דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים NYI מרחיבה את פעילות 60 Hudson Street
NYI מרחיבה את פעילות 60 Hudson Street
חיים נוי 02/08/22 |  צפיות: 92

NYI מרחיבה את פעילות 60 Hudson Street

רכישת מתקן Equinix NY8 מביאה קיבולת דאטה סנטר נוספת וגישה חסכונית לאקו סיסטם רחב של ספקים בעיר ניו יורק

רחוב הדסון 60, ניו יורק

מרכז קישוריות גלובלי

ניו יורק, 2 באוגוסט 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

NYI, ספקית מובילה של פתרונות תשתית היברידיים ושירותים מנוהלים, הרחיבה את פעילותה ב-60 Hudson Street באמצעות הוספת שטח בו שכנה בעבר Equinix. ההרחבה היא תוצאה של מיזם משותף עם QTD Systems, שרכשה את השטח של Equinix בעסקה שנסגרה ב-1 באוגוסט, 2022.

עם השילוב הזה, NYI מכפילה את טביעת הרגל של מרכז הנתונים שלה ומרחיבה באופן מיידי את האקו סיסטם הזמין ללקוחות של ספקית השירות. ההרחבה כוללת גם תשתית צינורות משמעותית נוספת וגישה ל-POE אשר יספקו קיבולת וטווח הגעה ללא תחרות בבניינים המקושרים ביותר בניו יורק. יחד עם יכולות ה-NYI הקיימות בתוך המבנה, ללקוחות תהיה כעת גישה לרמות גמישות שאין שני לה בזמן שהם פורסים את אסטרטגיית הקישוריות שלהם.

"עם הקצב המואץ של ההמרה הדיגיטלית, התפקידה של 60 Hudson Street כבית הבולט עבור לספקי שירות גלובלי בעיר ניו יורק הופך לבעל ערך רב במונחים של הצורך לתת מענה לצרכי הקישוריות ההולכים וגדלים של הלקוחות", אומר פיליפ קובלנס, מייסד שותף ודירקטור של NYI. "עם האינטגרציה הזו, NYI צומחת ביכולתה לשמש כמנחה המובילה של גישה לשער הקישוריות הגלובלי הזה תוך כדי שהיא מאפשרת שהפריסות ב-60 Hudson Street היו פשוטות וחסכוניות יותר".

"יש לי היסטוריה ארוכה ב-60 Hudson Street, שם הקמתי כמה עסקי קישוריות ודאטה סנטר, שעדיין פועלים, במהלך עשרים השנים האחרונות. אני מצפה להמשך איכות השירותים שמספקת NYI ולהתבססותם על התשתית 60 Hudson NY8 של Equinix כדי להניע את עתיד הקישוריות", מוסיף פיטר פלדמן, מנכ"ל QTD Systems.

ההרחבה תועיל למספר גורמים:

*לקוחות לשעבר של Equinix ייהנו מהמשכיות תפעולית וגישה לצוות הטכני המומחה המקומי של NYI, לפלטפורמת הקישוריות החסכונית ולחבילת פתרונות התשתית ההיברידית ומהשירותים המנוהלים עתירי המגע של NYI.

*לקוחות מקומיים ובינלאומיים יקבלו גישה ליותר מרחב וכוח, ולמערכת אקולוגית מורחבת של ספקים.

*ספקיות וספקי תקשורת ייהנו מגישה חלקה וחסכונית לתשתית הצינור המורחבת של NYI בבנייה ולנקודות כניסה נוספות.

עם יכולות מורחבות ומחויבות מתמשכת לפשט את המורכבות ולספק חוויית לקוח חלקה, NYI מקווה להציע איזון ולהפוך את הקישוריות ב-60 Hudson Street לפשוטה יותר ונגישה יותר מנקודת מבט של פריסה ומחיר, עבור ספקים, ספקי תוכן, וארגונים בכל הגדלים.

אודות NYI

NYI היא ספקית מובילה של פתרונות תשתית, רשת וקישוריות היברידיים. החברה ידועה בכך שהיא חותכת את המורכבות של נוף ה-IT ומקלה על פתרונות מותאמים אישית כדי לענות על צורכי התשתית והקישוריות הקריטיים של לקוחות בתעשיות שונות. מטה NYI נמצא בניו יורק והיא מספקת שירותים ארגוניים לשווקים גלובליים מרכזיים באמצעות מערכת אקולוגית מהימנה של שותפים. למידע נוסף על NYI, בקרו בכתובת nyi.net או עקבו אחר NYI בטוויטר או בלינקדאין.

קשרי מדיה:

Iromie Weeramantry, VP Marketing
[email protected]

אודות QTD Systems

לפיטר פלדמן, מנכ"ל QTD Systems, יש יותר מ-25 שנות ניסיון בפיתוח, תפעול, ניהול ועיצוב של מרכזי נתונים, כולל הקמת שני עסקים ותיקים ברחוב הדסון 60 בניו יורק - Telx (כיום Digital Realty Trust) ו-DataGryd (כיום הדסון IX). הוא גם ייסד את Digital Crossroadsבהאמונד, אינדיאנה. QTD Systems תתמקד בפיתוח הדור הבא של טכנולוגיית Quantum בשותפות עם Novum Industria, ספין-אוף של MIT וחברה ב- Economic Development Corp (QED-C) (QED-C) במתקן NY8 לשעבר.

תמונה המצורפת להודעה זו זמינה בכתובת

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/0cab232c-0c8d-4915-9d67-15f658bcef3b

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אנטרה ביו מספקת דגשים עסקיים ותוצאות כספיות לרבעון השני של 2022
Entera Bio Ltd, (נאסד"ק: ENTX), מובילה בפיתוח תרופות המתבססות על מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה היום על תוצאותיה הכספיות והתפעוליות לרבעון שהסתיים ב-30 ביוני 2022.

Mary Kay Inc. ממשיכה בתמיכתה בהעצמת נשים בכנס אבן הפינה הבינלאומי של פורום הנשים בצ'ילה
מחקר בלעדי על התקדמות השוויון המגדרי ב-25 השנים האחרונות ב-18 מדינות באמריקה הלטינית נחשף

פלטפורמת Anomali מקדמת יכולות זיהוי ותגובה מונעות מודיעין ומונעת שיבושים עסקיים תוך מיטוב של הוצאות האבטחה
יכולות חדשות ממשיכות את ההתמקדות של Anomali כדי לאפשר לתאגידים ארגוניים להישאר צעד אחד לפני היריבים

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- Outset Medical, Inc.לעבור ייעוץ
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- Outset Medical, Inc.לעבור ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – OM

OKX ולינקדאין פרסמו יחדיו את דו"ח הכישרונות העולמי של תעשיית הבלוקצ'יין
*ההיצע והביקוש של כישרונות בתחום הבלוקצ'יין העולמי יוצא מאיזון בגלל חוסר במועמדים *הביקוש לכישרון ליבה עבר מהתמקדות בפיננסים להתמקדות טכנית

Insilico Medicine מכריזה על השקעה חדשה בהובלת חברת Prosperity7 Ventures הנתמכת בידי Aramco, ומביאה את סך המימון בסדרה D ל-95 מיליון דולר
* Insilico Medicineמכריזה על סגירת סבב סדרה D2 שלה, נתון שמביא את סך המימון מסדרה D ל-95 מיליון דולר, למרות חוסר הוודאות בשוק

Lakemore Partners ממנה את פול גיירה כיו"ר ועדת הביקורת
Lakemore Partners LTD והישויות האחרות בקבוצה שלה (Lakemore), חברת השקעות אשראי פרטית מובילה המשקיעה בעיקר בשליטה בהון CLO, הודיעה כי מינתה את פול גיירה ליו"ר העצמאי של ועדת הביקורת של Lakemore Partners.

Legit Security הכריזה על תמיכה במסגרות ציות חדשות כדי להגביר את האבטחה והשלמות של שרשרת אספקת התוכנה
ניקוד סיכונים בזמן אמת, ניטור סחיפה, אנטי-שיבוש ואימות מוצא נדרשים יותר ויותר כדי להבטיח שרשרת אספקת תוכנה מאובטחת

פסיפיק גרין מבצעת בהצלחה את מודל המעבר שלה לאנרגיה מתחדשת ומודיעה על הדו"ח השנתי שלה לשנה המסתיימת ב-31 במרץ 2022
Pacific Green Technologies, Inc., (OTCQB:PGTK)) מודיעה כי השלימה בהצלחה את אבן הדרך הראשונה שלה בתהליך של גיוון והסדרה של זרמי ההכנסה שלה. פסיפיק גרין עוברת מספקית ציוד טכנולוגי יחיד במגזר הימי לחברת פיתוח מונעת נכסים של "בנייה-עצמית-הפעלה" של אנרגיה מתחדשת ומערכת אגירת אנרגיה סוללות ("BESS"), בהובלת הסגירה הפיננסית ביוני 2022 של הפרויקט הראשון שלה בסך 99.98 מגה-וואט בפארק האנרגיה ריצ'בורו, כחלק מצינור 1.1 ג'יגה-וואט של פסיפיק גרין של פיתוחי BESS בבריטניה.

Elektros מכריזה על אסטרטגיית תחנות טעינה לאזורים כפריים ומעוטי יכולת
חברת Elektros (OTC PINK:ELEK), מובילה מתפתחת באספקת פתרונות ניידות חשמלית, הודיעה כי Ludlow Researchפרסמה חוות דעת מחקרית על החברה בהתבסס על העברת חוק האקלים ותמריצי מס לרכבים חשמליים (EV) שעברו לאחרונה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI