דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Citeline ו-Norstella מתאחדים כדי להציע ללקוחות בתחום מדעי החיים חבילה מלאה של פתרונות מסחריים וקליניים
Citeline ו-Norstella מתאחדים כדי להציע ללקוחות בתחום מדעי החיים חבילה מלאה של פתרונות מסחריים וקליניים
חיים נוי 29/06/22 |  צפיות: 103

Citeline ו-Norstella מתאחדים כדי להציע ללקוחות בתחום מדעי החיים חבילה מלאה של פתרונות מסחריים וקליניים

הארגון החדש יסייע לחברות מדעי החיים לשפר את קבלת ההחלטות האסטרטגית ולהאיץ את המשימה להגיע למצב של גישה חלקה לטיפול, מהצינור ועד למטופל

יארדלי, פנסילבניה, 28 ביוני 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

Norstella, ארגון שעוזר לחברות מדעי החיים לנווט את המורכבות של מחזור החיים של התרופות, ו-Citeline (לשעבר Pharma Intelligence) - ספקית מובילה של מודיעין, נתונים ותוכנה מומחית לניסויים קליניים, פיתוח תרופות ועמידה ברגולציה - הודיעו על הסכם למיזוג החברות.

האיחוד של Norstella, המורכבת מארבעה ספקיות פתרונות פרמצבטיים בולטים - Evaluate, MMIT, Panalgo ו-The Dedham Group - עם Citeline יאפשר לחברה המשולבת להיות ממוקמת היטב עם יכולת לעזור לחברות מדעי החיים להגיע לחולים מהר יותר על ידי מתן מודיעין ותשובות נדרשות ללקוחות, מפיתוח קליני מוקדם ועד למסחור. מהלך זה משקף את המטרה המשותפת להפוך לספקית פתרונות מקצה לקצה, המסייעת לחולים לגשת לטיפולים מצילי חיים.

בעת שחברות מדעי החיים מניעות חדשנות לכיוון טיפולים מיוחדים יותר בכל תחומי המחלות, כולל אונקולוגיה ומחלות נדירות, ואוכלוסיות החולים הופכות לממוקדות יותר, הן צריכות לקבל החלטות קריטיות לגבי התרופות הנכונות שיישלחו לשוק, וזה כולל הגדרת ניסויים קליניים הממנפים את החידושים האחרונים בנתונים אמיתיים ומדע הנתונים - ועם נקודות קצה שלוקחות בחשבון בהחלטות המתייחסות להחזרים עתידיים - ובסופו של דבר, כיצד להגיע לחולים במצוקה.

"האצת חדשנות והבטחה שכל מטופל יקבל את הטיפול שהוא צריך הוא כוכב הצפון שלנו", אמר מנכ"ל Norstella, מייק גאלופ. "על ידי חיבור המודיעין קליני והמסחרי - יחד עם נתונים מהעולם האמיתי - החברה המשולבת תהיה ממוקמת היטב לעמוד במשימתה".

Norstella ו-Citeline ימלאו יחדיו תפקיד קריטי בסיוע ליצרניות התרופות לתכנן ולהתגבר על חסמי גישה, לא רק במהלך ניסויים קליניים אלא בכל שלב במחזור החיים של פיתוח תרופה. הפתרונות של Citeline, כולל פורטפוליו הניסויים הקליניים שלה, מספקים תובנות המשפרות את המהירות והיעילות של הניסויים הקליניים ומפחיתות סיכונים. כעת, הפתרונות של Citeline - יחד עם נתוני ה-PAR של MMIT ונכסי נתונים משלימים אחרים של Norstella - יכולים לקלב דחיפה מפלטפורמת Instant Health Data Analytics של Panalgo כדי לספק תשובות משנות משחק שישפרו את תזרימי העבודה וקבלת ההחלטות, ובסופו של דבר, יסייעו למוצרים להגיע לשוק ואל החולים מהר יותר מאי פעם.

"ב-Citeline המשימה שלנו היא להאיץ את החיבור בין טיפולים למטופלים ובין מטופלים לטיפולים. בסופו של דבר, השילוב הזה של יכולות מסחריות וקליניות יקדם את המשימה ויאפשר למנהלים בשוק התרופות לנהל את אסטרטגיית הפורטפוליו שלהם כמו שלא היה ניתן עד היום", אמרו רמזי האשם, מנכ"ל, וג'יי נדלר, יו"ר ביצועי ב-Citeline. "זה כולל החלטה איזו תרופה להביא לשוק, מהן האינדיקציות החדשות שצריך לחפש עבור תרופה, וכיצד לכוון מטופלים לניסויים קליניים מהר יותר ובעלות מופחתת. ועכשיו, זה כולל הבנה כיצד לתכנן ניסויים קליניים שמניבים את סוגי הנתונים שהמשלמים צריכים כדי לקבל החזר והחלטות לגבי הנוסחאות המתאימות".

"מדובר בעשיית שינוי בחייהם של חולים", אמר גאלופ. "המהלך הזה יעזור לנו להפוך את החזון שלנו של שוק בריאות חדשני ונגיש יותר למציאות".

המיזוג צפוי להיסגר במחצית השנייה של 2022 בכפוף לתנאי סגירה מקובלים ולאישורים רגולטוריים.

אודות Norstella

ב-Norstella המשימה שלנו פשוטה: לעזור למטופלים לקבל גישה לטיפולים מצילי חיים. Norstella מורכבת מכמה ארגונים בולטים – Evaluate, MMIT, Panalgo ו-The Dedham Group - שהתאחדו כדי להציע מגוון שלם של שירותי ייעוץ ופתרונות פרמצבטיים. כארגון אחד, Norstella מספקת ללקוחות בתחום מדעי החיים את הכלים והמומחיות הנכונים כדי לנווט במורכבות בכל שלב במחזור החיים של פיתוח התרופה, מהצינור ועד למטופל. למידע נוסף, בקרו בכתובת Norstellaאו עקבו אחרינו בלינקדאין.

אודות Citeline

Citeline (לשעבר Pharma Intelligence) מפעילה חבילה מלאה של הצעות בינה עסקית משלימות כדי לענות על הצרכים המתפתחים של אנשי מקצוע בתחום מדעי הבריאות כדי להאיץ את החיבור של טיפולים לחולים ולמטופלים לטיפולים. פתרונות ושירותים אלה, הממוקדים במטופלים, מספקים ומנתחים נתונים המשמשים להנעת החלטות קליניות, מסחריות ורגולטוריות הקשורות ליצירת הזדמנויות לצמיחה בעולם האמיתי.

הצוותים הגלובליים שלנו של אנליסטים, עיתונאים ויועצים מחזיקים את האצבע על הדופק של תעשיות התרופות, הביו-רפואה והמדטק, ומכסים את כל זה עם תובנות מומחים: מחלות מפתח, ניסויים קליניים, מו"פ ואישורים של תרופות, תחזיות שוק ועוד. לקבלת מידע נוסף על אחד השותפים המהימנים ביותר בעולם בתחום מדעי הבריאות, בקרו ב- Citeline.

לפרטים נוספים:

Melody Udell
Norstella
312-618-5968
[email protected]
 
Blair Dawson
Citeline
919-413-4616
[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אנטרה ביו מספקת דגשים עסקיים ותוצאות כספיות לרבעון השני של 2022
Entera Bio Ltd, (נאסד"ק: ENTX), מובילה בפיתוח תרופות המתבססות על מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה היום על תוצאותיה הכספיות והתפעוליות לרבעון שהסתיים ב-30 ביוני 2022.

Mary Kay Inc. ממשיכה בתמיכתה בהעצמת נשים בכנס אבן הפינה הבינלאומי של פורום הנשים בצ'ילה
מחקר בלעדי על התקדמות השוויון המגדרי ב-25 השנים האחרונות ב-18 מדינות באמריקה הלטינית נחשף

פלטפורמת Anomali מקדמת יכולות זיהוי ותגובה מונעות מודיעין ומונעת שיבושים עסקיים תוך מיטוב של הוצאות האבטחה
יכולות חדשות ממשיכות את ההתמקדות של Anomali כדי לאפשר לתאגידים ארגוניים להישאר צעד אחד לפני היריבים

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- Outset Medical, Inc.לעבור ייעוץ
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- Outset Medical, Inc.לעבור ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – OM

OKX ולינקדאין פרסמו יחדיו את דו"ח הכישרונות העולמי של תעשיית הבלוקצ'יין
*ההיצע והביקוש של כישרונות בתחום הבלוקצ'יין העולמי יוצא מאיזון בגלל חוסר במועמדים *הביקוש לכישרון ליבה עבר מהתמקדות בפיננסים להתמקדות טכנית

Insilico Medicine מכריזה על השקעה חדשה בהובלת חברת Prosperity7 Ventures הנתמכת בידי Aramco, ומביאה את סך המימון בסדרה D ל-95 מיליון דולר
* Insilico Medicineמכריזה על סגירת סבב סדרה D2 שלה, נתון שמביא את סך המימון מסדרה D ל-95 מיליון דולר, למרות חוסר הוודאות בשוק

Lakemore Partners ממנה את פול גיירה כיו"ר ועדת הביקורת
Lakemore Partners LTD והישויות האחרות בקבוצה שלה (Lakemore), חברת השקעות אשראי פרטית מובילה המשקיעה בעיקר בשליטה בהון CLO, הודיעה כי מינתה את פול גיירה ליו"ר העצמאי של ועדת הביקורת של Lakemore Partners.

Legit Security הכריזה על תמיכה במסגרות ציות חדשות כדי להגביר את האבטחה והשלמות של שרשרת אספקת התוכנה
ניקוד סיכונים בזמן אמת, ניטור סחיפה, אנטי-שיבוש ואימות מוצא נדרשים יותר ויותר כדי להבטיח שרשרת אספקת תוכנה מאובטחת

פסיפיק גרין מבצעת בהצלחה את מודל המעבר שלה לאנרגיה מתחדשת ומודיעה על הדו"ח השנתי שלה לשנה המסתיימת ב-31 במרץ 2022
Pacific Green Technologies, Inc., (OTCQB:PGTK)) מודיעה כי השלימה בהצלחה את אבן הדרך הראשונה שלה בתהליך של גיוון והסדרה של זרמי ההכנסה שלה. פסיפיק גרין עוברת מספקית ציוד טכנולוגי יחיד במגזר הימי לחברת פיתוח מונעת נכסים של "בנייה-עצמית-הפעלה" של אנרגיה מתחדשת ומערכת אגירת אנרגיה סוללות ("BESS"), בהובלת הסגירה הפיננסית ביוני 2022 של הפרויקט הראשון שלה בסך 99.98 מגה-וואט בפארק האנרגיה ריצ'בורו, כחלק מצינור 1.1 ג'יגה-וואט של פסיפיק גרין של פיתוחי BESS בבריטניה.

Elektros מכריזה על אסטרטגיית תחנות טעינה לאזורים כפריים ומעוטי יכולת
חברת Elektros (OTC PINK:ELEK), מובילה מתפתחת באספקת פתרונות ניידות חשמלית, הודיעה כי Ludlow Researchפרסמה חוות דעת מחקרית על החברה בהתבסס על העברת חוק האקלים ותמריצי מס לרכבים חשמליים (EV) שעברו לאחרונה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI