דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים מסע ה-NFT של למבורגיני ממשיך בספירה לאחור לתוכנית The Epic Road Trip שתמשך שמונה חודשים ותשחרר NFT חדשים של למבורגיני לאיסוף
מסע ה-NFT של למבורגיני ממשיך בספירה לאחור לתוכנית The Epic Road Trip שתמשך שמונה חודשים ותשחרר NFT חדשים של למבורגיני לאיסוף
חיים נוי 07/08/22 |  צפיות: 1286

מסע ה-NFT של למבורגיני ממשיך בספירה לאחור לתוכנית The Epic Road Trip שתמשך שמונה חודשים ותשחרר NFT חדשים של למבורגיני לאיסוף

ניו יורק, 5 באוגוסט 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

בעקבות שני פרויקטי ה-NFT המוצלחים שלה שבוצעו עד היום, למבורגיני (Automobili Lamborghini), בשיתוף עם NFT PRO™ ו-INVNT.ATOM™, יצאה למסע וירטואלי שמתחיל בירח, חוצה את החלל וממשיך למקומות ידועים היטב ברחבי העולם.

בהרפתקה החדשה הזו, מכוניות הסופר ספורט של למבורגיני יהיו הדמויות הראשיות שאי אפשר לפספס במקומות שמטיילים יכולים לבקר ולגלות, ויאספו NFT חדשים מדי חודש, במשך שמונה חודשים, עד מרץ 2023. האוסף יורכב מארבעה NFT שיפורסמו בכל חודש למשך ארבעה ימים ברציפות, ויהיו זמינים לרכישה למשך 24 שעות בלבד. ה-NFT הרביעי יהיה זמין במהדורה מוגבלת בת 63 יחידות בלבד. בסוף הקמפיין, רק מי שירכוש את כל ה-NFT החודשיים שיונפקו - שלושת ה-NFT הרגילים או שלושה רגילים יחד עם המהדורה המוגבלת - יקבל NFT מיוחד.

כדי לתגמל נאמנות במהלך הקמפיין, יסופקו במהלכו הפתעות בלעדיות נוספות, כולל יצירת אמנות דיגיטלית בידי קבוצת Centro Stile של למבורגיני שהופקה עבור הקמפיין של The Epic Road Trip, ותוענק לכל מי שירכוש שני אוספים חודשיים שלמים. מי שישלים את רכישת ארבעת החודשים הראשונים יקבל הזדמנות להשתתף בסיור מיוחד במטה בסנט'אגתה בולונזי בבולוניה.

"מאז 1963, שנת הקמתה, למבורגיני תמיד הובילה מהחזית, והדגימה זאת עם מכוניות הסופר ספורט שלה שממשיכות להיות השחקניות הראשיות בחלומות של ילדים ומבוגרים בכל רחבי העולם. הכניסה לעולם הווירטואלי של האיסוף המודרני עם NFT הוא התרגום וההתפתחות הטבעיים של החלום הזה", אמר כריסטיאן מאסטרו, מנהל השיווק של למבורגיני. "NFT הם ההצעה החדשה, הלא שגרתית והבלעדית, שסוללת את הדרך לצורת ביטוי חדשה עבור הדורות הצעירים".

"נאמני למבורגיני וחובבי מטבעות קריפטוגרפים יופתעו מהסדרה הבאה של ההשקות שתגיע לשיא בחשיפה מאוד מיוחדת במרץ הבא", אמר כריסטיאן פרי, מנכ"ל NFT PRO™, שותף ההשקה של למבורגיני ומומחה בפעילות מול צרכני Web3. "אנו נרגשים להמשיך את השותפות שלנו עם למבורגיני על ידי הצעת אוסף NFT זה שהינו בלעדי באמת".

INVNT.ATOM חטיבת החדשנות הדיגיטלית הגלובלית של ™[INVNT GROUP], הובילה את הקריאייטיב, האסטרטגיה, העיצוב, התוכן והתקשורת שיווקית.

"שיתוף הפעולה הקודם שלנו עם למבורגיני - המכירה הפומבית של 1:1 NFT המקושר למכונית הסופר ספורט הפיזית האחרונה מסדרת Aventador Coupé - היה עדות לאופן שבו סיפור סיפורים משפיע בגבול הדיגיטלי עוזר לטפח מעורבות מצד הקהילה והצרכנים. אנו מתכבדים להצמיח את מערכת היחסים שלנו עם למבורגיני וליצור שותפות עם NFT PRO כדי לחגוג את החדשנות ואת המורשת של למבורגיני מ-1963", אמר סקוט קולאת'ר, נשיא ומנכ"ל [INVNT GROUP].

הסדרה הראשונה של ארבעת ה-NFT תשוחרר החל מה-8 באוגוסט 2022 באתר nft.lamborghini.com.

תמונות וסרטונים: media.lamborghini.com

מידע על Automobili Lamborghini: www.lamborghini.com

ערכה למדיה: (חומרים הדמיות ברזולוציה גבוהה)

אודות INVNT.ATOM™

INVNT.ATOM, חלק מ-[INVNT GROUP] THE GLOBAL BRANDSTORY PROJECT™, היא סוכנות חדשנות וחוויית מותג המוקדשת לעזור למותגים גלובליים להתוות מסלול, לנווט, להפעיל וליצור הזדמנויות חדשות בחזית הדיגיטלית של ה-Web3. המשרד ממוקם בסינגפור, והוא מציע קבוצה של אסטרטגים, משווקים, יוצרים, מתכנתים, שדכנים ומובילי מחשבה שהופך אסטרטגיות לסיפורים וסיפורים לחוויות המערבות קהילות בבמה הגלובלית.

לקבלת מידע נוסף אודותINVNT.ATOMבקרו בכתובת www.invntatom.com

אודות [INVNT GROUP]™

[INVNT GROUP] הוקמה כהתפתחות של INVNT, הסוכנות המייסדת של סיפורי מותגים חיים גלובליים. בראשות הנשיא והמנכ"ל, סקוט קולאת'ר,[INVNT GROUP], THE GLOBAL BRANDSTORY PROJECT™ מייצג פורטפוליו של שיטות פעולה שנועדו לעזור לארגונים שחושבים קדימה לחדש ולהשפיע על קהלים בכל מקום. הקבוצה מורכבת מחברת אסטרטגיית מיתוג מודרנית, Folk Hero; משרד לייעוץ תרבותי בהובלה יצירתית, Meaning; סטודיו להפקה וסוכנות קריאייטיב, HEVĒ; מפיקת אירועים למכללות ואוניברסיטאות, INVNT Higher Ed; חטיבת החדשנות הדיגיטלית, INVNT.ATOM; סטודיו מולטימדיה יצירתי, Hypnogram; וסוכנות הסיפור המקורית של המותג החי, INVNT.

לקבלת מידע נוסף אודות[INVNT GROUP]בקרו בכתובת www.invntgroup.com

אודות NFT PRO™

NFT PRO הוא פתרון NFT ארגוני בשיטת תווית לבנה המסייע למותגים ליצור אסטרטגיה, ליצור ולמכור NFT ללקוחות, למעריצים ולאספנים. המתודולוגיה והתוכנה הקניינית של החברה מוציאות את הניחוש ממשוואת ההקמה והביצוע של אסטרטגיית NFT ומבטיחות תוצאות עקביות ובטיחות מותג לכל קמפיין. NFT PRO מפשטת את היצירה והביצוע של מסעות פרסום מבוססי NFT שהם יעילים וגם ממוקדים במותג.

לקבלת מידע נוסף אודות NFT PRO, בקרו בכתובת www.web3pro.com

קובץ מצורף

· INVNT.ATOM™

לפרטים נוספים

For "The Epic Road Trip" campaign & press enquiries:

Paola Cracknell

[email protected]

For [INVNT GROUP] and INVNT.ATOM press enquiries:

Jhonathan Mendez de Leon

[email protected]

For NFT Pro press enquiries:

Devashish "Dev" Sarkar

[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
מכון ההדרכה לציות לרגולציות יצוא מארח סדרת סמינרים חיים בנושא בקרות היצוא ITAR, EAR ו-OFAC בתל אביב
למדו את ההשפעה של בקרות ITAR, EAR ו-OFAC על חברות, שותפים ועסקאות שאינן מארצות הברית

Global Health ו- Gavi Veteran Anuradha Gupta יובילו חיסון גלובלי ב- Sabin
סמנכ"לית Gavi לשעבר אנוראדה גופטה מצטרפת למכון החיסונים סאבין

סלברייט ממנה את עו"ד איילה ברלר שפירא ליועצת המשפטית
Cellebrite DI Ltd. (נאסד"ק: CLBT), מובילה עולמית בפתרונות מודיעין דיגיטלי (DI) למגזר הציבורי והפרטי, הודיעה היום כי איילה ברלר שפירא מונתה ליועצת המשפטית (GC) של החברה.

EMGA משלימה גיוס הון בסך 9.4 מיליון אירו עבור Kashf Foundation במימון מ-BIO
היצירה, הבנייה והמשא ומתן כדי להקים את תוכנית המימון בסך 9.4 מיליון אירו עבור Kashf Foundation נוהלו בידי Emerging Markets Global Advisory LLP (EMGA), בנק ההשקעות של השווקים המתעוררים.

Nyxoah – מידע על המספר הכולל של בעלי זכויות ההצבעה וניירות הערך
*המספר הכולל של ניירות ערך הנושאים זכויות הצבעה: 25,846,279 (כולם מניות רגילות) *המספר הכולל של זכויות הצבעה (= מקדם): 25,846,279 (כולם קשורים למניות רגילות)

פלטפורמת ההלוואות למלונות מדיסון ניובונד מעניקה הלוואה של 20 מיליון דולר למלון בלפור במיאמי ביץ'
מדיסון ניובונד (Madison Newbond), פלטפורמת ההלוואות המוסדית של מדיסון ריאלטי קפיטל (Madison Realty Capital) וניובונד הולדינגס (Newbond Holdings) המספקת משכנתאות ראשונות, הלוואות ביניים והון עצמי מועדף לבעלי מלונות ויזמים ברחבי הארץ, הודיעה היום כי סיפקה הלוואה בסך 20 מיליון דולר לקבוצת החסות של FullG Capital לרכישת מלון בלפור מיאמי ביץ' ("Balfour"), מלון בוטיק עצמאי הממוקם ב-350 Ocean Drive במיאמי ביץ', פלורידה.

Triller Inc מבטיחה מימון הון עצמי בהיקף של 310 מיליון דולר משווקים מתעוררים גלובליים (GEM) בהקשר להנפקה הראשונה לציבור בקרוב
החברה מצפה להיסחר באופן ציבורי בתחילת הרבעון הרביעי תחת הסימול ILLR

בומברדייה מציגה את הממציא, המשקיע ובעל צוות F1 טוטו וולף כשגריר המותג העולמי
בומברדייה הציגה היום את טוטו וולף (Toto Wolff) כשגריר המותג העולמי שלה. במשך שנים רבות, טוטו השתמש במטוסי בומברדייה כדי לנסוע במהירות, ביעילות ובאופן חלק בין עיסוקים עסקיים וספורט מוטורי ברחבי העולם. עם הניסיון רב השנים הזה ביד, טוטו יתמוך בבומברדייה באמצעות מגוון פעילויות ונקודות מגע.

™[INVNT GROUP] מרחיבה את פרויקט סיפורי המותג הגלובלי ומשיקה את Hypnogram™ - סטודיו מולטימדיה יצירתי
™[INVNT GROUP], פרויקט סיפורי המותג הגלובלי, מרחיב את יכולות הסיפור החווייתי ומשיקה את Hypnogram™, בוטיק וסטודיו יצירתי גלובלי המתמקד בחוויות מולטימדיה המשתרעות על פני העולם הפיזי והדיגיטלי.

SKYX מבטיחה זכויות גג ל-10 שנים לשילוט באחד הבניינים הגבוהים ביותר במיאמי
הבניין החדש ממוקם במרכז העיר מיאמי ב- US-1, מול מיאמי היט FTX ארנה ומפרץ ביסקיין בשל מיקומו הייחודי והאסטרטגי של הבניין, שלטי הגג של SKYX צפויים להיראות על ידי עשרות מיליונים, כולל בתוכניות טלוויזיה ובתמונות סקייליין מיאמי, מה שיוצר מודעות משמעותית למותג SKYX
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI