דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Midea מדורגת במקום ה-245 בשנת 2022 ב- Fortune Global 500 באמצעות טרנספורמציה מונעת טכנולוגיה ופריצות דרך בשוק בחו"ל
Midea מדורגת במקום ה-245 בשנת 2022 ב- Fortune Global 500 באמצעות טרנספורמציה מונעת טכנולוגיה ופריצות דרך בשוק בחו"ל
חיים נוי 03/08/22 |  צפיות: 81

Midea מדורגת במקום ה-245 בשנת 2022ב- Fortune Global 500 באמצעות טרנספורמציה מונעת טכנולוגיה ופריצות דרך בשוק בחו"ל

פושאן, סין, 3 באוגוסט 2022, (BUSINESS WIRE) :

רשימת Fortune Global 500 לשנת 2022 הוכרזה כשקבוצת Midea רשומה ב-Fortune Global 500 זו השנה השביעית ברציפות, הפעם כשהדירוג שלה עלה למקום ה-245.

באפריל הקרוב פרסמה קבוצת Midea את הדוח השנתי שלה לשנת 2021 - ההכנסות השנתיות של החברה צמחו ב-20.06% ב-2021, והגיעו לשיא של כל הזמנים של 343.4 מיליארד RMB.

Midea נצמדת להתמקדות האסטרטגית שלה ב"מנהיגות טכנולוגית", ומאיצה את הטרנספורמציה המונעת הטכנולוגית שלה.

עבור עסקים C-suite, בית חכם מחויב לספק את החוויה הטובה ביותר של מכשירי בית חכם ושירותים לכל הבית באמצעות שימוש בטכנולוגיית IoT ו-AI.

עבור עסקי B-suite, Midea מתמקדת בפיתוח לא רק של תחומים עסקיים של ToB כגון רובוטיקה ואוטומציה, טכנולוגיות בנייה, ניהול אנרגיה, נסיעות חכמות ו- Midea Healthcare, אלא גם בפיתוח נוסף של הטרנספורמציה והשדרוג של תחומים עסקיים של חדשנות דיגיטלית כגון Annto , Midea Cloud.

בגישה זו Midea תשאף לממש טוב יותר את המטרה הסופית שלה להתפתח מחברת מכשירי חשמל לבית לקבוצת טכנולוגיה מונעת חדשנות.

Midea Industrial Technology משקיעה באנרגיה ירוקה ובמוצרים בעלי דיוק גבוה, והיא מפעילה מותגים כמו GMCC, Welling, HICONICS, SERVOTRONIX וכד'.

עם פלטפורמת שירותי הבנייה הדיגיטלית שלה, Midea Building Technologies מספקת פתרונות נקודתיים שהם חכמים, דיגיטליים ודלי פליטת פחמן.

חטיבת רובוטיקה ואוטומציה מתמקדת במתן פתרונות לרובוטיקה תעשייתית, מערכות לוגיסטיקה אוטומטיות ומערכות הנעה והולכה לתחומים עתידיים הקשורים למפעל, וכן פתרונות לבריאות, בידור, צריכה חדשה וכו'.

עסקי החדשנות הדיגיטלית מספקים פתרונות ושירותים לטרנספורמציה דיגיטלית של ארגונים.

בנוסף, Mideaחיפשה פריצות דרך בשווקים מעבר לים; לאחרונה, CSP Abu Dhabi בבעלות COSCO חתמה על הסכם עם Midea על בנייה משותפת של מחסן מרכז משלוחים בינ"ל במזרח התיכון, מה שיקל על משתמשים בינלאומיים את הגישה למוצרי Midea.

קבוצת Mideaגאה בכך שיש לה משפחה של כ-160,000 עובדים, מתוכם למעלה מ-30,000 עובדים שבסיסם בחו"ל.

אודות Midea Group

קבוצת מידאה אישרה את הפילוסופיה שלה ליצירת חיים טובים יותר באמצעות טכנולוגיה מאז הקמתה לפני 54 שנים. בחמש השנים האחרונות השקיעה מידאה כמעט 50 מיליארד יואן במו"פ, ויש לה 35 מרכזי מו"פ ו-35 בסיסי ייצור עיקריים ברחבי העולם. מוצרים ושירותים של Midea נמצאים בשימוש ונהנים על ידי 400 מיליון צרכנים ביותר מ-200 מדינות ואזורים.

למידע נוסף:

Lori Luo
+8613512784739
[email protected]

מקור: Midea Group

מולטימדיה

Photo

גרפיקה: Business Wire

Logo

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אנטרה ביו מספקת דגשים עסקיים ותוצאות כספיות לרבעון השני של 2022
Entera Bio Ltd, (נאסד"ק: ENTX), מובילה בפיתוח תרופות המתבססות על מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה היום על תוצאותיה הכספיות והתפעוליות לרבעון שהסתיים ב-30 ביוני 2022.

Mary Kay Inc. ממשיכה בתמיכתה בהעצמת נשים בכנס אבן הפינה הבינלאומי של פורום הנשים בצ'ילה
מחקר בלעדי על התקדמות השוויון המגדרי ב-25 השנים האחרונות ב-18 מדינות באמריקה הלטינית נחשף

פלטפורמת Anomali מקדמת יכולות זיהוי ותגובה מונעות מודיעין ומונעת שיבושים עסקיים תוך מיטוב של הוצאות האבטחה
יכולות חדשות ממשיכות את ההתמקדות של Anomali כדי לאפשר לתאגידים ארגוניים להישאר צעד אחד לפני היריבים

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- Outset Medical, Inc.לעבור ייעוץ
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- Outset Medical, Inc.לעבור ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – OM

OKX ולינקדאין פרסמו יחדיו את דו"ח הכישרונות העולמי של תעשיית הבלוקצ'יין
*ההיצע והביקוש של כישרונות בתחום הבלוקצ'יין העולמי יוצא מאיזון בגלל חוסר במועמדים *הביקוש לכישרון ליבה עבר מהתמקדות בפיננסים להתמקדות טכנית

Insilico Medicine מכריזה על השקעה חדשה בהובלת חברת Prosperity7 Ventures הנתמכת בידי Aramco, ומביאה את סך המימון בסדרה D ל-95 מיליון דולר
* Insilico Medicineמכריזה על סגירת סבב סדרה D2 שלה, נתון שמביא את סך המימון מסדרה D ל-95 מיליון דולר, למרות חוסר הוודאות בשוק

Lakemore Partners ממנה את פול גיירה כיו"ר ועדת הביקורת
Lakemore Partners LTD והישויות האחרות בקבוצה שלה (Lakemore), חברת השקעות אשראי פרטית מובילה המשקיעה בעיקר בשליטה בהון CLO, הודיעה כי מינתה את פול גיירה ליו"ר העצמאי של ועדת הביקורת של Lakemore Partners.

Legit Security הכריזה על תמיכה במסגרות ציות חדשות כדי להגביר את האבטחה והשלמות של שרשרת אספקת התוכנה
ניקוד סיכונים בזמן אמת, ניטור סחיפה, אנטי-שיבוש ואימות מוצא נדרשים יותר ויותר כדי להבטיח שרשרת אספקת תוכנה מאובטחת

פסיפיק גרין מבצעת בהצלחה את מודל המעבר שלה לאנרגיה מתחדשת ומודיעה על הדו"ח השנתי שלה לשנה המסתיימת ב-31 במרץ 2022
Pacific Green Technologies, Inc., (OTCQB:PGTK)) מודיעה כי השלימה בהצלחה את אבן הדרך הראשונה שלה בתהליך של גיוון והסדרה של זרמי ההכנסה שלה. פסיפיק גרין עוברת מספקית ציוד טכנולוגי יחיד במגזר הימי לחברת פיתוח מונעת נכסים של "בנייה-עצמית-הפעלה" של אנרגיה מתחדשת ומערכת אגירת אנרגיה סוללות ("BESS"), בהובלת הסגירה הפיננסית ביוני 2022 של הפרויקט הראשון שלה בסך 99.98 מגה-וואט בפארק האנרגיה ריצ'בורו, כחלק מצינור 1.1 ג'יגה-וואט של פסיפיק גרין של פיתוחי BESS בבריטניה.

Elektros מכריזה על אסטרטגיית תחנות טעינה לאזורים כפריים ומעוטי יכולת
חברת Elektros (OTC PINK:ELEK), מובילה מתפתחת באספקת פתרונות ניידות חשמלית, הודיעה כי Ludlow Researchפרסמה חוות דעת מחקרית על החברה בהתבסס על העברת חוק האקלים ותמריצי מס לרכבים חשמליים (EV) שעברו לאחרונה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI