דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Pyramid Analytics זכתה ב-2022 Ventana Research Digital Innovation Awards בקטגוריית האנליטיקה
Pyramid Analytics זכתה ב-2022 Ventana Research Digital Innovation Awards בקטגוריית האנליטיקה
חיים נוי 30/06/22 |  צפיות: 445

Pyramid Analytics זכתה ב-2022 Ventana Research Digital Innovation Awards בקטגוריית האנליטיקה

פלטפורמת מודיעין קבלת ההחלטות של Pyramid זוכה להכרה כמקדמת את תחום המודיעין לקבל החלטות. חלפה על פני Qlik Active Intelligence אל המקום הראשון

לונדון וניו יורק ותל אביב, 29 ביוני 2022, (BUSINESS WIRE):

Pyramid Analytics, ספקית פלטפורמת מודיעין החלטות חלוצית, הודיעה היום כי החברה זכתה ב-Ventana Research Digital Innovation Awards לשנת 2022. פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של החברה נבחרה על פני הפיינליסטים Qlik Active Intelligence ו-H2O AI Cloud בקטגוריית האנליטיקהשל בשנה ה-15 של תוכנית הפרסים של חברת האנליסטים המכובדת. הפרס מוענק לספקית הטכנולוגיה המדגימה את החדשנות בצורה הטובה ביותר בכל שימוש או יישום של אנליטיקה בעסקים ו/או IT. פלח הבינה העסקית והאנליטיקה בשוק התוכנה העולמי הוא תחרותי ביותר. יש כ-120 ספקי תוכנה במרחב הזה.

נקודות מפתח:

1. פלטפורמת המודיעים לקבלת החלטות של Pyramid זוכה לראשונה ב-Ventana Research Digital Innovation Awards.

2. Pyramid Analytics זכתה בכבוד בקטגוריית האנליטיקה של Ventana Research Digital Innovation Awards, הטקס הנערך בפעם ה-15, עבור פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות פורצת הדרך שלה.

3. פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של ה-Pyramid גברה על Qlik Active Intelligence ועל פלטפורמת הפיתוח וניהול הביצועים מבוססת הבינה המלאכותית מבית H2O AI.

4. לחצו כאן כדי לתזמן הדגמה של פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid.

פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid עוזרת לארגונים לחדש

"חברת הייעוץ והמחקר שלנו מתכבדת להכיר בזוכים במהדורה השנתית ה-15 של Ventana Research Digital Innovation Awards עבור החדשנות הטכנולוגית שלהם המספקת את המוכנות והחוסן לתקופות הטובות והגרועות ביותר", אמר מארק סמית', מנכ"ל ומנהל מחקר ראשי, Ventana Research. "תעשיית הטכנולוגיה ממשיכה לספק השפעה וערך, ממודיעין ומיכון עם שיתוף פעולה ומעורבות המשולבים במוצרים וטכנולוגיה שעוזרים לארגונים לחדש ולפשט. כל הכבוד לזוכים ולהצלחתם".

Ventana Research Digital Innovation Awardsמזהים את הטכנולוגיות והמוצרים המובילים שיש להם את ההשפעה הבולטת ביותר בשווקים הרלוונטיים שלהם, תוך הכרה בספקים חלוציים שתורמים להתקדמות בטכנולוגיה, מניעים שינויים ומגדילים ערך עבור ארגונים ברחבי העולם. הפיינליסטים של השנה מייצגים גל התקדמות טכנולוגית משמעותית בשימוש בבינה מלאכותית ולימוד מכונה המוזרמים בכלים ויישומים המדגימים התקדמות מהותית, שלפי הניתוח של Ventana, יש להם את ההשפעה המשמעותית ביותר על התעשיה הטכנולוגית.

מודיעין לקבלת החלטות הוא הדבר הגדול הבא באנליטיקה של ביג דאטה

החידוש המשמעותי הבא באנליטיקה הוא בינה מלאכותית (AI). יישום בינה מלאכותית בהכנת נתונים, אנליטיקה עסקית ומדעי הנתונים הוא מה שמפריד בין מודיעין לקבלת החלטות לבין כלי בינה עסקית מסורתיים כמו Microsoft Power BI, Qlik ו-Tableau. הבינה המלאכותית מורידה את מחסום הכישורים הנדרש על ידי מיכון של העבודה היותר טכנית הדרושה להכנה ולניתוח נתונים וליצירה ושיתוף של דוחות ולוחות עבודה.

פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid מספקת תובנות מונעות נתונים עבור כל אחד כדי לקבל החלטות מהירות וחכמות יותר. הפלטפורמה של Pyramid מספקת גישה מיידית לכל נתון, מאפשרת שירות עצמי מנוהל באופן ממוכן לכל אדם, ומשרתת כל צורך אנליטי, מהפשוט ועד המורכב. על ידי שילוב ייחודי של הכנת נתונים, אנליטיקה עסקית ומדעי נתונים בהנחיית בינה מלאכותית ובסביבה אחת, הפלטפורמה של Pyramid מפחיתה עלויות ומורכבות תוך האצת צמיחה וחדשנות. זה מאפשר גישה אסטרטגית כלל ארגונית לבינה עסקית ואנליטיקה.

ציטוטים

עומרי קוהל, מנכ"ל ומייסד שותף של Pyramid Analytics: "צוות Pyramid כולו שמח לזכות בפרס Ventana Research Digital Innovation לשנת 2022 עבור אנליטיקה. האנליסטים של Ventana, בראשות מארק סמית', עקבו, העריכו והנחו את ההתפתחות של אנליטיקת נתונים במשך שני עשורים. ההכרה שלהם בכך שמודיעין לקבלת החלטות מייצג את מה שפתרון אנליטיקה מודרני צריך להיות - פלטפורמה אחודה בקנה מידה ארגוני שהוכנה ועובדת עבור מדעני נתונים מתקדמים, קבוצת ההנהלה וקו העסקים כאחד וללא פשרות - מאמתת את המשימה שלנו ומניעה אותנו. אנו מעריכים מעומק הלב את הצוות של Ventana, וכן מודים למשפחת Pyramid וללקוחותינו ולשותפינו שהאמינו בנו ועמדו לצידנו".

דייוויד מנינגר, סמנכ"ל ומנהל מחקר ב-Ventana Research: "במשך זמן רב מדי, ספקי אנליטיקה התמקדו באספקת מידע במקום להנחות את תהליך קבלת ההחלטות. השנה, במהדורה השנתית ה-15 של Digital Innovation Award, הכרנו ב-Pyramid Analytics בתחום האנליטיקה עבור ההתמקדות שלה במודיעין לקבלת החלטות ועבור הפלטפורמה שלה המבוססת בינה מלאכותית ולימוד מכונה כדי לעזור לארגונים וליחידים להעריך את הפשרות בין החלטות שונות והתוצאות הצפויות שלהן".

אודות פירמיד אנליטיקס

Pyramid היא הדבר הבא באנליטיקה. פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות האחודה שלנו מספקת תובנות לכל אחד לקבל החלטות מהירות ומודעות יותר. היא מספקת גישה מיידית לכל נתון, מאפשרת שירות עצמי מנוהל וממוכן לכל אדם, ומשרתת כל צורך באנליטיקה בסביבה ללא קוד. פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות משלבת באופן ייחודי הכנת נתונים, אנליטיקה עסקית ומדעי נתונים בסביבה אחת עם הכוונת בינה מלאכותית, מפחיתה עלויות ומורכבות תוך האצת הצמיחה והחדשנות. הפלטפורמה של Pyramid מאפשרת גישה אסטרטגית כלל ארגונית לבינה עסקית ואנליטיקה, מהצרכים הפשוטים ועד המתוחכמים. תזמנו הדגמה.

פירמיד אנליטיקס מאוגדת באמסטרדם ויש לה משרדים במרכזי חדשנות ועסקים גלובליים, כולל בלונדון, בניו יורק ותל אביב. הצוות שלנו חי ברחבי העולם כי גיאוגרפיה לא צריכה להיות מחסום לכישרון והזדמנות. בין המשקיעים ניתן למנות את H.I.G. Growth Partners, Jerusalem Venture Partners(JVP), Sequoia Capital ו- Viola Growth. קבלו מידע נוסף ב-Pyramid Analytics.

תמונות/גלריית מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/52765400/en

ליצירת קשר

UK
Susie Evershed
Resonance
+44 7966 145092
pyramidanalytics@resonancecrowd.com

US
Heather Racicot
Resonance
+1 360-632-5616
pyramidanalytics@resonancecrowd.com

Chas Kielt
Vice President of Global Corporate Communications and Partner Marketing, Pyramid Analytics
617.687.3371
chas.kielt@pyramidanalytics.com

מקור: Pyramid Analytics

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
פלטפורמת המסחר האלקטרוני Ubuy בוחרת ב-Nuvei כדי להאיץ את הצמיחה הבינלאומית שלה
Ubuy מגיעה ללקוחות נוספים ברחבי העולם באמצעות האינטגרציה שלה לחבילת שיטות התשלום החלופיות המובילה בתעשייה של Nuvei

דאק קריק טכנולוגיות מכריזה על הזוכות הראשונות בפרסי שותפת השנה של Duck Creek Technologies לשנת 2023
כל אחת מבין שותפות אינטגרציית המערכות Accenture, Agne ו-Coforge; שותפות הפתרונות Copart, LexisNexis Risk Solutions, Quadient ו-Smart Communications and Consulting וכן שותפת הייעוץ Penguin Tech זכו להכרה בזכות חידושים טכנולוגיים משמעותיים עבור תעשיית הביטוח במהלך פסגת השותפים לשנת 2023 של Duck Creek

WPC Energy מציינת את סיומו של קונגרס הנפט העולמי ה-24 המוצלח בקלגרי
24WPC קידמה בברכה יותר מ-10,000 מבקרים, יותר מ-5,000 נציגים ונרשמים מ-111 מדינות

Quantexa ממנה בכירים מהתעשייה לוועדה המייעצת שלה כדי להאיץ תוכניות צמיחה
נשיא בלאקרוק לשעבר, מנכ"ל NHSX לשעבר ומנהל GCHQ לשעבר מביאים ניסיון עשיר בתעשייה מתחומי הפיננסים, הבריאות והביטחון הלאומי

WilsonHCG נבחרה לספקית ה-RPO הגלובלי מספר 1 ב-2023 RPO Baker’s Dozen List של HRO Today
WilsonHCG זכתה להכרה כספקית מיקור חוץ של תהליכי גיוס (RPO) מספר 1 2023 RPO Baker’s Dozen List של HRO Today.

קבוצת Apparel יוצרת עסקה רב-מותגית פורצת דרך עם Marquee Brands LLC, ומרחיבה את טביעת הרגל האופנתית ב-GCC ובהודו
קבוצת Apparel, קונגלומרט אופנה ולייף סטייל עולמי מוביל, מודיעה על הסכם רישוי מונומנטלי רב-מותגי עם Marquee Brands LLC, בעלת מותגים, המשווקת וחברת המדיה הנודעת.

Inuitive מטמיעה את ה-ISP IP של VeriSilicon במעבד ה-Vision AI שלה
פתרונות ה-IP של VeriSilicon ממוטבים ליישומי רובוטיקה ו- AR/VR/MRתובעניים.

Truecaller חושפת זהות מותג חדש ומאפייני זיהוי משודרגים ומבוססי בינה מלאכותית למניעת הונאה
הלוגו המשודרג מסמל התמקדות חזקה ומחודשת בפרטיות הצרכן ובאבטחה משודרגת של התקשורת העיצוב הכולל משמר את צבע ‘True blue’ המוכר, בשילוב סמל שיוצר זהות ברורה להגנה על המשתמשים מפני יישומי "העתקה" ויישומים מתחזים

הבינה המלאכותית יכולה כעת לסייע בהזמנת מסלול הטיולים המושלם
Guide to Europe מכריזה על חידוש פורץ דרך בתחום תכנון הנסיעות: Travis, כלי תכנון לנסיעות שמופעל באמצעות בינה מלאכותית, מספק כעת מסלולי טיולים ממוטבים על בסיס העדפות הלקוח, קרבה של אטרקציות, תמהיל ייחודי של נתוני ביקורת, שעות פעילות ומשתנים קריטיים נוספים.

Acino מרחיבה באופן משמעותי את הנוכחות והיכולות באמריקה הלטינית באמצעות רכישת M8 Pharmaceuticals
מעל 300 עובדי M8, פורטפוליו מוצרים והיקף תרופתי כדי לשפר את טביעת הרגל של Acino ואת מעמדה האסטרטגי בשווקים מרכזיים באמריקה הלטינית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI