דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים היטאצ'י אנרג'י תומכת בצעד ענקי בהולכת האנרגיה של גרמניה
היטאצ'י אנרג'י תומכת בצעד ענקי בהולכת האנרגיה של גרמניה
חיים נוי 03/08/22 |  צפיות: 86

היטאצ'י אנרג'י תומכת בצעד ענקי בהולכת האנרגיה של גרמניה

מערכת ההולכהHVDC Light®תוליך כמויות עצומות של אנרגיה מתחדשת עבור כ- 5 מיליון משקי בית ותעזור לגרמניה להשיג את יעד ניטרליות הפחמן שלה לשנת 2045.

ציריך, שוויץ, 3 באוגוסט 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

היטאצ'י אנרג'י Hitachi Energy, מובילה טכנולוגית עולמית שמקדמת עתיד אנרגיה בת קיימא לכולם, הודיעה היום כי זכתה בהזמנה גדולה מ-TenneT ו-TransnetBW, שניים מארבעת מפעילי מערכות ההולכה בגרמניה, לספק פתרון הולכה עבור המתח הגבוה SuedLink DC4 חיבור זרם ישר (HVDC) בין צפון ודרום הארץ.

SuedLink DC4 הוא אחד מפרויקטי רשת החשמל והולכת האנרגיה החשובים ביותר בגרמניה. הוא ימלא תפקיד מכריע בהולכת האנרגיה של גרמניה, יאפשר הפחתת השימוש בדלקים מאובנים ויסייע למדינה להשיג ניטרליות פחמן עד 2045.*1

באמצעות שימוש בטכנולוגיית Hitachi Energy’s HVDC Light® פרויקט SuedLink DC4 יעביר עד 2,000 מגה וואט של חשמל נטול פליטות, המספיק כדי הפעלת 5 מיליון משקי בית בגרמניה.*2 הקישור יוליך חשמל ביעילות ל-550 ק"מ מתחת לאדמה, ב-±525 קילוולט, ויעביר אנרגיית רוח מצפון לדרום תעשייתי, או לחילופין אנרגיה סולארית מדרום לצפון בעת ​​הצורך.

"אנו גאים לשחק תפקיד מכריע בהשקעה חשובה מאוד זו במעבר של גרמניה לאנרגיה מתחדשת ולניטרליות פחמן", אמר ניקלס פרסון, מנהל עסק אינטגרציית הרשתות שלHitachi Energy . "HVDC Light היא הטכנולוגיה שמאפשרת העברות של אנרגיה מתחדשת בקנה מידה גדול, הן ביבשה והן מהחוף".

"SuedLink תהווה את עמוד השדרה של הולכת האנרגיה בגרמניה. עם הענקת מערכת הזרם הישר במתח גבוה DC4 ל-Hitachi Energy, אנו מתקדמים כעת לקראת מימושו של חיבור החשמל החשוב הזה", אומר טים מאיירג'ורגנס, מנהל התפעול הראשי של TenneT.

Hitachi Energy תספק ל- HVDC Light תחנת ממיר בכל קצה של SuedLink DC4 כדי להמיר מתח AC מרשת החשמל לזרם DC לצורך מסירה דרך הקישור, וחזרה לזרם AC לצורך העברה לרשת המקבלת. החוזה כולל מקטעי כבלים בשלוש תחנות כדי להאיץ את זיהוי התקלות בקישור.

כחלק מהמחויבות ארוכת הטווח שלה למעבר האנרגיה של גרמניה, Hitachi Energy זכתה או השלימה לאחרונה הזמנות לפתרונות המשלבים אנרגיה מתחדשת בקנה מידה גדול*3. אלו כוללות את תחנות הממיר ל*4 NordLink - HVDC המחבר בין גרמניה לנורבגיה, תחנות הממיר בנות 900 מגה וואט לחיבור חוות הרוח הימית DolWin5 בים הצפוני הגרמני, פתרון הרשת המשולבת Kriegers Flak המחבר את רשתות החשמל הגרמניות. עם שתי חוות רוח ימיות בים הבלטי ודנמרק, ופתרונות חשמל איכותי כדי לאפשר יותר זרימת אנרגיה מתחדשת מצפון לדרום גרמניה.

הערה לעורכים:

פתרון ה-HVDC של Hitachi Energyמשלב מומחיות מובילה בעולם בשסתומי ממיר HVDC; פלטפורמת*5 הבקרה הדיגיטלית MACH™, המאפשרת אינטגרציה של אנרגיות מתחדשות ומנהלת הפרעות מתח ותדרים ברשת; שנאי כוח ממירים ומתגים במתח גבוה; כמו גם לימודי מערכת, תכנון והנדסה, אספקה, פיקוח התקנה והזמנה.

HVDC Light® היא טכנולוגיית ממיר מקור מתח שפותחה על ידי Hitachi Energy. זוהי הטכנולוגיה המועדפת עבור יישומי רשת רבים, כולל מדינות מקשרות, שילוב של מקורות מתחדשים וחיבורי "כוח מהחוף" למתקני ייצור ימיים. המאפיינים המגדירים של HVDC Light כוללים תחנות ממיר קומפקטיות ייחודיות והפסדי חשמל נמוכים במיוחד.

Hitachi Energy היא חלוצה בטכנולוגיית HVDC המסחרית שהחלה לפני כמעט 70 שנה וסיפקה יותר ממחצית מפרויקטי ה-HVDC בעולם.

*1 Generationenvertrag für das Klima
*2 Suedlink - TenneT
*3 Hitachi Energy HVDC projects in Germany
*4 NordLink
*5 Modular Advanced Control for HVDC (MACH™)

אתר האינטרנט של HVDC:

https://www.hitachienergy.com/offering/product-and-system/hvdc

אודות Hitachi Energy

היטאצ'י אנרג'י היא מובילה טכנולוגית עולמית שמקדמת עתיד אנרגיה בת קיימא לכולם. אנו משרתים לקוחות בענף השירות, התעשייה והתשתיות עם פתרונות ושירותים חדשניים לאורך שרשרת הערך. יחד עם לקוחות ושותפים, אנו חלוצים בטכנולוגיות ומאפשרים את הטרנספורמציה הדיגיטלית הנדרשת כדי להאיץ את המעבר האנרגטי לעבר עתיד ניטרלי מבחינה פחמנית. אנו מקדמים את מערכת האנרגיה העולמית להפוך לבת קיימא, גמישה ובטוחה יותר תוך איזון בין ערך חברתי, סביבתי וכלכלי. ל- Hitachi Energy יש רקורד מוכח ובסיס מותקן שאין שני לו ביותר מ-140 מדינות. המטה שלנו בשוויץ, אנו מעסיקים כ -38,000 אנשים ב -90 מדינות ומייצרים נפחים עסקיים של כ -10 מיליארד דולר.

אודות Hitachi, Ltd

היטאצ'י מניעה את עסקי החדשנות החברתית, ויוצרת חברה בת קיימא עם נתונים וטכנולוגיה. היטאצ'י פותרת את הבעיות העומדות בפני הלקוחות והחברה באמצעות פתרונות Lumada הממנפים IT, OT (טכנולוגיה תפעולית) ומוצרים, תחת המבנה העסקי של מערכות ושירותים דיגיטליים, אנרגיה ירוקה וניידות, התעשייה ומערכות רכב. מונעים על ידי ירוק, דיגיטלי וחדשנות, אנו שואפים לצמיחה באמצעות שיתוף פעולה עם הלקוחות שלנו. ההכנסות המאוחדות של החברה לשנת הכספים 2021 (שהסתיימה ביום 31 במרץ 2022) הסתכמו ב-10,264.6 מיליארד ין (84,136 מיליון דולר אמריקני), עם 853 חברות בנות מאוחדות וכ-370,000 עובדים ברחבי העולם. למידע נוסף על היטאצ'י, בקרו באתר החברה בכתובת https://www.hitachi.com.

קבצים מצורפים:

SuedLink DC4

NordLink, Wilster, Germany

לפרטים נוספים

Jocelyn Chang

Hitachi Energy Ltd.

+41 79384 7775

[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אנטרה ביו מספקת דגשים עסקיים ותוצאות כספיות לרבעון השני של 2022
Entera Bio Ltd, (נאסד"ק: ENTX), מובילה בפיתוח תרופות המתבססות על מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה היום על תוצאותיה הכספיות והתפעוליות לרבעון שהסתיים ב-30 ביוני 2022.

Mary Kay Inc. ממשיכה בתמיכתה בהעצמת נשים בכנס אבן הפינה הבינלאומי של פורום הנשים בצ'ילה
מחקר בלעדי על התקדמות השוויון המגדרי ב-25 השנים האחרונות ב-18 מדינות באמריקה הלטינית נחשף

פלטפורמת Anomali מקדמת יכולות זיהוי ותגובה מונעות מודיעין ומונעת שיבושים עסקיים תוך מיטוב של הוצאות האבטחה
יכולות חדשות ממשיכות את ההתמקדות של Anomali כדי לאפשר לתאגידים ארגוניים להישאר צעד אחד לפני היריבים

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- Outset Medical, Inc.לעבור ייעוץ
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- Outset Medical, Inc.לעבור ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – OM

OKX ולינקדאין פרסמו יחדיו את דו"ח הכישרונות העולמי של תעשיית הבלוקצ'יין
*ההיצע והביקוש של כישרונות בתחום הבלוקצ'יין העולמי יוצא מאיזון בגלל חוסר במועמדים *הביקוש לכישרון ליבה עבר מהתמקדות בפיננסים להתמקדות טכנית

Insilico Medicine מכריזה על השקעה חדשה בהובלת חברת Prosperity7 Ventures הנתמכת בידי Aramco, ומביאה את סך המימון בסדרה D ל-95 מיליון דולר
* Insilico Medicineמכריזה על סגירת סבב סדרה D2 שלה, נתון שמביא את סך המימון מסדרה D ל-95 מיליון דולר, למרות חוסר הוודאות בשוק

Lakemore Partners ממנה את פול גיירה כיו"ר ועדת הביקורת
Lakemore Partners LTD והישויות האחרות בקבוצה שלה (Lakemore), חברת השקעות אשראי פרטית מובילה המשקיעה בעיקר בשליטה בהון CLO, הודיעה כי מינתה את פול גיירה ליו"ר העצמאי של ועדת הביקורת של Lakemore Partners.

Legit Security הכריזה על תמיכה במסגרות ציות חדשות כדי להגביר את האבטחה והשלמות של שרשרת אספקת התוכנה
ניקוד סיכונים בזמן אמת, ניטור סחיפה, אנטי-שיבוש ואימות מוצא נדרשים יותר ויותר כדי להבטיח שרשרת אספקת תוכנה מאובטחת

פסיפיק גרין מבצעת בהצלחה את מודל המעבר שלה לאנרגיה מתחדשת ומודיעה על הדו"ח השנתי שלה לשנה המסתיימת ב-31 במרץ 2022
Pacific Green Technologies, Inc., (OTCQB:PGTK)) מודיעה כי השלימה בהצלחה את אבן הדרך הראשונה שלה בתהליך של גיוון והסדרה של זרמי ההכנסה שלה. פסיפיק גרין עוברת מספקית ציוד טכנולוגי יחיד במגזר הימי לחברת פיתוח מונעת נכסים של "בנייה-עצמית-הפעלה" של אנרגיה מתחדשת ומערכת אגירת אנרגיה סוללות ("BESS"), בהובלת הסגירה הפיננסית ביוני 2022 של הפרויקט הראשון שלה בסך 99.98 מגה-וואט בפארק האנרגיה ריצ'בורו, כחלק מצינור 1.1 ג'יגה-וואט של פסיפיק גרין של פיתוחי BESS בבריטניה.

Elektros מכריזה על אסטרטגיית תחנות טעינה לאזורים כפריים ומעוטי יכולת
חברת Elektros (OTC PINK:ELEK), מובילה מתפתחת באספקת פתרונות ניידות חשמלית, הודיעה כי Ludlow Researchפרסמה חוות דעת מחקרית על החברה בהתבסס על העברת חוק האקלים ותמריצי מס לרכבים חשמליים (EV) שעברו לאחרונה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI