דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Lakemore Partners ממנה את פול גיירה כיו"ר ועדת הביקורת
Lakemore Partners ממנה את פול גיירה כיו"ר ועדת הביקורת
חיים נוי 11/08/22 |  צפיות: 319

Lakemore Partners ממנה את פול גיירה כיו"ר ועדת הביקורת

פיניקס ולונדון ודובאי, איחוד האמירויות הערביות, 10 באוגוסט 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

Lakemore Partners LTD והישויות האחרות בקבוצה שלה (Lakemore), חברת השקעות אשראי פרטית מובילה המשקיעה בעיקר בשליטה בהון CLO, הודיעה כי מינתה את פול גיירה ליו"ר העצמאי של ועדת הביקורת של Lakemore Partners. מר גיירה הוא מנהל עסקים ותיק עם למעלה משלושה עשורים של ניסיון בבנקאותהשקעות וניהול נכסים.

"אנו נרגשים למנות את פול כיו"ר ועדת הביקורת שלנו", אמר אחמד פאריד, יו"ר ונשיא Lakemore. "ההבנה העמוקה של פול בתרבות המשרדית שלנו, ושנים של מומחיות בהובלת אסטרטגיות חוצות גבולות ישרתו את Lakemore היטב, כאשר אנו משקיעים יותר בביסוס וחיזוק שותפויות ארוכות טווח עם לקוחותינו ומנהלי בטחונות CLO מהשורה הראשונה ברחבי העולם".

בנוסף לתפקידיו ב-Lakemore מר גיירה משמש גם כשותף מנהל ב-Thompson Family Office, שם הוא עוזר לבצע בפיתוחי עיר חכמה וברת קיימא מחוץ לוושינגטון הבירה, ובפיתוח תוכניות השקעה ישירה עם גופים בעלי חשיבה דומה לזו של Thompson Family Office עם השפעה חברתית וסביבתית. לפני כן מר גיירה שימש כשותף מנהל ב-Global Investment Bank Limited, שם היה אחראי על עסקאות חוצות גבולות ופיתוח עסקי. עוד לפני כןהוא היה מנהל התפעול הראשי, ראש אסטרטגיה ושותף מנהל ב-Safanad Limited, שם היה אחראי על הפעילות העסקית והאסטרטגיה העיקרית של חברת ההשקעות במשרדיה בדובאי, בניו יורק ובלונדון. מר גיירה שימש גם בתפקידי מנכ"ל ב-ING Alternative Asset Management בניו יורק, וב-Baring Asset Management - צפון אמריקה.

"אני בטוח שההיכרות שלי עם המשרד תשרת אותי היטב בתפקיד החדש הזה", אמר מר גיירה. "אני מצפה להמשיך לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם הצוות והדירקטוריון כדי לספק לקהל הלקוחות הגלובלי של משקיעים מוסדיים של Lakemore את השירות הטוב ביותר מסוגו".

מר גיירה הוא רו"ח וקיבל את התואר הראשון שלו בהצטיינות ממכללת פרובידנס, ולמד בתוכנית לניהול מתקדם בבית הספר לעסקים של הרווארד.

אודות Lakemore Partners

Lakemore היא חברת השקעות אשראי פרטית מובילה המשקיעה בעיקר בשליטה בהון CLO. Lakemore, המשמשת כשותפה נבחרת למנהלי בטחונות מהשורה הראשונה בשוק ה-CLO המתאימים לסגנון ניהול התיקים והסיכונים של החברה, שמה למטרה לספק תשואות אטרקטיביות על ידי מינוף המומחיות הנרחבת של הצוות המסור שלה ועל ידי השקעה במסגרת מוגדרת היטב של הקצאת סיכונים מותאמת למחזוריות. ל-Lakemore, שנוסדה ב-2016, יש משרדים בפיניקס, לונדון ודובאי. המשימה של Lakemore ממוקדת באספקת הכנסה ברת קיימא ואמינה, כאשר החברה מנהלת כיום 1.3 מיליארד דולר בנכסי אשראי מנוהלים, רובם מלקוחות מוסדיים.

למידע נוסף, בקרו בבקשה בכתובת www.lakemore.com

Lakemore Partners Ltd היא חברת האם הקבוצתית והיא ממוקמת באיי קיימן. Lakemore Partners Management US LLCו- Lakemore Partners (UK) Ltd רשומות ברשות ניירות הערך האמריקאית כיועצות השקעות (RIA). Lakemore Partners (UK) Ltd.(FRN: 837603) היא גם נציגה ממונה שלKroll Securities Ltd.(FRN: 466588), המאושרת ומוסדרת על ידי הרשות להתנהלות פיננסית. Lakemore Partners (DIFC) Ltd מוסדרת על ידי רשות השירותים הפיננסיים של דובאי. Lakemore Partners Management US LLC, Lakemore Partners (UK) Ltd, ו- Lakemore Partners (DIFC) Ltd הן חברות בנות בבעלות מלאה של Lakemore Partners Ltd.

לפניות מהמדיה

Doug Allen/Josh Gerth
Dukas Linden Public Relations
lakemore@dlpr.com
+1 (646) 722-6530

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
פלטפורמת המסחר האלקטרוני Ubuy בוחרת ב-Nuvei כדי להאיץ את הצמיחה הבינלאומית שלה
Ubuy מגיעה ללקוחות נוספים ברחבי העולם באמצעות האינטגרציה שלה לחבילת שיטות התשלום החלופיות המובילה בתעשייה של Nuvei

דאק קריק טכנולוגיות מכריזה על הזוכות הראשונות בפרסי שותפת השנה של Duck Creek Technologies לשנת 2023
כל אחת מבין שותפות אינטגרציית המערכות Accenture, Agne ו-Coforge; שותפות הפתרונות Copart, LexisNexis Risk Solutions, Quadient ו-Smart Communications and Consulting וכן שותפת הייעוץ Penguin Tech זכו להכרה בזכות חידושים טכנולוגיים משמעותיים עבור תעשיית הביטוח במהלך פסגת השותפים לשנת 2023 של Duck Creek

WPC Energy מציינת את סיומו של קונגרס הנפט העולמי ה-24 המוצלח בקלגרי
24WPC קידמה בברכה יותר מ-10,000 מבקרים, יותר מ-5,000 נציגים ונרשמים מ-111 מדינות

Quantexa ממנה בכירים מהתעשייה לוועדה המייעצת שלה כדי להאיץ תוכניות צמיחה
נשיא בלאקרוק לשעבר, מנכ"ל NHSX לשעבר ומנהל GCHQ לשעבר מביאים ניסיון עשיר בתעשייה מתחומי הפיננסים, הבריאות והביטחון הלאומי

WilsonHCG נבחרה לספקית ה-RPO הגלובלי מספר 1 ב-2023 RPO Baker’s Dozen List של HRO Today
WilsonHCG זכתה להכרה כספקית מיקור חוץ של תהליכי גיוס (RPO) מספר 1 2023 RPO Baker’s Dozen List של HRO Today.

קבוצת Apparel יוצרת עסקה רב-מותגית פורצת דרך עם Marquee Brands LLC, ומרחיבה את טביעת הרגל האופנתית ב-GCC ובהודו
קבוצת Apparel, קונגלומרט אופנה ולייף סטייל עולמי מוביל, מודיעה על הסכם רישוי מונומנטלי רב-מותגי עם Marquee Brands LLC, בעלת מותגים, המשווקת וחברת המדיה הנודעת.

Inuitive מטמיעה את ה-ISP IP של VeriSilicon במעבד ה-Vision AI שלה
פתרונות ה-IP של VeriSilicon ממוטבים ליישומי רובוטיקה ו- AR/VR/MRתובעניים.

Truecaller חושפת זהות מותג חדש ומאפייני זיהוי משודרגים ומבוססי בינה מלאכותית למניעת הונאה
הלוגו המשודרג מסמל התמקדות חזקה ומחודשת בפרטיות הצרכן ובאבטחה משודרגת של התקשורת העיצוב הכולל משמר את צבע ‘True blue’ המוכר, בשילוב סמל שיוצר זהות ברורה להגנה על המשתמשים מפני יישומי "העתקה" ויישומים מתחזים

הבינה המלאכותית יכולה כעת לסייע בהזמנת מסלול הטיולים המושלם
Guide to Europe מכריזה על חידוש פורץ דרך בתחום תכנון הנסיעות: Travis, כלי תכנון לנסיעות שמופעל באמצעות בינה מלאכותית, מספק כעת מסלולי טיולים ממוטבים על בסיס העדפות הלקוח, קרבה של אטרקציות, תמהיל ייחודי של נתוני ביקורת, שעות פעילות ומשתנים קריטיים נוספים.

Acino מרחיבה באופן משמעותי את הנוכחות והיכולות באמריקה הלטינית באמצעות רכישת M8 Pharmaceuticals
מעל 300 עובדי M8, פורטפוליו מוצרים והיקף תרופתי כדי לשפר את טביעת הרגל של Acino ואת מעמדה האסטרטגי בשווקים מרכזיים באמריקה הלטינית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI