דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Pyramid Analytics זכתה ב-2022 Ventana Research Digital Innovation Awards בקטגוריית האנליטיקה
Pyramid Analytics זכתה ב-2022 Ventana Research Digital Innovation Awards בקטגוריית האנליטיקה
חיים נוי 30/06/22 |  צפיות: 117

Pyramid Analytics זכתה ב-2022 Ventana Research Digital Innovation Awards בקטגוריית האנליטיקה

פלטפורמת מודיעין קבלת ההחלטות של Pyramid זוכה להכרה כמקדמת את תחום המודיעין לקבל החלטות. חלפה על פני Qlik Active Intelligence אל המקום הראשון

לונדון וניו יורק ותל אביב, 29 ביוני 2022, (BUSINESS WIRE):

Pyramid Analytics, ספקית פלטפורמת מודיעין החלטות חלוצית, הודיעה היום כי החברה זכתה ב-Ventana Research Digital Innovation Awards לשנת 2022. פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של החברה נבחרה על פני הפיינליסטים Qlik Active Intelligence ו-H2O AI Cloud בקטגוריית האנליטיקהשל בשנה ה-15 של תוכנית הפרסים של חברת האנליסטים המכובדת. הפרס מוענק לספקית הטכנולוגיה המדגימה את החדשנות בצורה הטובה ביותר בכל שימוש או יישום של אנליטיקה בעסקים ו/או IT. פלח הבינה העסקית והאנליטיקה בשוק התוכנה העולמי הוא תחרותי ביותר. יש כ-120 ספקי תוכנה במרחב הזה.

נקודות מפתח:

1. פלטפורמת המודיעים לקבלת החלטות של Pyramid זוכה לראשונה ב-Ventana Research Digital Innovation Awards.

2. Pyramid Analytics זכתה בכבוד בקטגוריית האנליטיקה של Ventana Research Digital Innovation Awards, הטקס הנערך בפעם ה-15, עבור פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות פורצת הדרך שלה.

3. פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של ה-Pyramid גברה על Qlik Active Intelligence ועל פלטפורמת הפיתוח וניהול הביצועים מבוססת הבינה המלאכותית מבית H2O AI.

4. לחצו כאן כדי לתזמן הדגמה של פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid.

פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid עוזרת לארגונים לחדש

"חברת הייעוץ והמחקר שלנו מתכבדת להכיר בזוכים במהדורה השנתית ה-15 של Ventana Research Digital Innovation Awards עבור החדשנות הטכנולוגית שלהם המספקת את המוכנות והחוסן לתקופות הטובות והגרועות ביותר", אמר מארק סמית', מנכ"ל ומנהל מחקר ראשי, Ventana Research. "תעשיית הטכנולוגיה ממשיכה לספק השפעה וערך, ממודיעין ומיכון עם שיתוף פעולה ומעורבות המשולבים במוצרים וטכנולוגיה שעוזרים לארגונים לחדש ולפשט. כל הכבוד לזוכים ולהצלחתם".

Ventana Research Digital Innovation Awardsמזהים את הטכנולוגיות והמוצרים המובילים שיש להם את ההשפעה הבולטת ביותר בשווקים הרלוונטיים שלהם, תוך הכרה בספקים חלוציים שתורמים להתקדמות בטכנולוגיה, מניעים שינויים ומגדילים ערך עבור ארגונים ברחבי העולם. הפיינליסטים של השנה מייצגים גל התקדמות טכנולוגית משמעותית בשימוש בבינה מלאכותית ולימוד מכונה המוזרמים בכלים ויישומים המדגימים התקדמות מהותית, שלפי הניתוח של Ventana, יש להם את ההשפעה המשמעותית ביותר על התעשיה הטכנולוגית.

מודיעין לקבלת החלטות הוא הדבר הגדול הבא באנליטיקה של ביג דאטה

החידוש המשמעותי הבא באנליטיקה הוא בינה מלאכותית (AI). יישום בינה מלאכותית בהכנת נתונים, אנליטיקה עסקית ומדעי הנתונים הוא מה שמפריד בין מודיעין לקבלת החלטות לבין כלי בינה עסקית מסורתיים כמו Microsoft Power BI, Qlik ו-Tableau. הבינה המלאכותית מורידה את מחסום הכישורים הנדרש על ידי מיכון של העבודה היותר טכנית הדרושה להכנה ולניתוח נתונים וליצירה ושיתוף של דוחות ולוחות עבודה.

פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid מספקת תובנות מונעות נתונים עבור כל אחד כדי לקבל החלטות מהירות וחכמות יותר. הפלטפורמה של Pyramid מספקת גישה מיידית לכל נתון, מאפשרת שירות עצמי מנוהל באופן ממוכן לכל אדם, ומשרתת כל צורך אנליטי, מהפשוט ועד המורכב. על ידי שילוב ייחודי של הכנת נתונים, אנליטיקה עסקית ומדעי נתונים בהנחיית בינה מלאכותית ובסביבה אחת, הפלטפורמה של Pyramid מפחיתה עלויות ומורכבות תוך האצת צמיחה וחדשנות. זה מאפשר גישה אסטרטגית כלל ארגונית לבינה עסקית ואנליטיקה.

ציטוטים

עומרי קוהל, מנכ"ל ומייסד שותף של Pyramid Analytics: "צוות Pyramid כולו שמח לזכות בפרס Ventana Research Digital Innovation לשנת 2022 עבור אנליטיקה. האנליסטים של Ventana, בראשות מארק סמית', עקבו, העריכו והנחו את ההתפתחות של אנליטיקת נתונים במשך שני עשורים. ההכרה שלהם בכך שמודיעין לקבלת החלטות מייצג את מה שפתרון אנליטיקה מודרני צריך להיות - פלטפורמה אחודה בקנה מידה ארגוני שהוכנה ועובדת עבור מדעני נתונים מתקדמים, קבוצת ההנהלה וקו העסקים כאחד וללא פשרות - מאמתת את המשימה שלנו ומניעה אותנו. אנו מעריכים מעומק הלב את הצוות של Ventana, וכן מודים למשפחת Pyramid וללקוחותינו ולשותפינו שהאמינו בנו ועמדו לצידנו".

דייוויד מנינגר, סמנכ"ל ומנהל מחקר ב-Ventana Research: "במשך זמן רב מדי, ספקי אנליטיקה התמקדו באספקת מידע במקום להנחות את תהליך קבלת ההחלטות. השנה, במהדורה השנתית ה-15 של Digital Innovation Award, הכרנו ב-Pyramid Analytics בתחום האנליטיקה עבור ההתמקדות שלה במודיעין לקבלת החלטות ועבור הפלטפורמה שלה המבוססת בינה מלאכותית ולימוד מכונה כדי לעזור לארגונים וליחידים להעריך את הפשרות בין החלטות שונות והתוצאות הצפויות שלהן".

אודות פירמיד אנליטיקס

Pyramid היא הדבר הבא באנליטיקה. פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות האחודה שלנו מספקת תובנות לכל אחד לקבל החלטות מהירות ומודעות יותר. היא מספקת גישה מיידית לכל נתון, מאפשרת שירות עצמי מנוהל וממוכן לכל אדם, ומשרתת כל צורך באנליטיקה בסביבה ללא קוד. פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות משלבת באופן ייחודי הכנת נתונים, אנליטיקה עסקית ומדעי נתונים בסביבה אחת עם הכוונת בינה מלאכותית, מפחיתה עלויות ומורכבות תוך האצת הצמיחה והחדשנות. הפלטפורמה של Pyramid מאפשרת גישה אסטרטגית כלל ארגונית לבינה עסקית ואנליטיקה, מהצרכים הפשוטים ועד המתוחכמים. תזמנו הדגמה.

פירמיד אנליטיקס מאוגדת באמסטרדם ויש לה משרדים במרכזי חדשנות ועסקים גלובליים, כולל בלונדון, בניו יורק ותל אביב. הצוות שלנו חי ברחבי העולם כי גיאוגרפיה לא צריכה להיות מחסום לכישרון והזדמנות. בין המשקיעים ניתן למנות את H.I.G. Growth Partners, Jerusalem Venture Partners(JVP), Sequoia Capital ו- Viola Growth. קבלו מידע נוסף ב-Pyramid Analytics.

תמונות/גלריית מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/52765400/en

ליצירת קשר

UK
Susie Evershed
Resonance
+44 7966 145092
[email protected]

US
Heather Racicot
Resonance
+1 360-632-5616
[email protected]

Chas Kielt
Vice President of Global Corporate Communications and Partner Marketing, Pyramid Analytics
617.687.3371
[email protected]

מקור: Pyramid Analytics

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אנטרה ביו מספקת דגשים עסקיים ותוצאות כספיות לרבעון השני של 2022
Entera Bio Ltd, (נאסד"ק: ENTX), מובילה בפיתוח תרופות המתבססות על מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה היום על תוצאותיה הכספיות והתפעוליות לרבעון שהסתיים ב-30 ביוני 2022.

Mary Kay Inc. ממשיכה בתמיכתה בהעצמת נשים בכנס אבן הפינה הבינלאומי של פורום הנשים בצ'ילה
מחקר בלעדי על התקדמות השוויון המגדרי ב-25 השנים האחרונות ב-18 מדינות באמריקה הלטינית נחשף

פלטפורמת Anomali מקדמת יכולות זיהוי ותגובה מונעות מודיעין ומונעת שיבושים עסקיים תוך מיטוב של הוצאות האבטחה
יכולות חדשות ממשיכות את ההתמקדות של Anomali כדי לאפשר לתאגידים ארגוניים להישאר צעד אחד לפני היריבים

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- Outset Medical, Inc.לעבור ייעוץ
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- Outset Medical, Inc.לעבור ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – OM

OKX ולינקדאין פרסמו יחדיו את דו"ח הכישרונות העולמי של תעשיית הבלוקצ'יין
*ההיצע והביקוש של כישרונות בתחום הבלוקצ'יין העולמי יוצא מאיזון בגלל חוסר במועמדים *הביקוש לכישרון ליבה עבר מהתמקדות בפיננסים להתמקדות טכנית

Insilico Medicine מכריזה על השקעה חדשה בהובלת חברת Prosperity7 Ventures הנתמכת בידי Aramco, ומביאה את סך המימון בסדרה D ל-95 מיליון דולר
* Insilico Medicineמכריזה על סגירת סבב סדרה D2 שלה, נתון שמביא את סך המימון מסדרה D ל-95 מיליון דולר, למרות חוסר הוודאות בשוק

Lakemore Partners ממנה את פול גיירה כיו"ר ועדת הביקורת
Lakemore Partners LTD והישויות האחרות בקבוצה שלה (Lakemore), חברת השקעות אשראי פרטית מובילה המשקיעה בעיקר בשליטה בהון CLO, הודיעה כי מינתה את פול גיירה ליו"ר העצמאי של ועדת הביקורת של Lakemore Partners.

Legit Security הכריזה על תמיכה במסגרות ציות חדשות כדי להגביר את האבטחה והשלמות של שרשרת אספקת התוכנה
ניקוד סיכונים בזמן אמת, ניטור סחיפה, אנטי-שיבוש ואימות מוצא נדרשים יותר ויותר כדי להבטיח שרשרת אספקת תוכנה מאובטחת

פסיפיק גרין מבצעת בהצלחה את מודל המעבר שלה לאנרגיה מתחדשת ומודיעה על הדו"ח השנתי שלה לשנה המסתיימת ב-31 במרץ 2022
Pacific Green Technologies, Inc., (OTCQB:PGTK)) מודיעה כי השלימה בהצלחה את אבן הדרך הראשונה שלה בתהליך של גיוון והסדרה של זרמי ההכנסה שלה. פסיפיק גרין עוברת מספקית ציוד טכנולוגי יחיד במגזר הימי לחברת פיתוח מונעת נכסים של "בנייה-עצמית-הפעלה" של אנרגיה מתחדשת ומערכת אגירת אנרגיה סוללות ("BESS"), בהובלת הסגירה הפיננסית ביוני 2022 של הפרויקט הראשון שלה בסך 99.98 מגה-וואט בפארק האנרגיה ריצ'בורו, כחלק מצינור 1.1 ג'יגה-וואט של פסיפיק גרין של פיתוחי BESS בבריטניה.

Elektros מכריזה על אסטרטגיית תחנות טעינה לאזורים כפריים ומעוטי יכולת
חברת Elektros (OTC PINK:ELEK), מובילה מתפתחת באספקת פתרונות ניידות חשמלית, הודיעה כי Ludlow Researchפרסמה חוות דעת מחקרית על החברה בהתבסס על העברת חוק האקלים ותמריצי מס לרכבים חשמליים (EV) שעברו לאחרונה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI