דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Legit Security צוינה ככוכב עולה כחלק מרשימת Cloud 100 של Forbes
Legit Security צוינה ככוכב עולה כחלק מרשימת Cloud 100 של Forbes
חיים נוי 09/08/22 |  צפיות: 383

Legit Security צוינה ככוכב עולה כחלק מרשימת Cloud 100 של Forbes

תל אביב, 9 באוגוסט 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

Legit Security, חברת אבטחת סייבר עם פלטפורמה ארגונית לאבטחת שרשרת האספקה של התוכנה בארגון, הודיעה שנבחרה כאחת מ-20 הכוכבים העולים כחלק מרשימת Cloud 100 השביעית של Forbes לשנת 2022. רשימת Cloud 100 היא רשימה מכרעת של חברות הענן הפרטיות המובילות בעולם, והיא מפורסמת בידי Forbes בשיתוף עם Bessemer Venture Partners ו-Salesforce Ventures. רשימת הכוכבים העולים מייצגת חברות ענן בעלות צמיחה גבוהה ומובילות בקטגוריה שעומדות להצטרף לרשימת Cloud 100.

"יש לנו כבוד גדול לקבל את הפרס הזה מקבוצה כל כך יוקרתית", אמר רוני פוקס, מנכ"ל Legit Security. "אנחנו נלהבים מהמשימה שלנו לאבטח שרשראות אספקת תוכנה מפני התקפות. אנו מאמינים שיש צורך דחוף לפתרון בגישה חדשה עבור סביבות שרשרת אספקת תוכנה מודרניות אשר כעת הופכות יותר ויותר למטרות של פושעי סייבר. אנו שמחים לראות אימוץ מהיר של הפתרון שלנו בידי לקוחות ארגוניים ומצפים להצטרף ל-Cloud 100 בשנים הבאות".

"הכוכבים העולים של היום הם חברות ה-Cloud 100 של המחר", אמרה מרי ד'אונופריו, שותפה ב-Bessemer Venture Partners. "אנו מאמינים שיזמי ענן בכל רחבי העולם יכולים לבנות עסקים חדשים ומתמשכים, למרות תנאי השוק או רוח נגדית מאתגרת. הכוכבים העולים ב-2022 אינם שונים מכיוון שהם מטפחים צווצים מדהימים, צוברים מומנטום וממשיכים להתקדם לעבר מעמד של סנטאור. הזכייה בציון ככוכב עולה היא הזדמנות עבור קהילת הענן לחגוג את ההשפעה של היזמים הללו ואת העתיד הבהיר שלפניהם".

"לכוכבים העולים יש פוטנציאל להפוך לחברות ענן פרטיות מובילות", אמר אלכס קייאל, שותף מנהל, Salesforce Ventures. "אנחנו נרגשים מרמת החדשנות המתרחשת בחברות בשלב מוקדם באקו סיסטם של הענן ברחבי העולם, ואנו צופים קדימה, לראות את החברות הללו צומחות".

"החברות ברשימת הכוכבים העולים של Cloud 100 מייצגות את החברות הפרטיות המתעוררות הטובות והמבריקות ביותר במגזר הענן", אמר אלכס קונרד, עורך בכיר ב-Forbes. " נהיה יותר קשה בכל שנה להיכלל ברשימה הזו - זה אומר עוד יותר חברת עילית עבור אלה שכן מצליחות. מזל טוב לכל אחד מהכוכבים העולים לשנת 2022. אנו מצפים לראות אותם מצטרפים ל-Canva, Miro ואחרות בביצוע קפיצת המדרגה לרשימת Cloud 100 בשנים הקרובות".

הרשימות של פורבס 2022Cloud 100 ו-20 Rising Starsמתפרסמות באינטרנט בכתובתwww.forbes.com/cloud100. עיקרי הרשימה מופיעים בגיליון אוגוסט/ספטמבר 2022 של מגזין פורבס.

אודות Legit Security

Legit Security מגינה על שרשראות אספקת התוכנה מפני התקפה על ידי גילוי ואבטחת הצינורות, התשתית, הקוד והאנשים באופן אוטומטי, כך שעסקים יכולים להישאר בטוחים ובה בעת לאפשר שחרור תוכנה מהיר. Legit Security מספקת פתרון תוכנה כשירות קל ליישום התומך במשאבים בענן ובאופן מקומי ומשלב יכולות גילוי וניתוח אוטומטיים עם מאות מדיניות אבטחה שפותחו בידי מומחי תעשייה עם ניסיון אמיתי באבטחת SDLC. פתרון משולב זה שומר על אבטחת מפעל התוכנה שלך ומספק ביטחון מתמשך שהיישומים שלכם מושקים ללא פגיעויות.

Bessemer Venture Partners

Bessemer Venture Partners מסייעת ליזמים להניח יסודות חזקים כדי לבנות ולחשל חברות ותיקות. עם יותר מ-135 הנפקות ו-200 חברות פורטפוליו בתחום הארגונים, הצרכנים והבריאות, Bessemer תומכת במייסדים ובמנכ"לים מימיהם הראשונים ועד לכל שלב של צמיחה. הפורטפוליו הגלובלי של Bessemerכולל את פינטרסט, Shopify, Twilio, Yelp, לינקדאין, PagerDuty, DocuSign, Wix, Fiverr ו-Toast ויש לו 19 מיליארד דולר של נכסים רגולטוריים מנוהלים.

Forbes

פורבס דוגל בהצלחה בכך שהוא חוגג את אלה שעשו את זה, ואת אלה ששואפים לעשות את זה. פורבס מכנס ואוצר את המנהיגים והיזמים המשפיעים ביותר שמניעים שינוי, משנים עסקים ומשפיעים באופן משמעותי על העולם. המותג פורבס מגיע כיום ליותר מ-150 מיליון איש ברחבי העולם באמצעות העיתונות המהימנה שלו, האירועים הווירטואליים של LIVE ופורבס, תוכניות שיווק מותאמות אישית ו-47 מהדורות מקומיות מורשות ב-80 מדינות.

Salesforce Ventures

Salesforce Ventures עוזרת למייסדים יוזמים לבנות חברות שממציאות מחדש את הדרך שבה העולם עובד. מאז 2009, השקענו ושיתפנו פעולה עם יותר מ-400 מחברות התוכנה הארגונית ביותר בעולם, מ-seed ועד להנפקה, כולל Airtable, Databricks, DocuSign, Guild Education, Hopin, monday.com, nCino, Snowflake, Snyk, Stripe, Tanium ו-Zoom. Salesforce Ventures השקיעה ביותר מ-25 מדינות עם משרדים בכל רחבי העולם, כולל בסן פרנסיסקו, אירווין, ניו יורק, לונדון, טוקיו וסידני.

קשרי מדיה

Tony Keller
+1-847-421-1477

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
איחוד האמירויות הערביות קוראת לקונצנזוס עולמי על ממשל של בינה מלאכותית
"ממשלות חייבות להפסיק לנסות לשלוט בבינה מלאכותית בכללותה ובמקום זאת להתמקד בהסדרת תחומי שימוש", אומר שר הבינה המלאכותית של איחוד האמירויות

סוראב צ'נדראקר מכחיש בתוקף את ההאשמות בהונאת האפליקציות של Mahadev
סוראב צ'נדראקר קורא לכלי התקשורת לתקן את הנרטיב הרווח ומציע שיתוף פעולה מלא כדי להבטיח שהצדק ייעשה

LiveRamp משיקה הפעלה מקורית של חדרים נקיים ורזולוציית זהות משופרת בכל שירותי הענן העיקריים
יכולות ענן מקוריות חדשות המתרכזות בפרטיות עוזרות ללקוחות להתגבר על אובדן אותות, לחבר במדויק בין התמונה של הלקוחות ולהגיע באופן אפקטיבי ליותר צרכנים בכל רחבי האקו-סיסטם.

המומנטום של ExaGrid לרבעון השלישי של 2023
ExaGrid ממשיכה בצמיחה – 11 רבעונים רצופים של תזרים מזומנים חופשי

דדליין חשוב לתביעה נגד FOURT: רוזן, יועץ למשקיעים מהימן, מעודד את המשקיעים ב- Shift4 Payments, Inc להבטיח ייעוץ
דדליין חשוב לתביעה נגד FOURT: רוזן, יועץ למשקיעים מהימן, מעודד את המשקיעים ב- Shift4 Payments, Inc להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב של 19 באוקטובר בתביעה ייצוגית בניירות ערך – FOUR

התראת דדליין למשקיעי HAWAIIAN ELECTRIC: רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- Hawaiian Electric Industries, Inc להבטיח ייעוץ
התראת דדליין למשקיעי HAWAIIAN ELECTRIC: רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- Hawaiian Electric Industries, Inc להבטיח ייעוץ לפני מועד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך - HE

רוזן, פירמת עורכי דין מוערכת בעולם, מעודדת משקיעים עם הפסדים ב- UiPath, Inc. להבטיח ייעוץ
רוזן, פירמת עורכי דין מוערכת בעולם, מעודדת משקיעים עם הפסדים ב- UiPath, Inc. להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – PATH

סורן ביורן מונה למנכ"ל Driscoll's
היו"ר והמנכ"ל הנוכחי של Driscoll's, ג'יי מיילס רייטר, יפרוש בינואר 2024, כדי להפוך ליו"ר בכיר

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- Advance Auto Parts, Inc. להבטיח ייעוץ
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- Advance Auto Parts, Inc. להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – AAP

מובילאיי מודיעה על תזמון של תוצאות הרבעון השלישי של 2023
חברת מובילאיי (Mobileye Global Inc) (נאסד"ק: MBLY) (מובילאיי) הודיעה היום כי תפרסם את תוצאותיה הפיננסיות לרבעון השלישי של 2023 ביום חמישי, 26 באוקטובר 2023, לפני פתיחת השוק.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI