דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים בוגרי בית ספר לעסקים נכנסים לשוק העבודה הלוהט כשמעסיקים מאותתים על צמיחה, עם בטחון בהסמכה שלהם
בוגרי בית ספר לעסקים נכנסים לשוק העבודה הלוהט כשמעסיקים מאותתים על צמיחה, עם בטחון בהסמכה שלהם
חיים נוי 30/06/22 |  צפיות: 111

בוגרי בית ספר לעסקים נכנסים לשוק העבודה הלוהט כשמעסיקים מאותתים על צמיחה, עם בטחון בהסמכה שלהם

תואר שני במנהל עסקים נותר מצרך חם למרות הפחד ממיתון ואתגרי קוביד-19

רסטון, וירג'יניה, 29 ביוני 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים (GMAC), איגוד עולמי של בתי ספר מובילים למנהל עסקים בתארים מתקדמים, פרסמה את דו"ח הגיוס השנתי שלה, GMAC Corporate Recruiters Survey - 2022 Summary Report. הדו"ח בוחן את מצב הביקוש של המעסיקים לבוגרי בית ספר לעסקים (MBA ו-BA) בהקשר של מגיפת קוביד-19, והוא כולל תגובות של קרוב ל-1,000 מגייסים ארגוניים וחברות כוח אדם ברחבי העולם. בעוד האינפלציה הגוברת והמלחמה באוקראינה היו רק בתחילתם בתקופה בה הסקר נערך, בפברואר ומרץ 2022, התחזיות להעסקה של בוגרי לימודי ניהול לתואר שני (GME) נותרו חזקות מאוד השנה, כאשר 92% מהמגייסים בחברות ציפו לשכור את שירותיו של MBA חדש וטרי לאחרונה. הסקר הציג נתונים מבטיחים בעת ש-2 מתוך 3 מגייסים ארגוניים תיארו את הכיוון הנוכחי של הארגון שלהם כמתרחב או גדל (67%), ושיעור דומה מתכוון להגדיל את מספר העובדים הכולל שלהם (65%). כמו כן, רוב המגייסים (63%) מעריכים כי הביקוש לכישרונות חדשים המסיימים בתי ספר לעסקים יגדל בחמש השנים הקרובות, כאשר הקליטה הגבוהה ביותר של בוגרים תהיה מצד מגייסים לחברות במזרח ודרום מזרח אסיה ובמזרח התיכון.

"הממצאים האחרונים של GMAC ב-Corporate Recruiters Survey מראים שכמעט 9 מתוך 10 מגייסים תאגידיים מרגישים בטוחים או בטוחים מאוד ביכולתם של בתי הספר לעסקים להכין את התלמידים להצליח בארגונים שלהם", אמר סנגיט צ'ופלא, נשיא ומנכ"ל GMAC. "מדובר בנתון יוצא דופן. הוא מראה שלמרות המגיפה והמגבלות שהביאה על ניידות התלמידים, בריאות הציבור והנפש והלמידה מרחוק, בתי הספר לעסקים הצליחו למצוא דרכים לבנות חבורה מרשימה שמגייסי תאגידים וסוכנויות כוח אדם ברחבי העולם ממשיכים להתבסס עליהם כמקורות עיקריים למציאת כישרונות"

ממצאי מפתח אחרים

המשכורות התחלתיות לבוגרי תואר שני במנהל עסקים ממשיכות לספק פרמיה, והשכר החציוני עבור בוגרי תואר ראשון נמצא במגמת עלייה

מתגובות המגייסים עולה כי חברות בארצות הברית מתכננות להציע משכורות התחלתיות מוגדלות לבוגרי תואר ראשון במנהל עסקים ב-2022 בהשוואה לשנה שעברה. בנוסף, רמות השכר ההתחלתיות הממוצעות של MBA מאפילות על אלו המוצעות לבוגרי תואר ראשון ב-22% עד 40% בכל האזורים בעולם מהם נאסף מדגם מספק לצורך הדיווח. השכר ההתחלתי החציוני הגדול ביותר הוא בארצות הברית, שם השכר ההתחלתי החציוני שהוצע השנה לעובדים חדשים עם MBA - 115,000 דולר - נותר ללא שינוי בשלוש שנות הסקר האחרונות. בסביבה האינפלציונית הנוכחית, היציבות היחסית של שכר ה-MBA החציוני, לפי ממצאי הסקר, פירושו שהערך המציאותי של משכורות ה-MBA יורד.

בתגובה הצפויה ללחימה בהשפעת האינפלציה, מגייסי חברות מחפשים חבילות הטבות - כולל סיוע בלימודים - כדי לענות עלהצרכים המשתנים של בוגרים חדשים. סיוע חינוכי כמו החזר שכר לימוד ומלגות הפך להטבה נפוצה יותר ויותר, כאשר 54% הציעו זאת ב-2022 - לעומת 35% בשנה שעברה.

גיוס עובדים בינלאומיים בארצות הברית חזר לרמות שלפני המגפה עם פוטנציאל לצמיחה מתמשכת ב-2022

האזורים בעולם עם האחוז הגבוה ביותר של מגייסים המאשרים שהם מתכננים להעסיק מועמדים בינלאומיים ב-2022 הם המזרח התיכון (52%) ומערב אירופה (40%). בארצות הברית, תוצאות הסקר של השנה מצביעות על שיפור במצב עבור בוגרי מסלולי MBA ו-BA בינלאומיים. במבט לאחור על הגיוס בפועל בשנה שעברה, 43% מהמגייסים בארצות הברית אישרו שהם גייסו כישרונות בינלאומיים ב-2021 - גידול חזרה מ-35% ב-2020 ו-41% ב-2019. בסקר של השנה, 56% מהמגייסים בארצות הברית אמרו שהם מתכננים לקבל עובדים בינלאומיים ב-2022 (35%) או מוכנים לעשות זאת (21%), לעומת 48% שאמרו את אותו הדבר בסקר של 2021. יתרה מזאת, 83% מחברות הטכנולוגיה בארצות הברית טוענות שהן מתכננות לגייס (62%) או מוכנות (21%) לקבל עובדים בינלאומיים ב-2022 - יותר מכל תעשייה אמריקאית.

"עם ההקלה על מגבלות הנסיעה ברחבי העולם ניידות הסטודנטים ממשיכה להתאושש, ואנו שמחים לקבל יותר סטודנטים בינלאומיים בחזרה לקמפוסים ברחבי הארץ. המשימה שלנו היא לעזור לסטודנטים שלנו להצליח ולבוגרים שלנו לקצור את היתרונות של שוק העבודה החזק בארצות הברית", אמרה חברת מועצת המנהלים הנכנסת של GMAC ודיקן בית הספר לעסקים קרנגי מלון טפר, איזבל באז'ו-בסניאנו.

נראה שמגייסים ארגוניים גלובליים מוכנים לקבל יותר תארים מקוונים - כשארצות הברית היא החריג שראוי לציון

אחוז המגייסים העולמיים שרואים בבוגרי תכניות GME מקוונות ופיזיות שווים גדל מ-34% ב-2021 ל-60% ב-2022, מה שמצביע על צמיחה משמעותית בקבלה של תוכניות מקוונות. עם זאת, מגייסי חברות בארצות הברית הם חריגים, ובאופן בולט - למרות ששם נמצא חלק הארי של ההרשמות למסלולי MBA מקוונים בעולם. מבין המגייסים הארגוניים בארצות הברית שהגיבו, רק 29% מסכימים שהם רואים בבוגרי תוכניות GME מקוונות ופיזיות שווים, האחוז הנמוך ביותר בכל העולם, וירידה מ-33% מהמשיבים במדגם של 2021.

"הצמיחה של תוכניות MBA מקוונות הייתה כה חזקה בארצות הברית, שלראשונה מספר הנרשמים הכולל לתוכניות מקוונות עלה על זה של ההרשמות ל-MBA האופן פיזי ואישי בשנה האקדמית 2020-21, על פי נתונים מהאגודה לקידום מכללות ובתי ספר לעסקים (AACSB)", אמרה סברינה ווייט, סגנית נשיא למעורבות בתי ספר ותעשייה ב-GMAC. "לבתי הספר לעסקים ניתנת הזדמנות ייחודית ליישר ציפיות ותוצאות עבור בוגרים ומעסיקים כאשר לימודים מקוונים עולים מהמגיפה כחלק חשוב בתעשיית החינוך לניהול".

אודות הדו"ח

סקר המגייסים התאגידיים של 2022, שהושק לראשונה לפני יותר משני עשורים, נערך על ידי GMAC, יחד עם שותפי הסקר EFMD וברית שירותי הקריירה והמעסיקים של MBA (MBA CSEA), בשיתוף עם משרדי שירותי הקריירה בבתי הספר למנהל עסקים לתארים מתקדמים המשתתפים ברחבי העולם. בשינוי משנים קודמות, GMAC Researchעבדה עם חברת מחקרי שוק כדי לגייס משתתפים נוספים כדי להפוך את המדגם הכולל לייצוגי יותר ברחבי העולם. בסך הכול, 941 משיבים מ-38 מדינות השלימו את הסקר הזה, כולל 539 מגייסים תאגידיים ו-402 מחברות כוח אדם.

מתוך הכרה שכמעט כל התגובות בשנים קודמות הגיעו ממגייסים ארגוניים, רק תגובות 2022 שהתקבלו ממגייסים ארגוניים נוצלו לצורך השוואות רב-שנתיות. עם זאת, המדגם החזק של מגייסים בחברות וחברות כוח אדם אפשרו לנו לפתח תמונות מצב גיאוגרפיות ב-2022 שהיו פחות ברורות בשנים הקודמות.

אודות GMAC

המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים (GMAC™) היא ארגון מכוון משימה של בתי ספר למינהל עסקים למוסמכים מובילים מכל העולם. GMAC שנוסדה ב-1953 מספקת מחקר ברמה עולמית, כנסים של הענף, כלי גיוס והערכות לענף לימודי הניהול למוסמכים, וגם כלים, משאבים, אירועים ושירותים שעוזרים להדריך מועמדים במסע ההשכלה הגבוהה שלהם. הבחינה Graduate Management Admission Test™ (GMAT™) שבבעלות וניהול GMAC היא ההערכה לבתי ספר למינהל עסקים למוסמכים שנעשה בה השימוש הרחב ביותר.

יותר מ-12 מיליון מועמדים ללימודים של מנהל העסקים או MBA ביקרו באתר של GMAC mba.com -כדי ללמוד על תוכניות לתואר שני במנהל עסקים וכדי לבחון אפשרויות לבחירת בית ספר למינהל עסקים, להתכונן ולהירשם למבחנים, ולקבל ייעוץ על תהליך הקבלה לתוכניות MBA ומאסטר עסקי. BusinessBecauseו-The MBA Tour הן חברות בנות של GMAC™, ארגון גלובלי עם משרדים בסין, הודו, בריטניה וארצות הברית.

למידע נוסף על עבודתנו בקרו בכתובת www.gmac.com

למידע נוסף:

Teresa Hsu
Sr. Manager, Media Relations
202-390-4180 (mobile)
[email protected]

קובץ PDFהקשור להודעה זו זמין בקישור

http://ml.globenewswire.com/Resource/Download/3388f75b-1d4e-4329-be0c-ca4a494b76ce

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אנטרה ביו מספקת דגשים עסקיים ותוצאות כספיות לרבעון השני של 2022
Entera Bio Ltd, (נאסד"ק: ENTX), מובילה בפיתוח תרופות המתבססות על מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה היום על תוצאותיה הכספיות והתפעוליות לרבעון שהסתיים ב-30 ביוני 2022.

Mary Kay Inc. ממשיכה בתמיכתה בהעצמת נשים בכנס אבן הפינה הבינלאומי של פורום הנשים בצ'ילה
מחקר בלעדי על התקדמות השוויון המגדרי ב-25 השנים האחרונות ב-18 מדינות באמריקה הלטינית נחשף

פלטפורמת Anomali מקדמת יכולות זיהוי ותגובה מונעות מודיעין ומונעת שיבושים עסקיים תוך מיטוב של הוצאות האבטחה
יכולות חדשות ממשיכות את ההתמקדות של Anomali כדי לאפשר לתאגידים ארגוניים להישאר צעד אחד לפני היריבים

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- Outset Medical, Inc.לעבור ייעוץ
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- Outset Medical, Inc.לעבור ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – OM

OKX ולינקדאין פרסמו יחדיו את דו"ח הכישרונות העולמי של תעשיית הבלוקצ'יין
*ההיצע והביקוש של כישרונות בתחום הבלוקצ'יין העולמי יוצא מאיזון בגלל חוסר במועמדים *הביקוש לכישרון ליבה עבר מהתמקדות בפיננסים להתמקדות טכנית

Insilico Medicine מכריזה על השקעה חדשה בהובלת חברת Prosperity7 Ventures הנתמכת בידי Aramco, ומביאה את סך המימון בסדרה D ל-95 מיליון דולר
* Insilico Medicineמכריזה על סגירת סבב סדרה D2 שלה, נתון שמביא את סך המימון מסדרה D ל-95 מיליון דולר, למרות חוסר הוודאות בשוק

Lakemore Partners ממנה את פול גיירה כיו"ר ועדת הביקורת
Lakemore Partners LTD והישויות האחרות בקבוצה שלה (Lakemore), חברת השקעות אשראי פרטית מובילה המשקיעה בעיקר בשליטה בהון CLO, הודיעה כי מינתה את פול גיירה ליו"ר העצמאי של ועדת הביקורת של Lakemore Partners.

Legit Security הכריזה על תמיכה במסגרות ציות חדשות כדי להגביר את האבטחה והשלמות של שרשרת אספקת התוכנה
ניקוד סיכונים בזמן אמת, ניטור סחיפה, אנטי-שיבוש ואימות מוצא נדרשים יותר ויותר כדי להבטיח שרשרת אספקת תוכנה מאובטחת

פסיפיק גרין מבצעת בהצלחה את מודל המעבר שלה לאנרגיה מתחדשת ומודיעה על הדו"ח השנתי שלה לשנה המסתיימת ב-31 במרץ 2022
Pacific Green Technologies, Inc., (OTCQB:PGTK)) מודיעה כי השלימה בהצלחה את אבן הדרך הראשונה שלה בתהליך של גיוון והסדרה של זרמי ההכנסה שלה. פסיפיק גרין עוברת מספקית ציוד טכנולוגי יחיד במגזר הימי לחברת פיתוח מונעת נכסים של "בנייה-עצמית-הפעלה" של אנרגיה מתחדשת ומערכת אגירת אנרגיה סוללות ("BESS"), בהובלת הסגירה הפיננסית ביוני 2022 של הפרויקט הראשון שלה בסך 99.98 מגה-וואט בפארק האנרגיה ריצ'בורו, כחלק מצינור 1.1 ג'יגה-וואט של פסיפיק גרין של פיתוחי BESS בבריטניה.

Elektros מכריזה על אסטרטגיית תחנות טעינה לאזורים כפריים ומעוטי יכולת
חברת Elektros (OTC PINK:ELEK), מובילה מתפתחת באספקת פתרונות ניידות חשמלית, הודיעה כי Ludlow Researchפרסמה חוות דעת מחקרית על החברה בהתבסס על העברת חוק האקלים ותמריצי מס לרכבים חשמליים (EV) שעברו לאחרונה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI