחיב את טכנולוגיות הניהול לסיכוני פשיעה פיננסית שלהן על פני מספר ישויות עסקיות.

היכולת הרב-ארגונית של Napier היא גישה רב-תכליתית לפריסת הענן RegTech המציעה לחברות את ההזדמנות לפרוס את הטכנולוגיה שלה על פני מספר מיקומים גיאוגרפיים ויחידות עסקיות בסביבת חכירה אחת, תוך הפרדה והגדרת הפתרון כך שיתאים בצורה הטובה ביותר לדרישות המסוימות של כל עסק.

הגישה הרב-ארגונית סוגרת את הפער הטכני האחרון בין ביצועים מיטביים לבין היתרונות של סביבת חכירה אחת. היא מאפשרת בקרות ניהול סיכונים ברורות בתוך כל אחת מהיחידות העסקיות המופרדות של החברה, ואלה מתואמות לדרישות אבטחת המידע המחמירות ולהתחייבויות הרגולטוריות שלהן. ההקצאה מתבססת על אבטחת המערכת בראש סדר העדיפויות, והיא מסירה סיכונים טכנולוגיים ותפעוליים על ידי מתן שליטה מלאה לארגונים על ייעוד ההרשאות, הגישה לנתונים וניהול תזרמי העבודה בתוך היחידות העסקיות שלהם.

פתרון זה מציע לארגונים הפחתה ניכרת בעלות הבעלות הכוללת, שכן הוא מאפשר לחברות להגדיל את פריסת טכנולוגיית ניהול סיכוני הפשיעה הפיננסית של Napier בגישה יעילה יותר, תוך הסרת הדרישה ליישם חכירה חדשה בודדת עבור כל יחידה עסקית.

ג'וליאן דיקסון, מייסד ומנכ"ל ב-Napier, אמר: "בתקופות שבהן ארגונים נמצאים בלחץ להתמודד עם אתגרי פשיעה פיננסית על רקע שיעורי אינפלציה מדהימים ועלייה בעלויות, היכולת ליישם טכנולוגיה במהירות וביעילות היא המפתח להצלחה תפעולית. אנו מכירים את המאבקים האמיתיים שחברות בכל הגדלים מתמודדות מולם בכל הנוגע לאיזון בין יעדים עסקיים והכנסות לבין עמידה בדרישות הרגולטוריות.

"זו הסיבה שמתן האפשרות לחברות להרחיב את היכולות לעומק ולרוחב שלהן ללא צורך בהטמעת חכירה בודדה חדשה עבור כל יחידה עסקית מציעה הפחתה ניכרת בעלות הבעלות הכוללת. אנו נרגשים להביא את היכולת הזו לשוק והקדשנו את מיטב המוחות ב-Napier לפיתוח יכולת חדשה זו שאנו יודעים שתחולל מהפכה בדרך שבה לקוחותינו ניגשים לציות לרגולציות".

החידוש האחרון של Napier מועיל לכל המוסדות הפיננסיים המפוקחים הזקוקים לוודאות, בהירות ויעילות בניהול סיכוני הפשיעה הפיננסית שלהם על פני מספר ישויות עסקיות, ורוצים להרוויח באותו הזמן את החיסכון ואת יתרונות האבטחה של סביבת חכירה אחת.

ליצירת קשר:

John Sullivan
[email protected]
+44(0)300-124-6100

מקור: Napier.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Juniper Research: ההוצאה על מעקב אחר נכסים תגיע ל-45 מיליארד דולר באופן גלובלי עד 2027, כאשר רשתות האספקה ​​מחפשות קישוריות רציפה לנכסים
מחקר חדש של Juniper Research מצא כי ההוצאה הגלובלית לצורך מעקב אחר נכסים של הארגונים תגדל מ-16 מיליארד דולר ב-2022 ל-45 מיליארד דולר ב-2027 - צמיחה משמעותית של 184%.

Slingshot Biosciences, Inc משתפת פעולה עם Almog Diagnostic להפצת תאים סינתטיים ברחבי ישראל
Slingshot Biosciences, Inc, היצרנית של תאים סינתטיים המציעים דיוק עקבי ובקרה מדויקת כדי להחליף בקרות דם ורקמות לא עקביות לשימוש בזרימה ציטומטרית ושווקים ביוטכנולוגיים אחרים, הודיעה על הרחבת ערוץ ההפצה שלה באמצעות הסכם חדש עם Almog Diagnostic, חברה פרטית שהוקמה ב-1987 ופעילה מאז בשוק הביוטק הישראלי.

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- Dentsply Sirona Inc. שצברו עודף הפסדים לעבור ייעוץ
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- Dentsply Sirona Inc. שצברו עודף הפסדים לעבור ייעוץ לפני המועד החשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – XRAY

רוזן, יועץ מכובד למשקיעים, מעודד את המשקיעים ב- Axsome Therapeutics, Inc. לעבור ייעוץ
רוזן, יועץ מכובד למשקיעים, מעודד את המשקיעים ב- Axsome Therapeutics, Inc. לעבור ייעוץ בטוח לפני מועד אחרון חשוב של 12 ביולי בתביעה ייצוגית בניירות ערך – AXSM

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- Digital Turbine, Inc. שצברו עודף הפסדים לעבור ייעוץ
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- Digital Turbine, Inc. שצברו עודף הפסדים לעבור ייעוץ בטוח לפני מועד אחרון חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – APPS

התראת מועד אחרון למשקיעי CS: רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- Credit Suisse Group AG שצברו עודף הפסדים לעבור ייעוץ
התראת מועד אחרון למשקיעי CS: רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- Credit Suisse Group AG שצברו עודף הפסדים לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב של יום שלישי בתביעה ייצוגית בניירות ערך – CS

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- CareDx, Inc. שצברו עודף הפסדים לעבור ייעוץ
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- CareDx, Inc. שצברו עודף הפסדים לעבור ייעוץ בטוח לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – CDNA

יותר מאינסוף! השקת מוצר גלובלי חדש של VOOPOO תתרחש ב-29 ביוני באינטרנט
חברת VOOPOO, מותג אטומיזציה אלקטרונית מוביל בעולם, פרסמה ספירה לאחור באתר הרשמי שלה החל ב-23 ביוני לקראת השקת מוצר חדש בנושא "יותר מאינסוף". ההשקה תתקיים בשעה 22:00 (GMT+8) ב-29 ביוני. כהשקת המוצר החדש הראשון של VOOPOO השנה, מה שיוצג בהשקה יהיה בולט במיוחד.

Pyramid Analytics נבחרה כפיינליסטית עבור 2022 Ventana Research Digital Innovation Awards
פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid מופיעה לראשונה ברשימה הקצרה של האנליטיקה

Audax Private Equity מכריזה על השקעת אסטרטגית ב-BlueCat Networks
Audax Private Equity (Audax) הודיעה על חתימת הסכם סופי לביצוע השקעת צמיחה אסטרטגית ב-BlueCat Networks (BlueCat), ספקית מובילה של תוכנות תשתית קריטיות למשימה. התנאים הכספיים של העסקה לא נחשפו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI