דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Pyramid Analytics מרחיבה את ערוץ האינטגרציה האירופאי של המערכות שלה באמצעות שותפות עם Amplifi
Pyramid Analytics מרחיבה את ערוץ האינטגרציה האירופאי של המערכות שלה באמצעות שותפות עם Amplifi
חיים נוי 21/09/22 |  צפיות: 69

Pyramid Analytics מרחיבה את ערוץ האינטגרציה האירופאי של המערכות שלה באמצעות שותפות עם Amplifi

Amplifi Europe תשלב את פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid בבריטניה, אירלנד וצפון אירופה

לונדון, 21 בספטמבר 2022, (BUSINESS WIRE):

Pyramid Analytics (Pyramid), ספקית פלטפורמה חלוצית של מודיעין לקבלת החלטות, ו-Amplifi, חברת ייעוץ מתמחה המספקת שירותי ייעוץ, אספקה ​​ותמיכה לניהול, משילות ואיכות נתונים, הכריזו על שיתוף פעולה במהלך כנס Big Data LDN, כנס הדאטה והאנליטיקה הגדול ביותר בבריטניה.

הרחבת השותפויות בערוצים עם חברות טכנולוגיה משלימות, ספקיות תוכנה עצמאיות (ISV), חברות ייעוץ, משווקי ערך מוסף (VAR) ואינטגרטורים (SI) נמצאת בעדיפות אסטרטגית. Pyramid הרחיבה את צוות הבריתות ואת יכולות גיוס השותפים שלה, השקיעה בהדרכה ופיתוח של שותפים, והשיקה תוכניות יציאה לשוק משותפות.

נקודות מפתח:

* Amplifi מספקת פורטפוליו שירותים בכל הקשת של ניהול הנתונים: אסטרטגיה וייעוץ; יישום ואינטגרציה; ושירותים ותמיכה מנוהלים.

*השותפות מאפשרת ל-Amplifi להרחיב את פורטפוליו השירותים שלה כך שיכלול אנליטיקה איכותית במיוחד, מצטברת ופרספקטיבית, באמצעות פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid.

* Pyramid ממשיכה לבנות סגל של שותפי SI ו-VAR כדי להרחיב את טווח ההגעה וקנה המידה של השוק.

*Pyramid נבחרה כפיינליסטית עבור CRN Channel Awards 2022 בקטגוריית הספקית פורצת הדרך של השנה, שמספקת הכרה בארגונים חדשים ומתפתחים שתמכו בהצלחה בצמיחת ערוץ השותפים שלהם בבריטניה.

*למידע נוסף על הפכיה לשותפה של Pyramid בבריטניה ובאירלנד, צרו קשר עם [email protected]

Pyramid Analytics מוכיח את מחויבותה וערך עבור שותפי ערוצים

ערוצי השותפים קריטיים ליכולתה של Pyramid להמשיך ולצמוח בקנה מידה גדול, ומצידה היא יכולה להציע להם גישה לטכנולוגיה חדשנית פורצת דרך שיכולה לשנות את העסק שלהם. Pyramid מבינה שכדי שתושג צמיחה יוצאת דופן עבור החברה ועבור שותפיה לערוצים, יש לתמוך באופן יסודי בשותפים שלה בהכשרה לצורך פיתוח ידע ותובנות מעמיקות. פורטל השותפים של Pyramid חיוני באספקת ערך, פיתוח וצמיחה עבור Pyramid ושותפיה.

מודיעין לקבלת החלטות הוא הדבר הגדול הבא באנליטיקה של ביג דאטה

החידוש המשמעותי הבא באנליטיקה הוא בינה מלאכותית (AI). יישום בינה מלאכותית בהכנת נתונים, אנליטיקה עסקית ומדעי הנתונים הוא מה שמפריד בין מודיעין לקבלת החלטות לבין כלי בינה עסקית מסורתיים כמו Microsoft Power BI, Qlik ו-Tableau. הבינה המלאכותית מורידה את מחסום הכישורים הנדרש על ידי מיכון של העבודה היותר טכנית הדרושה להכנה ולניתוח נתונים וליצירה ושיתוף של דוחות ולוחות עבודה.

פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid מספקת תובנות מונעות נתונים עבור כל אחד כדי לקבל החלטות מהירות וחכמות יותר. הפלטפורמה של Pyramid מספקת גישה מיידית לכל נתון, מאפשרת שירות עצמי מנוהל באופן ממוכן לכל אדם, ומשרתת כל צורך אנליטי, מהפשוט ועד המורכב. על ידי שילוב ייחודי של הכנת נתונים, אנליטיקה עסקית ומדעי נתונים בהנחיית בינה מלאכותית ובסביבה אחת, הפלטפורמה של Pyramid מפחיתה עלויות ומורכבות תוך האצת צמיחה וחדשנות. זה מאפשר גישה אסטרטגית כלל ארגונית לבינה עסקית ואנליטיקה.

ציטוטים

ביל קלייטון, סגן נשיא למכירות שותפים גלובליות, Pyramid Analytics: "ל-Amplifi יש רקורד מוכח כמי שבונה יסודות דאטה מוצקים עבור לקוחות במגוון תעשיות. שותפות זו מביאה מומחיות ושירותים ורטיקאליים נוספים ללקוחות Pyramid ברחבי בריטניה, אירלנד ואירופה. חשוב לציין, אנליטיקה היא הזרז שהופך נתונים להחלטות חכמות. השילוב של ארכיטקטורת הנתונים שנבנתה, פרוסה ומנוהלת בידי Amplifi, ויכולות המודיעין לקבלת החלטות של הפלטפורמה של Pyramid משלימים מאוד ויספקו ערך מוסף ללקוחות משותפים".

מייק אוונס, מנהל חדשנות ראשי ב-Amplifi: "השותפות שלנו עם Pyramid Analytics היא צעד אסטרטגי עבור Amplifi בעת שאנו מקדמים את היכולות והשירותים שלנו לאורך שרשרת הערך של הנתונים. עד כה, ההתמקדות שלנו הייתה בניהול הבסיסי של הדאטה - מאסטרטגיית דאטה ועד ליישום של MDM, PIM ומסגרות למשילות נתונים. היכולת להציע את פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid שתפעל על הבסיס הזה אומר שאנחנו יכולים לספק ערך מוגבר ללקוחות שלנו כשהם מקבלים החלטות עסקיות באמצעות הנתונים שלהם".

אודות Amplifi

Amplifi היא חברת הייעוץ המועדפת עבור ארגונים ארגוניים שרוצים שההצלחה שלהם תהיה מונעת על ידי נתונים. אנו קובעים ומספקים אסטרטגיות נתונים המאפשרות למותגים גלובליים לנהל, לשלוט ולנתח את הנתונים החשובים ביותר שלהם כדי שיוכלו לחדש, לצמוח ולהצליח.

Amplifi, המוכרת בעקביות כמובילה על ידי גרטנר בדוח מדריך השוק לספקי שירותים חיצוניים של MDM, מספקת שירותי ייעוץ ויישום אסטרטגיים עבור חברות B2B ו- B2C מובילות בתעשייה באמצעות משרדיה הגלובליים בצפון אמריקה, בריטניה וצפון אירופה.

אודות פירמיד אנליטיקס

Pyramid היא הדבר הבא באנליטיקה. פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות האחודה שלנו מספקת תובנות לכל אחד לקבל החלטות מהירות ומודעות יותר. היא מספקת גישה מיידית לכל נתון, מאפשרת שירות עצמי מנוהל וממוכן לכל אדם, ומשרתת כל צורך באנליטיקה בסביבה ללא קוד. פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות משלבת באופן ייחודי הכנת נתונים, אנליטיקה עסקית ומדעי נתונים בסביבה אחת עם הכוונת בינה מלאכותית, מפחיתה עלויות ומורכבות תוך האצת הצמיחה והחדשנות. הפלטפורמה של Pyramid מאפשרת גישה אסטרטגית כלל ארגונית לבינה עסקית ואנליטיקה, מהצרכים הפשוטים ועד המתוחכמים. תזמנו הדגמה.

פירמיד אנליטיקס מאוגדת באמסטרדם ויש לה משרדים במרכזי חדשנות ועסקים גלובליים, כולל בלונדון, בניו יורק ותל אביב. הצוות שלנו חי ברחבי העולם כי גיאוגרפיה לא צריכה להיות מחסום לכישרון והזדמנות. בין המשקיעים ניתן למנות את H.I.G. Growth Partners, Jerusalem Venture Partners(JVP), Sequoia Capital ו- Viola Growth. קבלו מידע נוסף ב-Pyramid Analytics.

ליצירת קשר וקשרי מדיה

UK
Alex Izza
Resonance
07591899654
[email protected]

US
Heather Racicot
Resonance
+1 360-632-5616
[email protected]

Chas Kielt
Vice President of Global Corporate Communications, Pyramid Analytics
617.687.3371
[email protected]

מקור: Pyramid Analytics

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Nyxoah – מידע על המספר הכולל של בעלי זכויות ההצבעה וניירות הערך
*המספר הכולל של ניירות ערך הנושאים זכויות הצבעה: 25,846,279 (כולם מניות רגילות) *המספר הכולל של זכויות הצבעה (= מקדם): 25,846,279 (כולם קשורים למניות רגילות)

פלטפורמת ההלוואות למלונות מדיסון ניובונד מעניקה הלוואה של 20 מיליון דולר למלון בלפור במיאמי ביץ'
מדיסון ניובונד (Madison Newbond), פלטפורמת ההלוואות המוסדית של מדיסון ריאלטי קפיטל (Madison Realty Capital) וניובונד הולדינגס (Newbond Holdings) המספקת משכנתאות ראשונות, הלוואות ביניים והון עצמי מועדף לבעלי מלונות ויזמים ברחבי הארץ, הודיעה היום כי סיפקה הלוואה בסך 20 מיליון דולר לקבוצת החסות של FullG Capital לרכישת מלון בלפור מיאמי ביץ' ("Balfour"), מלון בוטיק עצמאי הממוקם ב-350 Ocean Drive במיאמי ביץ', פלורידה.

Triller Inc מבטיחה מימון הון עצמי בהיקף של 310 מיליון דולר משווקים מתעוררים גלובליים (GEM) בהקשר להנפקה הראשונה לציבור בקרוב
החברה מצפה להיסחר באופן ציבורי בתחילת הרבעון הרביעי תחת הסימול ILLR

בומברדייה מציגה את הממציא, המשקיע ובעל צוות F1 טוטו וולף כשגריר המותג העולמי
בומברדייה הציגה היום את טוטו וולף (Toto Wolff) כשגריר המותג העולמי שלה. במשך שנים רבות, טוטו השתמש במטוסי בומברדייה כדי לנסוע במהירות, ביעילות ובאופן חלק בין עיסוקים עסקיים וספורט מוטורי ברחבי העולם. עם הניסיון רב השנים הזה ביד, טוטו יתמוך בבומברדייה באמצעות מגוון פעילויות ונקודות מגע.

™[INVNT GROUP] מרחיבה את פרויקט סיפורי המותג הגלובלי ומשיקה את Hypnogram™ - סטודיו מולטימדיה יצירתי
™[INVNT GROUP], פרויקט סיפורי המותג הגלובלי, מרחיב את יכולות הסיפור החווייתי ומשיקה את Hypnogram™, בוטיק וסטודיו יצירתי גלובלי המתמקד בחוויות מולטימדיה המשתרעות על פני העולם הפיזי והדיגיטלי.

SKYX מבטיחה זכויות גג ל-10 שנים לשילוט באחד הבניינים הגבוהים ביותר במיאמי
הבניין החדש ממוקם במרכז העיר מיאמי ב- US-1, מול מיאמי היט FTX ארנה ומפרץ ביסקיין בשל מיקומו הייחודי והאסטרטגי של הבניין, שלטי הגג של SKYX צפויים להיראות על ידי עשרות מיליונים, כולל בתוכניות טלוויזיה ובתמונות סקייליין מיאמי, מה שיוצר מודעות משמעותית למותג SKYX

American Wave Machines מכריזה על PerfectSwell® במועדון גלישה בסאו פאולו בברזיל
לאחר בדיקה והצגה מוצלחת של בריכת הגלישה החדשה PerfectSwell® ב-Boa Vista Village, אשר לפי תעשיית הגלישה נחשבת כ-"בריכת הגלים הטובה בעולם", AWM מכריזה שהיא שוב משתפת פעולה עם JHSF כדי לספק גלישה ברמה עולמית בפרויקט החדש שלה, מועדון הגלישה של סאו פאולו.

Uber, Lyft, Square, ScyllaDB ו-Google Engineers נכללות בסדר היום של P99 CONF
האירוע הווירטואלי החינמי, באירוחה של ScyllaDB, מציע למעלה מ-50 שיחות טכניות שמיועדות במיוחד למהנדסים שאובססיביים לביצועים גבוהים וזמן שיהוי נמוך

Quectel מכריזה על מודול SC680A LTE חכם חדש להנעת המרה דיגיטלית ויישומי בינה מלאכותית של ראיית מכונה
Quectel Wireless Solutions, ספקית גלובלית של פתרונות אינטרנט של הדברים, מודיעה כי שחררה את המודול החכם החדש שלה SC680A הכולל אפשרויות קישוריות רחבות כולל LTE Cat 6, Wi-Fi 802.11ac ו-Bluetooth 5.0 עם ביצועי מערכת חזקים ופונקציות מולטימדיה עשירות.

קונג'ן חושפת ייצור מסחרי של סלידרוסיד שאינו GMO בטוהר גבוה
מיטבי לשימוש עבור פתרונות תוספי אדפטוגן וחומרים משמרים טבעיים במזון ומשקאות
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI