דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים היטאצ'י אנרג'י תומכת בצעד ענקי בהולכת האנרגיה של גרמניה
היטאצ'י אנרג'י תומכת בצעד ענקי בהולכת האנרגיה של גרמניה
חיים נוי 03/08/22 |  צפיות: 379

היטאצ'י אנרג'י תומכת בצעד ענקי בהולכת האנרגיה של גרמניה

מערכת ההולכהHVDC Light®תוליך כמויות עצומות של אנרגיה מתחדשת עבור כ- 5 מיליון משקי בית ותעזור לגרמניה להשיג את יעד ניטרליות הפחמן שלה לשנת 2045.

ציריך, שוויץ, 3 באוגוסט 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

היטאצ'י אנרג'י Hitachi Energy, מובילה טכנולוגית עולמית שמקדמת עתיד אנרגיה בת קיימא לכולם, הודיעה היום כי זכתה בהזמנה גדולה מ-TenneT ו-TransnetBW, שניים מארבעת מפעילי מערכות ההולכה בגרמניה, לספק פתרון הולכה עבור המתח הגבוה SuedLink DC4 חיבור זרם ישר (HVDC) בין צפון ודרום הארץ.

SuedLink DC4 הוא אחד מפרויקטי רשת החשמל והולכת האנרגיה החשובים ביותר בגרמניה. הוא ימלא תפקיד מכריע בהולכת האנרגיה של גרמניה, יאפשר הפחתת השימוש בדלקים מאובנים ויסייע למדינה להשיג ניטרליות פחמן עד 2045.*1

באמצעות שימוש בטכנולוגיית Hitachi Energy’s HVDC Light® פרויקט SuedLink DC4 יעביר עד 2,000 מגה וואט של חשמל נטול פליטות, המספיק כדי הפעלת 5 מיליון משקי בית בגרמניה.*2 הקישור יוליך חשמל ביעילות ל-550 ק"מ מתחת לאדמה, ב-±525 קילוולט, ויעביר אנרגיית רוח מצפון לדרום תעשייתי, או לחילופין אנרגיה סולארית מדרום לצפון בעת ​​הצורך.

"אנו גאים לשחק תפקיד מכריע בהשקעה חשובה מאוד זו במעבר של גרמניה לאנרגיה מתחדשת ולניטרליות פחמן", אמר ניקלס פרסון, מנהל עסק אינטגרציית הרשתות שלHitachi Energy . "HVDC Light היא הטכנולוגיה שמאפשרת העברות של אנרגיה מתחדשת בקנה מידה גדול, הן ביבשה והן מהחוף".

"SuedLink תהווה את עמוד השדרה של הולכת האנרגיה בגרמניה. עם הענקת מערכת הזרם הישר במתח גבוה DC4 ל-Hitachi Energy, אנו מתקדמים כעת לקראת מימושו של חיבור החשמל החשוב הזה", אומר טים מאיירג'ורגנס, מנהל התפעול הראשי של TenneT.

Hitachi Energy תספק ל- HVDC Light תחנת ממיר בכל קצה של SuedLink DC4 כדי להמיר מתח AC מרשת החשמל לזרם DC לצורך מסירה דרך הקישור, וחזרה לזרם AC לצורך העברה לרשת המקבלת. החוזה כולל מקטעי כבלים בשלוש תחנות כדי להאיץ את זיהוי התקלות בקישור.

כחלק מהמחויבות ארוכת הטווח שלה למעבר האנרגיה של גרמניה, Hitachi Energy זכתה או השלימה לאחרונה הזמנות לפתרונות המשלבים אנרגיה מתחדשת בקנה מידה גדול*3. אלו כוללות את תחנות הממיר ל*4 NordLink - HVDC המחבר בין גרמניה לנורבגיה, תחנות הממיר בנות 900 מגה וואט לחיבור חוות הרוח הימית DolWin5 בים הצפוני הגרמני, פתרון הרשת המשולבת Kriegers Flak המחבר את רשתות החשמל הגרמניות. עם שתי חוות רוח ימיות בים הבלטי ודנמרק, ופתרונות חשמל איכותי כדי לאפשר יותר זרימת אנרגיה מתחדשת מצפון לדרום גרמניה.

הערה לעורכים:

פתרון ה-HVDC של Hitachi Energyמשלב מומחיות מובילה בעולם בשסתומי ממיר HVDC; פלטפורמת*5 הבקרה הדיגיטלית MACH™, המאפשרת אינטגרציה של אנרגיות מתחדשות ומנהלת הפרעות מתח ותדרים ברשת; שנאי כוח ממירים ומתגים במתח גבוה; כמו גם לימודי מערכת, תכנון והנדסה, אספקה, פיקוח התקנה והזמנה.

HVDC Light® היא טכנולוגיית ממיר מקור מתח שפותחה על ידי Hitachi Energy. זוהי הטכנולוגיה המועדפת עבור יישומי רשת רבים, כולל מדינות מקשרות, שילוב של מקורות מתחדשים וחיבורי "כוח מהחוף" למתקני ייצור ימיים. המאפיינים המגדירים של HVDC Light כוללים תחנות ממיר קומפקטיות ייחודיות והפסדי חשמל נמוכים במיוחד.

Hitachi Energy היא חלוצה בטכנולוגיית HVDC המסחרית שהחלה לפני כמעט 70 שנה וסיפקה יותר ממחצית מפרויקטי ה-HVDC בעולם.

*1 Generationenvertrag für das Klima
*2 Suedlink - TenneT
*3 Hitachi Energy HVDC projects in Germany
*4 NordLink
*5 Modular Advanced Control for HVDC (MACH™)

אתר האינטרנט של HVDC:

https://www.hitachienergy.com/offering/product-and-system/hvdc

אודות Hitachi Energy

היטאצ'י אנרג'י היא מובילה טכנולוגית עולמית שמקדמת עתיד אנרגיה בת קיימא לכולם. אנו משרתים לקוחות בענף השירות, התעשייה והתשתיות עם פתרונות ושירותים חדשניים לאורך שרשרת הערך. יחד עם לקוחות ושותפים, אנו חלוצים בטכנולוגיות ומאפשרים את הטרנספורמציה הדיגיטלית הנדרשת כדי להאיץ את המעבר האנרגטי לעבר עתיד ניטרלי מבחינה פחמנית. אנו מקדמים את מערכת האנרגיה העולמית להפוך לבת קיימא, גמישה ובטוחה יותר תוך איזון בין ערך חברתי, סביבתי וכלכלי. ל- Hitachi Energy יש רקורד מוכח ובסיס מותקן שאין שני לו ביותר מ-140 מדינות. המטה שלנו בשוויץ, אנו מעסיקים כ -38,000 אנשים ב -90 מדינות ומייצרים נפחים עסקיים של כ -10 מיליארד דולר.

אודות Hitachi, Ltd

היטאצ'י מניעה את עסקי החדשנות החברתית, ויוצרת חברה בת קיימא עם נתונים וטכנולוגיה. היטאצ'י פותרת את הבעיות העומדות בפני הלקוחות והחברה באמצעות פתרונות Lumada הממנפים IT, OT (טכנולוגיה תפעולית) ומוצרים, תחת המבנה העסקי של מערכות ושירותים דיגיטליים, אנרגיה ירוקה וניידות, התעשייה ומערכות רכב. מונעים על ידי ירוק, דיגיטלי וחדשנות, אנו שואפים לצמיחה באמצעות שיתוף פעולה עם הלקוחות שלנו. ההכנסות המאוחדות של החברה לשנת הכספים 2021 (שהסתיימה ביום 31 במרץ 2022) הסתכמו ב-10,264.6 מיליארד ין (84,136 מיליון דולר אמריקני), עם 853 חברות בנות מאוחדות וכ-370,000 עובדים ברחבי העולם. למידע נוסף על היטאצ'י, בקרו באתר החברה בכתובת https://www.hitachi.com.

קבצים מצורפים:

SuedLink DC4

NordLink, Wilster, Germany

לפרטים נוספים

Jocelyn Chang

Hitachi Energy Ltd.

+41 79384 7775

jocelyn.chang@hitachienergy.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
פלטפורמת המסחר האלקטרוני Ubuy בוחרת ב-Nuvei כדי להאיץ את הצמיחה הבינלאומית שלה
Ubuy מגיעה ללקוחות נוספים ברחבי העולם באמצעות האינטגרציה שלה לחבילת שיטות התשלום החלופיות המובילה בתעשייה של Nuvei

דאק קריק טכנולוגיות מכריזה על הזוכות הראשונות בפרסי שותפת השנה של Duck Creek Technologies לשנת 2023
כל אחת מבין שותפות אינטגרציית המערכות Accenture, Agne ו-Coforge; שותפות הפתרונות Copart, LexisNexis Risk Solutions, Quadient ו-Smart Communications and Consulting וכן שותפת הייעוץ Penguin Tech זכו להכרה בזכות חידושים טכנולוגיים משמעותיים עבור תעשיית הביטוח במהלך פסגת השותפים לשנת 2023 של Duck Creek

WPC Energy מציינת את סיומו של קונגרס הנפט העולמי ה-24 המוצלח בקלגרי
24WPC קידמה בברכה יותר מ-10,000 מבקרים, יותר מ-5,000 נציגים ונרשמים מ-111 מדינות

Quantexa ממנה בכירים מהתעשייה לוועדה המייעצת שלה כדי להאיץ תוכניות צמיחה
נשיא בלאקרוק לשעבר, מנכ"ל NHSX לשעבר ומנהל GCHQ לשעבר מביאים ניסיון עשיר בתעשייה מתחומי הפיננסים, הבריאות והביטחון הלאומי

WilsonHCG נבחרה לספקית ה-RPO הגלובלי מספר 1 ב-2023 RPO Baker’s Dozen List של HRO Today
WilsonHCG זכתה להכרה כספקית מיקור חוץ של תהליכי גיוס (RPO) מספר 1 2023 RPO Baker’s Dozen List של HRO Today.

קבוצת Apparel יוצרת עסקה רב-מותגית פורצת דרך עם Marquee Brands LLC, ומרחיבה את טביעת הרגל האופנתית ב-GCC ובהודו
קבוצת Apparel, קונגלומרט אופנה ולייף סטייל עולמי מוביל, מודיעה על הסכם רישוי מונומנטלי רב-מותגי עם Marquee Brands LLC, בעלת מותגים, המשווקת וחברת המדיה הנודעת.

Inuitive מטמיעה את ה-ISP IP של VeriSilicon במעבד ה-Vision AI שלה
פתרונות ה-IP של VeriSilicon ממוטבים ליישומי רובוטיקה ו- AR/VR/MRתובעניים.

Truecaller חושפת זהות מותג חדש ומאפייני זיהוי משודרגים ומבוססי בינה מלאכותית למניעת הונאה
הלוגו המשודרג מסמל התמקדות חזקה ומחודשת בפרטיות הצרכן ובאבטחה משודרגת של התקשורת העיצוב הכולל משמר את צבע ‘True blue’ המוכר, בשילוב סמל שיוצר זהות ברורה להגנה על המשתמשים מפני יישומי "העתקה" ויישומים מתחזים

הבינה המלאכותית יכולה כעת לסייע בהזמנת מסלול הטיולים המושלם
Guide to Europe מכריזה על חידוש פורץ דרך בתחום תכנון הנסיעות: Travis, כלי תכנון לנסיעות שמופעל באמצעות בינה מלאכותית, מספק כעת מסלולי טיולים ממוטבים על בסיס העדפות הלקוח, קרבה של אטרקציות, תמהיל ייחודי של נתוני ביקורת, שעות פעילות ומשתנים קריטיים נוספים.

Acino מרחיבה באופן משמעותי את הנוכחות והיכולות באמריקה הלטינית באמצעות רכישת M8 Pharmaceuticals
מעל 300 עובדי M8, פורטפוליו מוצרים והיקף תרופתי כדי לשפר את טביעת הרגל של Acino ואת מעמדה האסטרטגי בשווקים מרכזיים באמריקה הלטינית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI