דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים פסיפיק גרין מבצעת בהצלחה את מודל המעבר שלה לאנרגיה מתחדשת ומודיעה על הדו"ח השנתי שלה לשנה המסתיימת ב-31 במרץ 2022
פסיפיק גרין מבצעת בהצלחה את מודל המעבר שלה לאנרגיה מתחדשת ומודיעה על הדו"ח השנתי שלה לשנה המסתיימת ב-31 במרץ 2022
חיים נוי 11/08/22 |  צפיות: 121

פסיפיק גרין מבצעת בהצלחה את מודל המעבר שלה לאנרגיה מתחדשת ומודיעה על הדו"ח השנתי שלה לשנה המסתיימת ב-31 במרץ 2022

דובר, דלאוור, 10 באוגוסט 2022, (ACCESSWIRE) :

Pacific Green Technologies, Inc., (OTCQB:PGTK)) מודיעה כי השלימה בהצלחה את אבן הדרך הראשונה שלה בתהליך של גיוון והסדרה של זרמי ההכנסה שלה. פסיפיק גרין עוברת מספקית ציוד טכנולוגי יחיד במגזר הימי לחברת פיתוח מונעת נכסים של "בנייה-עצמית-הפעלה" של אנרגיה מתחדשת ומערכת אגירת אנרגיה סוללות ("BESS"), בהובלת הסגירה הפיננסית ביוני 2022 של הפרויקט הראשון שלה בסך 99.98 מגה-וואט בפארק האנרגיה ריצ'בורו, כחלק מצינור 1.1 ג'יגה-וואט של פסיפיק גרין של פיתוחי BESS בבריטניה. לסיכום:

*המעבר שבוצע בהצלחה לחברת אנרגיה מתחדשת עם מודל הכנסה חוזרת מנכסי אנרגיה שפותחו באופן עצמאי

* תוצאות השנה המלאה 2022 שהושפעו מהאטה הקשורה לקוביד לעסקים ימיים

*99.98 מגה-וואט נכס פארק האנרגיה של סוללת ריצ'בורו בבנייה, עם פעילות מסחרית צפויה דרך הרשת הלאומית ביוני 2023

* ניסוח מחדש פיננסי משקף שינוי בתזמון ההכרה באבני דרך. אין השפעה על תזרימי המזומנים.

כחלק ממעבר זה, יחד עם מרווחי דלק הדוקים יותר ובעיות לוגיסטיות של מגפת הקורונה עבור לקוחות החברה וספקיה במגזר הימי, ההכנסות הופחתו לשנה שהסתיימה ב-31 במרץ 2022 ל-15.44 מיליון דולר (הכנסות לשנה המלאה 2021: 52.62 מיליון דולר) עם הפסד נקי לשנה של 10.75 מיליון דולר (הפסד נקי לשנה המלאה 2021: 1.81 מיליון דולר).

בתוך ההפסדים המוצהרים כולל מחיקה חד פעמית, ללא מזומנים, של מוניטין משולב ונכסים בלתי מוחשיים, בהיקף של 7.06 מיליון דולר ארה"ב כנגד חברת הבת הסינית פסיפיק גרין טכנולוגיות (שנגחאי) ושות' בע"מ (באופן רשמי Shanghai Engin Digital Technology Co. Ltd.) ו- Pacific Green Innoergy Technologies Ltd שנרכשו בשנים 2019 ו-2020, בהתאמה.

הניסוח מחדש של כספי העבר שצוינו בכתב התביעה של החברה בסוף השנה משקף שינוי ביחס החשבונאי לעיתוי ההכרה בהכנסות ובהוצאות בלבד, ללא השפעה על תזרימי המזומנים, היתרות או יכולתה של החברה לבצע פיתוח עסקי בתחום אגירת האנרגיה.

בששת החודשים האחרונים, המרווח בין שמנים עתירי גופרית לדלק דל גופרית התאושש ועולה על 200 דולר לטון. פסיפיק גרין הייתה עדה לעלייה משמעותית בפניות חדשות למערכות בקרת הפליטה שלה, המכונות בדרך כלל "סקרברס", נתון שהוביל למכירות נוספות של הטכנולוגיה של החברה בחודשים האחרונים.

החברה בנתה את חטיבת ה-BESS שלה, וגייסה צוות מומחים ברמה עולמית כדי ליצור פלטפורמה מובילה בתעשייה שתספק את צינור ה-1.1 GWשלה בבריטניה וכעת היא מחפשת להרחיב את הפלטפורמה מבחינה גיאוגרפית.

פסיפיק גרין השקיעה בפרויקט ה-BESS הראשון שלה בהספק של 99.98 מגה-וואט בפארק האנרגיה ריצ'בורו בבריטניה, בתמיכת שותפתה של החברה להון עצמי של 50%, Green Power Reserves Limited, חוב בכיר המסופק על ידי Close Leasing Limitedואופטימיזציה של אנרגיה על ידי Shell Energy Europe Limited. הפיתוח, Richborough Energy Park Limited, נמצא כעת בבנייה, עם פעילות מסחרית צפויה להתחיל ביוני 2023.

במהלך תקופה זו, החברה מימנה את הפיקדון כדי להבטיח את פיתוח ה- BESS השני שלה של 249 MW בבריטניה כחלק מצינור 1.1 GW.

אודות Pacific Green Technologies, Inc.

פסיפיק גרין טכנולוגיה Pacific Green Technologies Inc. מתמקדת במתן מענה לצורך של העולם באנרגיה יותר נקייה ובת קיימא. החברה מציעה פתרונות אגירת אנרגיה של סוללות ואנרגיית שמש מרוכזת כהשלמה לחטיבות הטכנולוגיות לסביבות ימיות שלה.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר של Pacific Green: www.pacificgreentechnologies.com.

ליצירת קשר:

Scott Poulter, Chairman & CEO 
Pacific Green Technologies
T: +1 (302) 601-4659

מקור: Pacific Green Technologies, Inc .

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
סולרה ומוטורי משתפים פעולה כדי להביא פריצת דרך חדשה בתחום הבינה המלאכותית לאיחוד האמירויות הערביות
Solera | Audatex, המובילה העולמית בתוכנות לניהול מחזור חיים של כלי רכב כשירות, נתונים ושירותים, הודיעה היום על שותפות אסטרטגית חדשה עם Motori, חברת בת של Safe City Group המספקת מערכת אקולוגית להשגת טרנספורמציה דיגיטלית בביטוח רכב. שיתוף הפעולה יועיל לנהגים באיחוד האמירויות, שכן הוא נועד להאיץ חלקים מתהליך הביטוח מימים לדקות.

מרי קיי מעניקה מענק לימודים לאישה צעירה השואפת להפוך לאסטרונאוטית הראשונה באמריקה הלטינית שמבקרת במאדים
מענקי הנשים הצעירות ב- STEAM - שהושקו בשנת 2020 - מעניקים פרסים לנשים צעירות התורמות תרומה אדירה לתחומי STEAM ועוזרים להן להמשיך ולרדוף אחר חלומותיהן

Pyramid Analytics מגדירה באופן רשמי פרקטיקה עסקית עבור הממשל הפדרלי בארצות הברית
ספקית תוכנת המודיעין לקבלת החלטות מחזקת את המחויבות לסוכנויות ממשלתיות עם פרקטיקה ייעודית עבור אנליטיקה מודרנית לאספקת שירותים ציבוריים קריטיים

Legit Security משיקה מוצר אבטחה בקוד פתוח כדי לאכוף ולהרחיב תצורות GitHub מאובטחות
Legitify, שפותח באמצעות קוד פתוח, מגלה באופן אוטומטי פגיעויות GitHub כדי ששרשרת אספקת התוכנה תהיה מאובטחת יותר

Automox מרחיבה את התפקודיות ואת הטווח באמצעות שליטה מרחוק ושותפות גלובלית חדשה
מומנטום המוצר וההפצה יניעו צמיחה בינלאומית

אנדרסן גלובל מרחיבה את יכולות המס בקנדה
אנדרסן גלובל מחזקת את נוכחותה הקנדית באמצעות הסכם שיתוף פעולה עם חברת יעוץ המס Trowbridge Professional Corporation שבסיסה בטורונטו, ומשפרת עוד יותר את יכולות השירות המקצועי שלה בקנדה.

מור ננוטכנולוגיה סיסטמס פותחת מרכז הדרכה ופיתוח תהליכים גלובלי בשארלוט, צפון קרוליינה
Moore Nanotechnology Systems - מור ננוטכנולוגיה סיסטמס ("Nanotech"), ספקית גלובלית מובילה של מערכות אולטרה מדויקות לעיבוד שבבים, מכריזה על הפתיחה החגיגית של מרכז ההדרכה ופיתוח התהליכים הגלובלי שלהם בשארלוט, צפון קרוליינה.

Expensify נותנת לרואי חשבון הזדמנות לזכות במקום שלהם בExensiCon - באיטליה
חמישה מקומות בתשלום על כל ההוצאות ב-ExpensiCon - כנס החשבונאות העולמי המוביל שאירחה Expensify במאי 2023 בכפר אגנזיה בפוליה, איטליה - עומדים להיתפס עבור רואי חשבון החל מהיום

ריאן קאבנו ופרוקסימה מדיה משיקים את חברת הפקות הבאנרים 'The Quad' בשותפות עם איימי קים וג'יימי בורק מ- Lifeboat Productions
הרביעייה תפיק 3-5 סרטים בשנה בתקציב במימון עצמי של 3 מיליון דולר - 12 מיליון דולר כל אחד, ותכלול משפיען מוביל בשילוב עם במאי ושחקן בעל שם עולמי

מכון ההדרכה לציות לרגולציות יצוא מארח סדרת סמינרים חיים בנושא בקרות היצוא ITAR, EAR ו-OFAC בתל אביב
למדו את ההשפעה של בקרות ITAR, EAR ו-OFAC על חברות, שותפים ועסקאות שאינן מארצות הברית
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI