דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים NielsenIQ מאיצה את הרחבת אסטרטגיית הקמעונאות הגלובלית עם הוספת מנהלת למעבדת הקמעונאות, דואן אי. נורוול
NielsenIQ מאיצה את הרחבת אסטרטגיית הקמעונאות הגלובלית עם הוספת מנהלת למעבדת הקמעונאות, דואן אי. נורוול
חיים נוי 28/06/22 |  צפיות: 434

NielsenIQ מאיצה את הרחבת אסטרטגיית הקמעונאות הגלובלית עם הוספת מנהלת למעבדת הקמעונאות, דואן אי. נורוול

שיקאגו, 27 ביוני 2022, (BUSINESS WIRE):

NielsenIQ חיזקה את הפרקטיקה הקמעונאית הגלובלית המובילה שלה עם צירופה של דואן אי. נורוול כמנהל גלובלי של מעבדת הקמעונאית החדשה שהקימה NielsenIQ לאחרונה. בתפקידה החדש, נורוול תוביל צוות מתקדם שנוצר כדי לזהות טוב יותר את צרכי הלקוחות הקמעונאיים, לתכנן פתרונות ולאפשר לקמעונאים להשתמש בחבילת המוצרים המלאה של NielsenIQ כדי שתעזור להם להניע את העסק שלהם. נורוול תבנה אסטרטגיית מכירות וניהול מסחרי שמטרתה להרחיב את המיקוד האנליטי הקמעונאי של NielsenIQ ולאפשר צמיחה בתוך היחידה העסקית.

"המעבדה הקמעונאית של NielsenIQ היא חלק חשוב אסטרטגיית הקמעונאות הגלובלית ומהצלחת החברה שלנו, והידע והרקע המובילים בתעשייה של דואן בשוק הגלובלי מספקים נקודת מבט נדירה אודות האקלים הקמעונאי הנוכחי", אמר דייוויד ג'ונסון, נשיא גלובלי לקמעונאות ב- NielsenIQ. "הניסיון הנרחב שלה מיד ראשונה ישפר את מגוון פתרונות הלקוח המוכנים הרחב שלנו ויוסיף עומק משמעותי לצוות הקמעונאי שלנו. אנו שמחים כי NielsenIQ ממשיכה למשוך את הכישרונות הטובים ביותר של הוגים חדשניים ומנהיגים בעלי חזון".

נורוול היא מנהיגה עסקית בעלת חזון עם רקורד מוכח של הצלחה וניסיון קמעונאי נרחב. המומחיות שלה בניתוח נתוני צרכנים ויצרנים, בגישור בין פתרונות מורכבים לפתרון בעיות עסקיות ובניהול רווח והפסד ואסטרטגיה עסקית מונחית צרכנים יאפשרו לנו לספק תוצאות עסקיות חזקות וארוכות טווח.

"המעבר ל-NielsenIQ הוא מרגש עבורי, כי המוניטין של החברה בשירות לקוחות מעולה ומסירותה לאספקת אנליטיקה מומחית למגמות צרכנים ומגמות שוק הינו ללא תחרות", אמרה דואן אי. נורוול. "נמשכתי גם למעבדת הקמעונאות החדשה של החברה, תפיסת מעבדה חדשנית אמיתית המאפשרת גילוי של בעיות השורש של הקמעונאים, יכולת לטפל בבעיות אלו והזדמנות להפיק רווחים מהחוזקות של הקמעונאי. אני מצפה להניב תוצאות עסקיות חזקות על ידי הובלה ופיתוח של צוות מגוון של הוגים חדשניים ואנשי מקצוע מוכשרים במעבדה הקמעונאית של NielsenIQ".

לפני שהצטרפה ל-NielsenIQ, נורוול בילתה יותר מ-10 שנים ב-Walmart, שם שימשה כסוחרת בכירה וגם כמשווקת בקטגוריות בתחום המזון, החומרים המתכלים והיופי. היא זכתה להכרה עם פרסי תעשיה שונים, כולל Merchandising Excellence Impact Award של Walmart ו-Risk Thinking Award של Walmart. בנוסף, נורוול הוצגה כדוברת ראשית באירועים רבים בתעשייה והודגשה כמנהלת "די חזקה" בתעשיית היופי בידי המגזין Essence, במאמר "נשים שחורות ביופי: 15 מנהלות יופי שמשנות את התעשייה".

אודות NielsenIQ

NielsenIQ, חברת שירותי מידע גלובלית, מספקת את תקן הזהב במדידות צרכניות וקמעונאיות, באמצעות ההבנה המחוברת, השלמה והאפשרית ביותר של הצרכן הגלובלי המתפתח בכל הערוצים. NielsenIQ היא מקור אמון לתעשיות שאנו משרתים, והחלוצה המגדירה את המאה הבאה של מדידות צרכניות וקמעונאיות. הנתונים, התובנות המחוברות, האנליטיקה והחיזוי שלנו מייעלים את הביצועים של יצרניות סחורות צרכניות ארוזות וחברות קמעונאיות, מקרבים אותן לקהילות שהן משרתות, ועוזרים להניע את הצמיחה שלהן.

חברת NielsenIQ, בית השקעות של Advent International, פועלת ביותר מ-90 שווקים, המכסים למעלה מ-90% מאוכלוסיית העולם. למידע נוסף, בקרו בכתובת NielsenIQ.com.

למידע נוסף:

Gillian Mosher
VP, Communication
Gillian.mosher@nielseniq.com

מקור:NielsenIQ

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
פלטפורמת המסחר האלקטרוני Ubuy בוחרת ב-Nuvei כדי להאיץ את הצמיחה הבינלאומית שלה
Ubuy מגיעה ללקוחות נוספים ברחבי העולם באמצעות האינטגרציה שלה לחבילת שיטות התשלום החלופיות המובילה בתעשייה של Nuvei

דאק קריק טכנולוגיות מכריזה על הזוכות הראשונות בפרסי שותפת השנה של Duck Creek Technologies לשנת 2023
כל אחת מבין שותפות אינטגרציית המערכות Accenture, Agne ו-Coforge; שותפות הפתרונות Copart, LexisNexis Risk Solutions, Quadient ו-Smart Communications and Consulting וכן שותפת הייעוץ Penguin Tech זכו להכרה בזכות חידושים טכנולוגיים משמעותיים עבור תעשיית הביטוח במהלך פסגת השותפים לשנת 2023 של Duck Creek

WPC Energy מציינת את סיומו של קונגרס הנפט העולמי ה-24 המוצלח בקלגרי
24WPC קידמה בברכה יותר מ-10,000 מבקרים, יותר מ-5,000 נציגים ונרשמים מ-111 מדינות

Quantexa ממנה בכירים מהתעשייה לוועדה המייעצת שלה כדי להאיץ תוכניות צמיחה
נשיא בלאקרוק לשעבר, מנכ"ל NHSX לשעבר ומנהל GCHQ לשעבר מביאים ניסיון עשיר בתעשייה מתחומי הפיננסים, הבריאות והביטחון הלאומי

WilsonHCG נבחרה לספקית ה-RPO הגלובלי מספר 1 ב-2023 RPO Baker’s Dozen List של HRO Today
WilsonHCG זכתה להכרה כספקית מיקור חוץ של תהליכי גיוס (RPO) מספר 1 2023 RPO Baker’s Dozen List של HRO Today.

קבוצת Apparel יוצרת עסקה רב-מותגית פורצת דרך עם Marquee Brands LLC, ומרחיבה את טביעת הרגל האופנתית ב-GCC ובהודו
קבוצת Apparel, קונגלומרט אופנה ולייף סטייל עולמי מוביל, מודיעה על הסכם רישוי מונומנטלי רב-מותגי עם Marquee Brands LLC, בעלת מותגים, המשווקת וחברת המדיה הנודעת.

Inuitive מטמיעה את ה-ISP IP של VeriSilicon במעבד ה-Vision AI שלה
פתרונות ה-IP של VeriSilicon ממוטבים ליישומי רובוטיקה ו- AR/VR/MRתובעניים.

Truecaller חושפת זהות מותג חדש ומאפייני זיהוי משודרגים ומבוססי בינה מלאכותית למניעת הונאה
הלוגו המשודרג מסמל התמקדות חזקה ומחודשת בפרטיות הצרכן ובאבטחה משודרגת של התקשורת העיצוב הכולל משמר את צבע ‘True blue’ המוכר, בשילוב סמל שיוצר זהות ברורה להגנה על המשתמשים מפני יישומי "העתקה" ויישומים מתחזים

הבינה המלאכותית יכולה כעת לסייע בהזמנת מסלול הטיולים המושלם
Guide to Europe מכריזה על חידוש פורץ דרך בתחום תכנון הנסיעות: Travis, כלי תכנון לנסיעות שמופעל באמצעות בינה מלאכותית, מספק כעת מסלולי טיולים ממוטבים על בסיס העדפות הלקוח, קרבה של אטרקציות, תמהיל ייחודי של נתוני ביקורת, שעות פעילות ומשתנים קריטיים נוספים.

Acino מרחיבה באופן משמעותי את הנוכחות והיכולות באמריקה הלטינית באמצעות רכישת M8 Pharmaceuticals
מעל 300 עובדי M8, פורטפוליו מוצרים והיקף תרופתי כדי לשפר את טביעת הרגל של Acino ואת מעמדה האסטרטגי בשווקים מרכזיים באמריקה הלטינית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI